Algirdas Butkevičius: „Šarūnas Vaitkus – veiksmo žmogus. Jis puikiai žino, ką reikia daryti, kaip tai daryti ir sugeba pasiekti rezultatą“

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-04-16
Peržiūrėta
2542
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Algirdas Butkevičius
Algirdas Butkevičius

Šią savaitę savo darbo dešimtmetį Palangos mero poste minintis Šarūnas Vaitkus jau sulaukė daugybės sveikinimų. „Palangos tiltui“ savo nuomonę apie didžiausio šalies kurorto, Palangos, merą išdėstė ir Algirdas Butkevičius, buvęs premjeras, dabar – Seimo narys.
„Šarūnas Vaitkus – veiksmo žmogus. Jis puikiai žino, ką reikia daryti, kaip tai daryti ir sugeba pasiekti rezultatą. Tai puikiai komunikuojantis žmogus, gebantis susikalbėti tiek su politikais, tiek su verslu, tiek su intelektualais, tiek su paprastais žmonėmis. Puikiai pažįstu jį ir iš žmogiškosios pusės – tai nuoširdus, patikimas žmogus, kuriuo galima pasikliauti, tad nenuostabu, kad jis turi palangiškių palaikymą,“ – sakė A. Butkevičius.
Su Š. Vaitkumi jam daugiausia bendrauti teko dirbant premjeru.
„Turiu pasakyti, kad dirbti su juo buvo lengva. Jam niekada nestigo idėjų, kaip sutvarkyti, pagražinti kurortą, bet dar svarbiau tai, kad tas iniciatyvas jis puikiai sugebėjo pagrįsti ir privesti iki įgyvendinimo. Tam reikėjo ryžto, nebijoti prisiimti atsakomybės, geros komandos ir daug atkaklaus darbo. Viso to meras nestokoja. Tad nenuostabu, kad Palangos koncertų salė buvo pastatyta per rekordiškai trumpą laiką, o pirmuoju viešosios ir privačios partnerystės projektu šalyje tapo būtent Palangos aplinkkelis. Akį šiandien džiugina ir kiti su mūsų vyriausybės pagalba įgyvendinti projektai – rekonstruotas Kurhauzas, naujas baseinas,“ – sakė buvęs premjeras.
A.Butkevčius prisipažino, kad jau daugelį metų kiekvieną vasarą atostogas praleidžiu Palangoje. „Tai dariau ir būdamas premjeru, tuo sukeldamas šiek tiek nerimo savo apsaugos darbuotojams (šypsosi) – juk poilsiautojų čia daug, daug kas norėdavo prieiti, pasikalbėti. Visgi Palangai jaučiu sentimentus, čia labai gera energija, be to, yra pakankamai pramogų ir mano anūkams. Paskutinįkart lankiausi praeitą vasarą – senokai. Visgi čia kalti karantino apribojimai, nes mano simpatijos Palangai tikrai niekur nedingo,“ – šypsojosi A. Butkevičius.


Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pastaruoju metu gana dažnai galima išgirsti terminą „profesinis perdegimas“. Taip apibūdinamas reiškinys, kai dėl per didelio, užsitęsusio streso darbe žmogus išsenka emociškai, protiškai ir fiziškai.  


Vasara dirbančioms mamoms dažnai reiškia ne tik progą pagaliau pasiekti jūrą, vykti į suplanuotą kelionę – atostogas, bet ir galvos skausmą, kaip ir kur prižiūrėti vaikus, prasidėjus darželinukų ir mokyklinukų atostogoms. 


Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad pajutę COVID-19 ligai būdingus simptomus (kosulį, karščiavimą, gerklės ar galvos skausmą ir pan.) gyventojai turėtų likti namuose ir kreiptis į šeimos gydytoją.


Sunku žinoti, kokių naudingų dovanų galite rasti žmogui, kurio gerai nepažįstate, arba artimiesiems, kurie turi nepajudinamą praktišką skonį, turi viską arba sako, kad nenori daugiau daiktų.


Namų tvarkymas, o ypač užuolaidų valymas, nėra itin mėgstamas užsiėmimas daugeliui žmonių.


Rašymas yra labai naudingas gebėjimas ne tik profesinėje srityje, bet ir asmeniniame gyvenime. Šis įgūdis gali būti ugdomas. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės lavinti rašymo gebėjimus.


Šią savaitę savo darbo dešimtmetį Palangos mero poste minintis Šarūnas Vaitkus jau sulaukė daugybės sveikinimų. „Palangos tiltui“ savo nuomonę apie didžiausio šalies kurorto, Palangos, merą išdėstė ir Algirdas Butkevičius, buvęs premjeras, dabar – Seimo narys.


Ką daryti, kai netenkina atlikti remonto darbai

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 06 21 | Rubrika: Miestas

Kai vieni nesugebame ko nors pasidaryti, kviečiame pagalbą, – tai įprasta. Pagalbos prireikė ir palangiškei Zitai Paulauskienei, pageidavusiai, kad patyrę meistrai išbetonuotų sodo namelio grindis. „Už 12 kvadratinių metrų grindis sumokėjau 450 eurų ir padarė taip nekokybiškai, net baisu. Svarbiausia, kad darbus atlikusių meistrų nebegalėjau prisikviesti...


Kokie gyvūnai vaikšto mūsų miškuose, kokie skraido paukščiai, kaip teisingai stovyklauti ir mėgautis gamta, jai nepakenkiant, tokius ir panašius klausimus ir atradimus sprendžia Palangos moksleivių klube besibūriuojantys Girinukų klubo nariai kartu su Palangos girininkijos girininko pavaduotoju Raimundu Ereminu. Jis su gamta supažindina ne tik mažuosius...


Ką daryti, kad mokykla taptų įdomesnė?

Alfredas PUMPULIS, 2012 05 07 | Rubrika: Miestas

Tikriausiai kiekvienam yra tekę sėdint mokyklos suole skaičiuoti lėtai slenkančias minutes iki pertraukos. Tačiau ar tai normalu? Ar tokia turi būti pamoka? Palangos jaunimas, paklaustas, kokių priemonių būtų galima imtis, jog mokykla nebūtų tik „kankinimo namai“, idėjų nestokojo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius