Meilės židinį galima kurstyti ir su paslaptinga moterimi

Linas JEGELEVIČIUS, Ugnė RAUDYTĖ, 2011-03-07
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Meilės židinį galima kurstyti ir su paslaptinga moterimi

Ar moterį reikia stebinti dovanomis, netikėtumais kiekvieną dieną ar tai geriausia daryti tik per šventes, tokias kaip Kovo 8-oji? Ir, beje, svarbiausias klausimas: ar Kovo 8-oji šventė, ar tik dar ne itin tolimos praeities, kitos politinės santvarkos liekana? Tokie klausimai, regis, gali kilti tik tiems, kurie dar tik ruošiasi mosuoti sparnais meilės šokiui, bet ne tiems, kurie jau ne vienus metus čiulba meilės giesmes toje pačioje gūžtoje. Palangos vyrai beveik vieningi – įsivaizduoti gyvenimą be moterų yra neįmanoma.

 

Turi pasilikti mažą paslapties kampelį

„Aš tikrai neįsivaizduoju gyvenimo be moterų ir, svarbiausia, savo moters. Moterys – juk didžiausia varomoji jėga“, - juokdamasis sakė Palangos Kredito Unijos valdybos pirmininkas Evaldas Petrauskas. Jis jau dvidešimt metų laimingai kartu burkuoja su savo žmona. Vyras teigė dar nenusprendęs, kaip nustebinsiąs mylimąją, bet prisipažino, kad „mąsto“, kaip nustebinti ir kitas moteris – bendradarbes, šeimos nares – Kovo 8-ąją. „Reikia moteris kiekvieną dieną stebinti“, - įsitikinęs vyras, kuris, kaip ir kiekvienais metais, artimiausioms moterims įteiks gėlių. „Dar nežinau, kokios jos bus – rožės ar tulpės“,-teigė vyras. Galbūt kitas vyras nepakęstų minties, kad daugelyje metų spurdanti meilės gūžtoje paukštytė galėtų slapukauti, bet Kredito unijos vadovui moters paslaptingumas – būtina aistros dalis. „Mylima moteris neturėtų iki galo net ir mylimam vyrui atsiverti – turi turėti mažą paslapties kampelį“, - sakė vyras. Remiamas prie sienos, kokia dovana žmonai labiausia tiktų Kovo 8-ąjai, išsigynė juokaudamas: „Save padovanosiu. Įsivyniosiu į gražų blizgutį, įlysiu į dėžutę, ir įsiteiksiu žmonai“. Palangiškis įsitikinęs, kad Kovo 8-oji išlieka didelė šventė. „Moterys visada mėgsta dėmesį. Kuo jo joms daugiau, tuo lengviau su jomis bendrauti. O Kovo 8-ąją moterys, žinia, gali maudytis vyrų dėmesio spinduliuose“, - dėstė savo filosofiją vyras.

 

Surengs draugijos moterims vakarą

Antanas Šiupinys, Palangos Neįgaliųjų draugijos pirmininkas, jau 28 metus meiliai glosto nugarą savo mylimai žmonai. „Mano žmona-mano didžioji gyvenimo meilė. Neįsivaizduoju gyvenimo be jos. Galiu pasakyti tvirtai: net po tiek bendro gyvenimo metų mes vienas kitą labai mylime – vienas kitą palaikome, paremiame. Man gyvenime daugiau bėdų nutiko – labai dėkingas, kad ji mane visada palaikė“, - vyras dainavo odę žmonai. Jis taip pat įsitikinęs, kad moteris reikia stebinti kiekvieną dieną, o ne tik per šventes. „Aš kiekvieną rytą atsikėlęs žmonai pasakau kokį nors gražų žodį. Žinoma, kai prabundu anksčiau, nei ji – žmona dirba, todėl paprastai ji atsikelia iš lovos pirma“, - atviravo draugijos pirmininkas. Ponas Antanas taip pat įsitikinęs, kad moteris turi būti kaip graži, puošni, bet paslaptinga dovanų dėžutė, kurios paslaptis teikia saldų pasitenkinimą. „Moteris tikrai  negali visų savo paslapčių atverti“,  - tvirtina vyras. Jis teigė mylimajai padovanosiąs, ko gero, tulpių. O štai draugijos moterims, kartu su „Bočių“ bendrijos Palangos skyriumi, vyras atskleidė, organizuoja vakaronę.

 

Stengiasi dažnai nustebinti

Kovo aštuntoji Palangos socialdemokratų lyderiui Danui Paluckui yra tikra šventė, kurią, anot jo, privalu švęsti. „Kadangi turiu savo mylimą moterį, tai visuomet nepamirštu jos nustebinti, taip pat mane suka ir darbe daug moterų, socialdemokračių, kurias visada pasveikinu moters dienos proga. Manau, šią dieną reikia sveikinti visas moteris, kurios „sukasi“  gyvenime“,- įsitikinęs D. Paluckas. „Manau, kad kasdien nereikia stebinti savo moters, nes tai jau taps nebe šventė, o įprastas dalykas. Tačiau kartas nuo karto reiktų mylimą moterį nustebinti. Ir pats stengiuosi sugalvoti kokią nors progą, kada galėčiau padovanoti gėlių. Nebūtinai tai turi būti moters diena“,- šypsodamasis kalbėjo D. Paluckas.

Jo nuomone, moteris visuomet turi išlikti šiek tiek paslaptinga ir subtili, kad žavėtų vyrą. „Moteris be šiokios tokios paslapties- ne moteris. Manau, niekada moters nepažinsime pilnai. Turi likti joje klausimų, kurie gal ir intriguoja, kursto vyrą?“- svarstė D. Paluckas.

Poliklinikos direktorius Egidijus Rimkus, paklaustas apie Kovo 8-ąją, tiesiog atsakė: „Gal šį kartą tegul ši tema aplenkia mane“. Taigi, nebetrukdėme.

Palangos klebonas Marius Venskus, kai paskambinau, buvo pakeliui į Romą, todėl ilgai negalėjo kalbėti. Paklausėme, ar M. Venskui Tarptautinė moters diena yra šventė, ar sveikina moteris šios dienos proga. Klebonas nusišypsojęs atsakė: „Niekada nesveikinu moterų kovo aštuntosios proga, gal niekada nebuvo tinkamos progos ir tinkamo momento. Nors tai ir šventė, bet jos niekaip nešvenčiu“.

 

Moteris reikia ant rankų nešioti

Palangos miesto policijos komisariato prevencijos poskyrio viršininkas Rimas Pocius sakė, kad moteris jam yra švelnumo, meilės ir gėrio simbolis šioj žemėje. „Moteris reikia gerbti, mylėti ir ant rankų nešioti. Juk jos yra vienintelis gėrio pavyzdys visiems, todėl ši šventė man yra ypatinga ir per ją sveikinu visas mane supančias moteris, o savo mylimąją stebinu visuomet ypatingai“,- kalbėjo  R. Pocius.

Jo nuomone, šiais laikais vyrai labai „sustabarėjo“ ir nebestebina savo mylimųjų taip, kaip reikėtų. „Savo moterį reikia ypatingai mylėti ne tik per šią dieną, bet ir visuomet. Sako, kad moteriai didžiausia staigmena yra mylintis vyras su gėlėmis, bet, manau, kad savo mylimajai įteiksiu ne tik gėlių“,-  sakė R. Pocius. Jis teigė, kad kiekviena moteris žavi savo paslaptimi. „Juk moteris mes įsimylime, nes jos yra paslaptingos, kerinčios. Jei įmeni jų paslaptį, gali būti nebeįdomu, todėl niekada nereikėtų stengtis įminti moters paslapčių, juk jos tuo ir yra ypatingos, išskirtinės. Moterys yra išskirtinės asmenybės žemėje, tad reikia jas ant rankų nešioti, gerbti ir mylėti ne tik per kovo aštuntąją, bet ir visada. Jos mūsų gėris, kas įsivaizduotų savo gyvenimą be moterų?“- kalbėjo švytėdamas R. Pocius.

 

Sovietmečiu buvo paprasčiau nustebinti

Palangos miesto gyventojas Feliksas Raudys sakė, kad sovietmečiu ši šventė buvo švenčiama žymiai audringiau ir linksmiau. „Kažkodėl žmonės dabar ne taip džiaugsmingai sveikina savo moteris kaip anksčiau. Tuomet būdavo didelė šventė, o dabar pašvenčiame namuose savame rate, ir tiek, nebėra tos šventiškos dvasios“,- kalbėjo vyras.

Jo nuomonė, ši šventė ypatinga, tačiau pačias moteris dabar, vyras įsitikinęs, sunku nustebinti. „Anksčiau gaudavai ką nors „po blatu“ ir galėjai nustebinti - džiaugdavosi žmona. O dabar visko pilna parduotuvėse, ir niekuo jau nenustebinsi. Na, savo žmoną nustebinti galiu nebent kokia nors grožybe paties parnešta iš miško- natūraliu dalyku, o daugiau net nežinau kuo galima būtų nustebinti“,- pasakojo F. Raudys.

Nors, palangiškio nuomone, dabar moterys vertinamos ne taip kaip anksčiau, ši šventė vis tiek yra svarbi. „Reikia moteris stebinti ir sveikinti, nors maža gėlele, tačiau dovanota iš širdies. Manau, kad ši šventė ir man nublanko, gal todėl, kad su žmona seniai gyvename“,- prisipažino šypsodamasis vyras.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija pirmadienį, kovo 23 d., priėmė sprendimą, kad nemokamas mokinių maitinimas (mokiniams, kurių tėvai gauna mažas pajamas) turi būti organizuojamas nuo kovo 23 d. iki karantino pabaigos.


„Ko mums labiausiai trūksta? Meilės Lietuvai. Šiandien mes labai jau linkę dejuoti ir verkti dėl to, kad neva „prastai“ gyvename, šiandien mums labai trūksta vienybės ir suvokimo, kiek daug Lietuva yra pasiekusi“, – Gedulo ir vilties dienos išvakarėse sako Laisvės kovų dalyvė Ona Veličkaitė-Gricienė ir nuo vaikystės tremtinės duonos...


1921-ųjų kovo 30-oji ne visiems buvo šventė…

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 03 27 | Rubrika: Miestas

1921-aisiais kovo 30 dieną Palangos kraštą prijungus prie Lietuvos ir nubrėžus naują mūsų valstybės ir Latvijos sieną, šiuo istorijos posūkiu džiaugėsi ne visi. Jeigu Lietuvai ir Palangai tai buvo šventė, Šventosios gyventojai džiaugsmo nepatyrė. Dar ir dabar čia gyvenantys latvių palikuonys pamena tėvų ir senelių pasakojimus, kaip buvo išskirtos...


„Myliu ir nekenčiu“ (Love and hate), – taip anglosaksai dažnai apibūdina socialinius fenomenus ar iškilius reiškinius. Anglija ir visas pasaulis šiomis dienomis atsisveikina su buvusia premjere Margaret Tečer, kurios ambivalentiška asmenybės didybė neabejotinai įkūnija meilės ir neapykantos polius. Nedaugelis taikos meto politikų gali būti...


Jau dvidešimt du metai praėjo nuo 1991-ųjų sausio 13-osios. Nuo įvykių, sukrėtusių visą pasaulį. Nuo nakties, kai mažytė tauta, vieninga ir susitelkusi, parodė ir įrodė, kokia mums brangi Lietuva, jos laisvė ir nepriklausomybė. Artėjant Laisvės gynėjų dienai „Palangos tiltas“ klausė savo pašnekovų: ką jiems reiškia Sausio 13-oji? Ir – ar...


Palangos kultūrinė – istorinė atmintis savaime gražiai išskiria viešojo intereso labui sąžiningiausiai dirbusius ar tebedirbančius, lemties pašaukimo keliams ištikimus, savosios „tautinės Palangos bendrijos“ narius. Pastarieji 50 metų žinomiausiame Lietuvos kurorte paliko daug įsimenančių ženklų visuose Palangos kampeliuose. Čia pagarbiai minimi...


„Meilė – nelyginant medis: ji išauga pati, giliai suleidžia šaknis į mūsų būtybę ir neretai žaliuoja bei žydi net mūsų širdies griuvėsiuose“, – yra pasakęs vienas žymiausių XIX a. prancūzų romantikų Viktoras Hugo.


Jau balandžio 14-ąją į pirmą posėdį rinksis naujoji savivaldybės Taryba, o senoji, baigianti keturių metų kadenciją, paskutiniam posėdžiui rinksis rytoj. Daugiau kaip pusė darbą baigiančios kadencijos politikų – net 12 iš 21- rytoj paskutinį kartą brūžins savivaldybės posėdžių salės kėdes. „Palangos tilto“ kalbinami nuo kurorto politikos scenos, savo noru ar pagal rinkėjų valią...


Meilės židinį galima kurstyti ir su paslaptinga moterimi

Linas JEGELEVIČIUS, Ugnė RAUDYTĖ, 2011 03 07 | Rubrika: Miestas

Ar moterį reikia stebinti dovanomis, netikėtumais kiekvieną dieną ar tai geriausia daryti tik per šventes, tokias kaip Kovo 8-oji? Ir, beje, svarbiausias klausimas: ar Kovo 8-oji šventė, ar tik dar ne itin tolimos praeities, kitos politinės santvarkos liekana? Tokie klausimai, regis, gali kilti tik tiems, kurie dar tik ruošiasi mosuoti sparnais meilės šokiui, bet ne tiems, kurie jau ne...


Trys meilės „ilgadieniai“

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 02 18 | Rubrika: Miestas

Nuvilnijo, nuplasnojo trys poilsio dienos. Retas kuris burnojo, gavęs laisvo laiko, mat šiemet tokia prabanga mus aplenks. Pernai atostogų būta per daug, sako, tauta prasigert spėjo, darbo našumas ir rezultatai prastėjo, nuostoliai išaugo, tad šiemet valdžia lyg peiliu nurėžė bet kokį tinginiavimą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas