M. Skritulskai, nerodykite, kad esate lengvai pažeidžiamas

2017-04-13
M. Skritulskai, nerodykite, kad esate lengvai pažeidžiamas

Po „Palangos tilto“ publikacijos „M. Skritulskas: visų lūkesčiai Palangoje tapo didesni, bet nepelnyta kritika žeidžia“ norėčiau gerbiamam Mindaugui Skritulskui pareikšti tris draugiškas pastabas.
Pirma, daugiau negu keistokai atrodo politiko liguista reakcija į viešą kritiką. Sėskite prie derybų stalo, dalykiškai išsiaiškinkite, įvertinkite visus argumentus ir įsitikinkite, ar tikrai Evalda Šiškauskienė tokia jau neteisi. Jeigu įsitikinsite, kad ji teisi (bent iš dalies teisi) – darykite rimtas išvadas ir viešai nebedemonstruokite to, jog esate taip lengvai pažeidžiami.
Antra, save gerbiantis politikas savo nuomonę paprastai grindžia tik logiškais ir tvirtais argumentais, o ne emociniais išpuoliais arba turgaus lygio leksikonu („pezalai“ ir pan.).
Trečia, E. Šiškauskienė vis tik yra Lietuvos Respublikos lygio demokratiškai išrinkta asociacijos vadovė. Nejaugi vėl bandoma susigrąžinti tuos metodus, kai „neklystantys“ partiniai veikėjai bandė daryti poveikį, kas turėtų būti „demokratiškai“ išrinktas arba nušalintas?
Palangos konservatoriams derėtų dalykiškai apsvarstyti ir principingai įvertinti savo partinio bičiulio hiper-emocijas.

Donatas ŽUOLYS

Jūsų komentaras:

yep 2017-05-22 09:55 (IP: 89.116.124.146)
Saunuolis! Kad daugiau Palangoje butu taip mastanciu zmoniu, gal ir valdzia turetumem arciau zmoniu.

jo 2017-05-20 19:33 (d / IP: 86.38.159.117)
Labai tiksliai pasakyta tik gal pavėluotai

Plng 2017-04-26 23:33 (IP: 78.61.123.109)
Labai teisingi pastebėjimai. Visa tiesa keliuose sakiniuose!

Va tokios nuomones valdziai ir truksta 2017-04-20 18:57 ([email protected] / IP: 84.28.45.189)
Ismintingo zmogaus zodziais! Ziauriai gaila, kad tiek Skritulskui, tiek Vaitkui ir panasiems- toks poziuris, toks supratimas- tai lyg nuskristi i menuli. Ponas Donatai, pagarba uz issakytus zodzius: aiskiai, mandagiai ir paprastai!!!

klimpt 2017-04-20 09:27 (IP: 86.100.77.116)
Jo konservai nuskriausti, juos izeidineja kritikuoja, ypac tai svarbu kada vadovauji budamas apsoliucioje daugumoje, antra kadencija, kai draugelis vidaus reikalu ministras, ui atsiprasau ministras primininkas, tai kritika darosi nepriimtina, pasidaro puoilimas, vos ne gresme nacionaliniam saugumui.

taip 2017-04-17 12:55 (ja / IP: 86.38.159.117)
sutinku su D. Žuolio nuomone, politikai pažeidžiami

Politinis kalinys 2017-04-15 16:21 (leninas / IP: 90.143.100.119)
Lenino raštų prisiskaitęs ir matyt vieno "mokytojo" komandų vykdytojas su gėlytėmis po miestą lakstantis, jetau, jetau kaip žmonės taip savęs negerbia ir visai tas M.Skritulskas, beja garbingo politinio kalinio ir tremtinio sūnus, gerai pakomentavo Palangą ir palangiškius gindamas, o tokie rašytojai ir tylėtojai žiūri kaip Teliukai į žiburius užburti demagogijos kaip glūdžiame sovietmetyje !!! Niekas nesikeičia tokių žmonių galvelėse ir neduok Dieve jeigu kas su Lietuva atsitiktų tokie Pirmieji veštų raštus į Maskvą !?

Taip pat skaitykite

Net jeigu jūs esate toli nuo futbolo ir vyrukų bėgiojimas aikštėje jums kelia alergiją, apie Palangos jaunųjų futbolininkų trenerį Marselį Balasanovą greičiausiai girdėjote. Atvykus į Palangą šiam Armėnijoje gimusiam futbolo specialistui ir pradėjus čia treniruoti į klubą „Gintaras“ susibūrusius vaikus, jau „nuskinta“ daug skambių pergalių.


Po „Palangos tilto“ publikacijos „M. Skritulskas: visų lūkesčiai Palangoje tapo didesni, bet nepelnyta kritika žeidžia“ norėčiau gerbiamam Mindaugui Skritulskui pareikšti tris draugiškas pastabas.


Šalia šeimininko Palangoje bėgantis keturkojis augintinis – dažnas vaizdas. Jei esate vienas iš tokių gyvūnų augintojų, paklauskite savęs, ar tikrai viską žinote apie viešąją tvarką, kuri galioja Palangos mieste?


Lietuviai turi būti įrašyti į Lietuvos Raudonąją knygą?  1

Vaidas LEKSTUTIS Sambūrio „Būkime vieningi“ koordinatorius, 2013 11 11 | Rubrika: Miestas

Daugelis esate girdėję, o gal ir matę Lietuvos raudonąją knygą. Lietuvos raudonoji knyga – juridinis valstybės dokumentas, kurio pagrindu Lietuvos Respublikoje organizuojama retų bei nykstančių augalų, grybų ir gyvūnų rūšių apsauga. Šią knygą sudaro žinių sąvadas apie saugomų rūšių būklę ir apsaugos būdus.


Penktadienis buvo neeilinė diena skaičių magija tikintiems žmonėms. Metų, mėnesio ir dienos pasikartojančių skaitmenų deriniai ypač mėgstami jaunavedžių. Tačiau lengvai įsimenama data palangiškių nesudomino. Palangos Civilinės metrikacijos skyriuje šią dieną įregistruota vos viena santuoka.


Žiemą kai kuriose Palangos gatvėse buvo pastatyti eismą ribojantys ženklai, kad komunalininkai galėtų lengviau nuvalyti gatves. Daugiausia ženklų buvo pranešančių apie vienpusį eismą, tačiau pažeidinėjančių šiuos ženklus buvo ne vienas ir ne keli, o ženkliai daugiau. „Tikrai daug žmonių pažeidinėja šiuos laikinus kelio ženklus, tačiau mes jų bausti negalime, kadangi Palangos savivaldybė...


Liberalcentristai patys kuria šviesią konservatorių ateitį

Alvydas ZIABKUS, “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2010 09 27 | Rubrika: Miestas

„Litesko” korta ateinančiuose rinkimuose į Palangos miesto tarybą tampa kozeriniu tūzu.  Laiku jį ištraukę konservatoriai jau dabar gali dėlioti būsimos miesto tarybos valdančiosios koalicijos pasjansą.  Didžiausių Tėvynės sąjungos konkurentų - liberalcentristų pastangos rinkimuose bus lengvai mušamos tuo pačiu „Litesko” tūzu.


Atostogaujančio Jono Paslausko, mūvinčio šortus, vilkinčio marškinėlius trumpomis rankovėmis ir su tamsiais akiniais prieš savaitę Palangoje, ko gero, nebūtų lengvai pažinę net pavaldiniai iš Lietuvos ambasados Gruzijoje, kur ponas Jonas vadovauja diplomatinei misijai. Su „Palangos tilto“ redaktoriumi ambasadorius kalbėjosi ne tik apie Palangą ir Gruzijos kurortus...


Socialinis būstas gimdo mįsles

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 08 03 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto valdžiai iki šiol nesugebant spęsti socialinio būsto skyrimo klausimų, pastarųjų ėmėsi Lietuvos Respublikos Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė. Ji pradėjo tirti palangiškės Gitanos Gadeikytės skundą dėl Savivaldybės administracijos atsisakymo ne eilės tvarka išnuomoti jai socialinį būstą ir galimai pažeidžiamas jos trijų nepilnamečių vaikų teises į...


Pasodinti pirmieji draugystės sodinukai

V.JAŠINSKIENĖ, 2009 01 31 | Rubrika: Kultūra

Darželyje, kieme vaikai, atrodo, lengvai gali užmegzti draugystę, nes juos sieja bendri pomėgiai, interesai, kartu leidžiamas laikas. O už įprastos aplinkos ribų? Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ „Boružėlių“ grupės vaikai ir pedagogės V.Jašinskienė, L.Miežetienė nusprendė įgyvendinti projektą „Draugystės medelis“ ir praplėsti bendravimo patirtį už savo įstaigos ribų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas