„MeatUP“ – nauja susitikimų vieta Palangoje, kur paskanausite ne bet kaip grilintos mėsytės

Linas JEGELEVIČIUS, 2022-08-04
Peržiūrėta
2436
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„MeatUP“ – nauja susitikimų vieta Palangoje, kur paskanausite ne bet kaip grilintos mėsytės

Sąžiningai pasakius, prie grilio namo „MeatUP“, įsikūrusiame renovuotame pastate prie sankryžos Kretingos gatvėje, vos keli žingsniai nuo Palangos baseino, eilės kol kas netįsta, bet tie, kurie šmirinėja socialinių tinklų Palangos grupėse, komplimentus „MeatUP“-ui turėjo pastebėti: „Puikus maistas, išskirtinis aptarnavimas, skoninga šeiminė aplinka.“ Prie grilio namo vairo stovi jauna šeima – Rūta ir Lukas – iš Kauno.

„Jau nuo mokyklos laikų po truputį darbavomės restoranų srityje, teko padirbėti visose restoranuose esančiose pozicijose – nuo indų plovėjo iki vadovo, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, tad ši sritis mums tikrai nesvetima ir yra be galo mylima. Mūsų akcininkai taip pat ilgamečiai pajūrio verslininkai, kurie mums daug padeda ir noriai dalijasi savo restoranų versle sukaupta patirtimi,“ – laikraščiui „Palangos tiltas“ sakė Rūta Andriušytė-Gaudėšienė, grilio namo „MeatUP“ direktorė.

Ji mielai atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.

–Koks „MeatUP“ konceptas?

–Gyvendami Vilniuje, Kaune ar Danijoje visada turėdavome mėgstamą vietą, kur galėdavome neįsipareigojančiai šauniai leisti laiką, skanaudami gerą kokybišką maistą, tokius pat gėrimus, žiūrėdami sporto varžybas. Mus joje kaskart pasitikdavo pažįstamas besišypsantis kolektyvas ir net tie patys nuolatiniai svečiai. Būtent nuo to mūsų „MeatUp“ vizija ir prasidėjo – stengiamės sukurti vietą, kurioje būtų gera ir dirbti, ir lankytis, kurios duris svečiai kaskart užvertų su šypsena ir planuodami sekantį apsilankymą.

–Objektyviai žvelgiant, kas „MeatUP“ yra kitaip?

–„MeatUp“ nėra tik steikų restoranas, kurį galima sau leisti kartą per savaitę – veikiau tai susitikimų ir gero laiko praleidimo vieta, kur savo mylimų svečių laukiame kasdien. Rodome sporto varžybas, turime „pulo“ (biliardo) stalą, vaikų žaidimų kambarį, lentynas, pilnas knygų, tad visi užsukę čia randa ir ką papildomo nuveikti.

–Koks jūsų tikslinis klientas?

–Sulaukiame nemažai šeimų su vaikais, taip pat mus yra pamėgę ir vyresnio amžiaus lankytojai – restorane groja klasikinė 70/80-ųjų rock/pop muzika, kuri daugeliui primena smagias jaunystės dienas.

–O kuo įdomūs jūsų šefai?

–Mūsų virtuvės komanda jauna, pasisėmusi patirties užsienio šalyse, tad mūsų meniu jungia skirtingų pasaulio virtuvių skonius ir praktikas. Daug įkvėpimo mūsų šefas sėmėsi iš savo draugų bei buvusių kolegų iš Tailando, Meksikos, artimųjų rytų, Australijos, skirtingų Europos valstybių, todėl pas galima rasti kiek egzotiškesnių, įdomesnių patiekalų pasiūlymų, neilgą, bet kintantį meniu. 

Žinoma, kaip ir sufleruoja mūsų vardas, labiausiai orientuojamės į ant tikrų anglių ruoštus mėsos patiekalus. Taip pat kas rytą mūsų konditerė pasirūpina šviežiai kepta duona, bandelėmis bei desertais, kurių galima įsigyti ir išsinešimui.

–O kokie jūsų patiekalai ypač verti dėmesio? Kodėl?

–Be nuolatinio meniu nuolat turime specialių šefo pasiūlymų, taip pat būna ir „paslėptų“ meniu opcijų, kurias svečiams pasiūlo mūsų padavėjai, tad neišskirtume kažkokio specialaus patiekalo, labiau siūlytume svečiams nebijoti eksperimentuoti ir kas kartą užsukus paragauti naujų skonių.

–Ar sulaukėte įžymybių jau?

–Na, mus ne kartą aplankė gerbiamas Palangos miesto meras, europarlamentaras Liudas Mažylis, taip pat už gražius žodžius ir rekomendacijas esame dėkingi Pauliui Ambrazevičiui, bet, žinoma, kiekvienas svečias mums yra vienodai svarbus ir reikšmingas, tad nededame ypatingų pastangų pritraukti į savo restoraną įžymius žmones.

–Beje, kodėl toks pavadinimas, „MeatUP?“

–Labai mėgstame angliškus „puns“ – kalambūrus. „Meat Up“ skambesys anglų kalba yra dviprasmiškas – gali reikšti „susitikime“ arba – „prisikimškime mėsos“, tad į šį pavadinimą telpa mūsų koncepcija – susitikimų vieta, kurioje paskanausite grilintos mėsytės. Let‘s meet up at „MeatUp!“

–Ar yra visada vieta automobiliui prie jūsų pasistatyti?

–Na, bent jau kol kas mūsų svečiai parkavimo vietų skaičiumi nesiskundė. Dauguma poilsiautojų ar palangiškių vis tik atvyksta pėsčiomis arba dviračiais. Taip pat šalia yra ir Palangos autobusų stotis, pati lokacija nėra labai nutolusi nuo centrinių miesto gatvių.

–Įsitikinau, kad jūsų padavėjai – jauni, bet parengti, profesionalūs. Ar tam skiriate ypač daug dėmesio?

–Iš savo darbuotojų prašome laikytis aptarnavimo etiketo bei būti dėmesingais mūsų svečiams, esant reikalui pravedame aptarnavimo mokymus. Vis dėlto, labai džiaugiamės ir esame dėkingi už tai, kad pas mus dirbantys žmonės patys yra labai iniciatyvūs, darbštūs, myli šį restoraną taip pat kaip ir mes, todėl dažnai net neprašomi nueina tą vadinamąją „papildomą mylią“, kad svečiai liktų patenkinti ir pas mus sugrįžtų.

–Priminkite, kur esate.

–„MeatUp“ laukia Jūsų svečiuose kasdien, nuo 11 iki 24 val., adresu Kretingos g. 54, Palanga.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pušų apsuptas pajūris nuo seno vilioja kaip sveikatingumo vieta. Vasarą čia virte verda linksmybės, į kurias galima nerti nors ir iki ryto, o šaltuoju metų laiku Palanga pasitinka dvelkdama romantika bei ramybe.


Palangoje, Taikos gatvėje, šalia parduotuvės „Iki“, prieš prekybos centrą „Lidl“, šią savaitę duris atvėrė nauja ir moderni skalbykla „Londrė“. 


Socialinių tinklų Palangos grupėse komplimentus „MeatUP“-ui galima pastebėti: „Puikus maistas, išskirtinis aptarnavimas, skoninga šeiminė aplinka.“


Pandemijos paskatintas nuotolinis ir hibridinis darbas augina nekilnojamojo turto (NT) pardavimus Lietuvos pajūryje ir kurortiniuose miestuose. NT plėtros bendrovė „Realco“ atkreipia dėmesį į naują tendenciją – atostogų būstas vis dažniau naudojamas kaip darbostogų (angl. workation) vieta, kurioje norima sutalpinti tiek poilsiui, tiek darbui skirtas erdves.


Jei ofisas skirtas darbui, o pramogų vietos – pasilinksminimams, tai namai yra ta vieta, kur vyksta viskas: ramus poilsis, aktyvios pramogos, įtemptas darbas, ar labai daug susikaupimo reikalaujantis mokymasis. Taigi, kaip matyti, būtent namuose yra vykdomos pačios įvairiausios veiklos, o, kad visas jas galėtume atlikti saugiai, efektyviai bei kokybiškai, turime tam tinkamai...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Praėjusį penktadienį Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkus lankėsi Palangos Baltijos vidurinėje mokykloje, Palangos miesto Botanikos parke, susitiko su meru Šarūnu Vaitkumi. Palangoje ir Kretingoje vyko gyventojų priėmimas.


Bet kurios autobusų stoties paskirtis – aiški, bet antrąjį gimtadienį švenčianti Palangos autobusų stotis išskirtinė – ji kai kuriems miestelėnams tapo ir susitikimų vieta.


Palangai žadama Europos vadovų susitikimų vietos ateitis

"Palangos tilto" informacija, 2016 09 12 | Rubrika: Miestas

Palangos kurorto tarptautinė sėkmė priklauso nuo ateityje Lietuvos pajūryje planuojamų svarbių Europos Sąjungos valdžios struktūrų konferencijų ir aukščiausio lygio forumų. Tai pabrėžė penktadienį, rugsėjo 9 dieną, Palangoje apsilankęs Europos Tarybos (ET) Parlamentinės asamblėjos viceprezidentas Axelis Fischeris, kuris yra ir asamblėjoje didžiausios Krikščionių demokratų...


Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą Palangoje jau yra užbaigtas ES projektas „Palangos turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“, kurio bendra vertė siekė 285 325 litų, o Europos Sąjungos paramos suma buvo 242 526 litų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius