Meras Šarūnas Vaitkus apie Palangos draugystę su Prancūzijos miestu šiandien nuotoliniu būdu bendravo su LR ambasadoriumi Prancūzijos Respublikoje ir Prancūzijos miesto Saint Gilles Croix de Vie meru

"Palangos tilto" redakcija, 2021-01-18
Peržiūrėta
2353
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ar Palanga netrukus turės dar vieną miestą partnerį? Prancūzijoje!
Ar Palanga netrukus turės dar vieną miestą partnerį? Prancūzijoje!

Ar Palanga netrukus turės dar vieną miestą partnerį? Prancūzijoje! „Apie galimą dviejų miestų draugystę šiandien (sausio 18 d.) nuotoliniu būdu bendravau su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Prancūzijos Respublikoje Nerijum Aleksiejūnu ir Prancūzijos miesto Saint Gilles Croix de Vie meru Francois Blanchet,“ – tokį įrašą savo Facebook paskyroje pirmadienio vakarą paliko Palangos meras Šarūnas Vaitkus.
„Pokalbio metu įžvelgiau nemažai dviejų miestų bendrumų. Saint Gilles Croix de Vie – nedidelis Prancūzijos miestelis prie Atlanto vandenyno, Prancūzijos vakaruose, turintis net du uostelius – vieną pramoginį, kitą – skirtą žvejams. Šiame mieste, kaip ir Palangoje, didelis dėmesys skiriamas kultūrai ir sportui. Vienas iš abiejų miestų sąlyčio taškų – skulptorius Antanas Mončys. Šio menininko skulptūra puošia Saint Gilles Croix de Vie miestą ir yra labai populiari. Panašumų, kalbant apie kultūrą, turime ir daugiau, pavyzdžiui, mes didžiuojamės Stintų švente, Saint Gilles Croix de Vie miestas – Sardinių švente,“ – žinutėje sakė kurorto meras.
Anot jo, nuotolinio susitikimo metu buvo kalbėta apie galimą abiejų miestų bendradarbiavimą įvairiose srityse, galimas moksleivių mainų programas, įvairių sričių menininkų dalyvavimą abiejų miestų šventėse.
Saint Gilles Croix de Vie miesto meras pakvietė palangiškių delegaciją atvykti į rugsėjo 11 d. vyksiančią Sodų šventę.
„Mes savo ruožu informavome, kad, pasibaigus pandemijai, norėtume Saint Gilles Croix de Vie miesto delegaciją matyti Palangos prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui skirtuose renginiuose. Tokių susitikimų metu būtų galimybė daugiau sužinoti vieniems apie kitus, atrasti daugiau sąlyčio taškų bei aptarti galimą abiejų miestų bendradarbiavimą,“ – pabrėžė Š. Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad paslaugos klientams Palangoje rugpjūčio 28 - rugsėjo 1 d. dėl įvykusios vandentiekio avarijos mieste uždarius pastatą bus teikiamos nuotoliniu būdu, aptarnavimas gyvai laikinai nevyks.


Paaiškėjo mėnesį trukusių geriausio Lietuvos mero rinkimų, kuriuose buvo galima įvertinti, kuris iš keliasdešimties merų per besibaigiančią kadenciją labiausiai patenkino rinkėjų lūkesčius, rezultatai. Jau tradicija tapusi Alfa.lt iniciatyva atskleidė, jog būtent Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, portalo skaitytojų nuomone, turi pelnyti metų mero vardą. 


Kaip gyvensime rytoj ir artimiausius mėnesius?  „Situacija išskirtinai sudėtinga,“ – pripažįsta Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Pirmadienį, rugsėjo 12-ąją, šalies Prezidentas Gitanas Nausėda su savo komanda darbo dieną leido Klaipėdos regione, kur jis susitiko su pajūrio krašto savivaldybių merais ir aptarė infliacijos poveikio savivaldai, energijos resursų brangimo, savivaldybių...


Valstybės dienos proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma antradienį, liepos 6-ąją, pakviesti į Prezidentūrą bendravo ir su Ukrainos Prezidentu Volodomyr Zelensky.


Ar Palanga netrukus turės dar vieną miestą partnerį? Prancūzijoje! „Apie galimą dviejų miestų draugystę šiandien (sausio 18 d.) nuotoliniu būdu bendravau su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Prancūzijos Respublikoje Nerijum Aleksiejūnu ir Prancūzijos miesto Saint Gilles Croix de Vie meru Francois Blanchet,“ – tokį įrašą savo Facebook paskyroje pirmadienio...


Šiandien, ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, Palangos miesto Tarybai „gliaudant“ posėdžio darbotvarkės klausimus, posėdžiui pirmininkavęs Tarybos pirmininkas ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, viename Zoom-o langely pastebėjęs opozicijos narį Eugenijų Simutį, vis delnu kažkodėl užsidengiantį burną, replikavo: „Eugenijau, per tarybos posėdį rūkyti –...


Pirmadienį, lapkričio 9 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija vienbalsiai apsisprendė rekomenduoti mokyklų vadovams įvertinti situaciją ir priimti sprendimą dėl pradinių klasių mokinių mokymo nuotoliniu būdu iki lapkričio 29 d.


Lietuvoje prasidėjus antrajam karantinui biurai vėl kraustosi į namus. Šis procesas bus daug sklandesnis pasitelkus „Tele2“ nuotolinio darbo sprendimus verslui. „Siekiame būti ten, kur yra mūsų klientai, kad darbas nuotoliniu būdu vyktų be jokių rūpesčių, o verslo procesai nesustotų. Išmanius sprendimus verslui galima užsisakyti neišeinant iš...


Palangoje mokslo metai bus baigti nuotoliniu būdu – toks sprendimas priimtas pirmadienį vykusio miesto vadovų bei kurorto švietimo bendruomenės atstovų pasitarimo metu. Į klases negrįš visi mokiniai, tarp jų – ir abiturientai.


Palangos poliklinika jau dėliojasi planus, kaip ir kada galėtų atverti duris planiniams pacientams. Net ir tai padarius srautai bus kontroliuojami, ir jos dirbs dar ne visu pajėgumu. Poliklinikos planus dar turės įvertinti Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. "Net ir po karantino iki pusės paslaugų bus teikiama tik nuotoliniu būdu," - "Palangos tiltui" sakė Palangos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius