„Malūno vilų“ gyventojai rinkosi į pirmąjį kaimynų vakarą

Linas JEGELEVIČIUS, 2015-06-29
Peržiūrėta
2630
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kaimynų vakare dalyvavo apie 300 "Malūno vilų"  gyventojų
Kaimynų vakare dalyvavo apie 300 "Malūno vilų" gyventojų

„Malūno vilų“ gyventojai šeštadienio pavakarę rinkosi į dar ne visai įprastą susibūrimą- kaimynų vakarą. Apie 300 vakaro svečių centrinėje miesto dalyje esančių vilų statytojas UAB „Kauno būstai“ pasiūlė linksmą programą: pasilinksminti, pasivaišinti skaniais patiekalais ir galbūt išlenkti taurelę tauraus gėrimo, dalyvauti žaidimuose ir loterijoje, išgirsti apie statytojo naujus sumanymus ir, svarbiausia, susipažinti su savo kaimynais.
„Aštuoni „Malūno vilų“ namai, o daugelis, ko gero, net nesate vienas kito matę. Tad linktelėkite vieni kitiems, ištieskite rankas,“- kvietė renginio vedėjas. Renginys vyko „Malūno vilų“ terasoje.
Noriai atsiliepę į kvietimą dalyvauti kaimynų vakare, kai kurie „Malūno vilų“ gyventojai atvyko į jį visomis šeimomis, kiti skubėjo tiesiai iš paplūdimio, o kai kurie atėjo itin stilingai pasipuošę. Visi norintys galėjo nusifotografuoti „Malūno vilų“ „sienoje“- nuotraukas galima pamatyti socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Malūno vilos“, ieškoti nuorodos „Kaimynų vakaras.“
„Labai smagu, kad į pirmąjį „Malūno vilų“ kaimynų vakarą susirinko tiek daug žmonių. Tai buvo puiki proga susipažinti su savo kaimynais, pasidžiaugti vieniems kitais, pasilinksminti,“- sakė Jūratė Radzevičiūtė, nekilnojamo turto brokerė.
Ji pristatė naująjį „Malūno vilų“ projektą- naujo korpuso- keturių gyvenamųjų namų- statybas Ganyklų gatvėje. Pastebėjusi, kad Palanga turi daug istorinių ir kultūrinių objektų ir kad pastaraisiais metais į kurortą plūstelėjo investicijos, J. Radzevičiūtė džiaugėsi, kad Palanga tapo traukos centru.
„Palanga- jau ne kurortinis miestas, o traukos centras, investicijų vieta,“- pabrėžė Palangos NT brokerė.
Jau netrukus „Malūno vilų“ gyventojai ir visi Palangos gyventojai bei svečiai galės pasinaudoti naujo modernaus grožio ir SPA paslaugų centro paslaugomis. Jis įsikurs Ganyklų g. 8. Centro vadovė Vitalija Žvinklytė sakė, kad jame bus teikiamos visos grožio paslaugos, o centras veiks kiekvieną dieną.
Kalbinti vakaro svečiai sveikino kaimynų vakaro renginio idėją, tikėjosi, kad kaimynų vakarai vyks ir ateityje bei žėrė pagyras statytojui.
„Esame klaipėdiečiai. Būstą čia įsigijome 2013 metų pabaigoje. Jis mums- kaip vasarnamis, nors dažną savaitgalį atvykstame čia, net žiemą. Esame labai patenkinti: korpuse yra ir teniso stalas, ir pirtis, ir darbuotojai, ypač Paulius ir Dženeta, itin paslaugūs, labai rūpestingai prižiūri aplinką. Smagu čia,“- sakė Jelena Kvaša.
Agnė iš Kauno vadino „Malūno vilų“ infrastruktūrą „nuostabia“ ir gyrė „labai gerą“ kainos ir kokybės santykį. „Kol kas- jokių nusivylimų, tik džiaugsmas. Palangą labai mylime, ypač tokią- gražėjančią, modernesnę.“
Dovilė ir Tomas iš Kauno irgi išskyrė itin kruopščiai apgalvotą ir sutvarkytą „Malūno vilų“ korpusų infrastruktūrą.
„Korpusai- itin patogioje kurorto vietoje. Labai gerai tvarkomi. Jauku, gera atmosfera ir puikus aptarnavimas,“- sakė Dovilė ir Tomas, būstą įsigiję šiemet.
Komplimentų „Malūno viloms“ negailėjo ir kiti vakaro svečiai.
„Kad į kaimynų vakarą buvo susirinkta taip gausiai, rodo, kad atmosfera čia yra puiki. Ji taps dar šaunesnė, kai visi kaimynai susipažins,“- šypsojosi neseniai čia dvejų kambarių butą įsigijusi Milda iš Šiaulių.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Didžiulio ažiotažo sostinėje sulaukęs, keliskart žiūrovų pageidavimu kartotas, Justino Marcinkevičiaus kūrybos vakaras taikosi į dar vieną rekordą: prognozuojamas rekordinis žiūrovų skaičius vieninteliame renginyje Palangoje. 


Nuo liepos 1 d. įsigaliojo naujos redakcijos Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas bei pradėjo veikti apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje orderis.


Sovietinį statinį gyvenamaisiais būstais Palangoje pavertusi bendrovė stebisi kai kurių kaimynų požiūriu – asfaltas jiems mieliau už žalią veją ir medžius, rašoma atsiųstame pranešime spaudai.


Kaip ir kiekvienai metais, Palangos Lions moterų klubas organizuoja tradicinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“, į kurį Palangos gyventojus kviečia jau 15-liktą kartą.


Spalio 23 dieną jau 22 –ąjį rudenį į Palangą rinkosi jaunieji poetai iš Žemaitijos regiono. Šiemet Senosios gimnazijos lituanistų organizuojama tradicinė poezijos šventė ,,Moksleivių poezijos ruduo Palangoje“ vyko Palangos kurorto muziejuje.


Palangos baseinas šventė pirmąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2020 03 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį, kovo 1 d., Palangos baseinas šventė savo pirmąjį gimtadienį.


Šiandien, antradienį, balandžio 16 d., į pirmąjį posėdį rinkosi 9-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės taryba. Iškilmingas posėdis vyko Kurhauzo salėje, posėdžio metu iš pareigų, pasibaigus kadencijai, atleistos Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė bei pavaduotoja Violeta Staskonienė, jai laikinai pavestos administracijos direktoriaus...


Pastačius „Malūno vilas“ Ganyklų, o vėliau ir Malūno gatvėse, jos atrodė kaip sektinas statybų su šiuolaikiška infrastruktūra ir geriausias kainos ir paslaugų kokybės pavyzdys, tačiau dabar jų statytojo, UAB „Kauno būstai“ siekis drastiškai padidinti „vilų“ administravimo mokestį – nuo 140 iki 350 ar net 450 eurų – nejuokais...


Lietuvos konservatoriai rinkosi į sąskrydį Šventojoje

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 18 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, liepos 16 d., Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nariai iš visos šalies rinkosi Šventojoje, į jau tradicija tapusį TS-LKD sąskrydį, kurio metu vyko Tarybos posėdis ir buvo patvirtintas galutinis kandidatų daugiamandatėje apygardoje 2016 m. Seimo rinkimams sąrašas.


„Malūno vilų“ gyventojai šeštadienio pavakarę rinkosi į dar ne visai įprastą susibūrimą- kaimynų vakarą. Apie 300 vakaro svečių centrinėje miesto dalyje esančių vilų statytojas UAB „Kauno būstai“ pasiūlė linksmą programą: pasilinksminti, pasivaišinti skaniais patiekalais ir galbūt išlenkti taurelę tauraus gėrimo, dalyvauti žaidimuose...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius