Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų

"Palangos tilto" informacija, 2019-02-26

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.

Jūsų komentaras:

Kuop 2019-03-02 13:31 (IP: 86.100.158.73)
Valdantiesiams, t.y. konservams ir zaliesiams istatymai negalioja, agitacija vyksta sestadieni pilnais tempais.

Pries autokratus 2019-03-02 11:51 (IP: 80.114.36.40)
Lietuvoje supratimas apie pilietine visuomene- tai lyg papuasu supratimas apie kavamale. Zodziu, jau tas faktas, kad Palangoje kaip ir Druskininkuose ar Rusijoje, ar Saudo Arabijoje yra valdoma desimtmeciais ir manoma, kad nera zmoniu, kurie galetu ta valdzia pakeisti- yra is esmes ydinga. Aisku, lyginti kai kuriu miestu Lietuvoje valdzia su tokiais autokratiniais rezimais nera visiskai korektiska, bet visgi tai duoda didesnio peno susimastyti, visgi kas yra gerai ar blogai tose savivaldybese. Cia nuomones gali issiskirti, bet visi atkreipkit demesi i tu savivaldybiu ziniasklaidos ir valdzios santyki- dazniausiai tai susije nematomais, o kartais ir matomais saitais dariniai, antra - personaliju vos ne "sudievinimas" (tipo jei ne Malinauskas ir ne Vaitkus, tai jau tiems miestams butu "sakutes"), trecia- apsistatymas grupe "savu" ( gimines, draugai, draugu draugai, partijos kolegos ir t.t.) - tai lyg pontonas , kuris leidzia tiems "dievukams" islikti vandens pavirsiuje, nes jiems naudinga ginti savo virsuneles, juk jie galimai penimi nuo to pacio stalo, penkta- ir pastebekit toki idomu triuka, kad jei tik kazkas gero tose savivaldybese nutinka- ant pjedestalo lipa Vaitkai ir panasus, kai tik kazkas blogo- jie saukia, kad nieko nezino, kad cia ne jie ir is viso, kad tai piktos opozicijos nesvarus triukai. !! Zodziu, kol rinkimai neprasides musu smegenyse, tol turesim ka turim!

romas 2019-03-01 22:16 (IP: 78.58.124.86)
siulau palangiškiams einant balsuoti gerai pamąstyti už ką balsuoti. Nejaugi nenorite, kad Palanga būtų panaši į Druskininkus ar bent į Birštoną.Niekaip negalite nugalėti savo godumo.Pinigai pinigai pinigai vien pinigai valdo jus...........

rinkimai ant nosies, 2019-02-28 16:38 (IP: 86.100.63.99)
o balsuoti tai nėra už ką...

Gidas 2019-02-27 16:30 (IP: 188.69.193.110)
Isejo atostogu, kad galetu uzpakalius rinkejams laizyti ir ekskursijas po baseina pravedineti.

Taip pat skaitykite

Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su "Neatpažintas meras" filmavimo komandos narių paskolinta kalyte Sniege kurorte ieškojo šunų vedžiojimo aikštelės. „Dabar turiu dar vieną bėdą – turiu dukrai nupirkti šuniuką“, – juokėsi filmavimo komandos aplankytas meras.


Trečiadienį (balandžio 1 d.) LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps trečią kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus. Neatpažįstamai perrengtam merui teks aiškintis kelis kurorto gyventojams aktualius klausimus, kuriuos jie įvardijo laidos žurnalistui Edvardui Kubiliui.


Jau – kovo vidurys, tad Palanga vis labiau žvalgosi į kurorto sezono pradžią. Koks jis bus, jeigu koronaviruso grėsmė lakinai trikdo mūsų visų kasdieninį gyvenimą? Tačiau Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus yra optimistiškas. "Prisiminkime, kad mūsų tėvai ir seneliai savo gyvenime įveikė dar didesnes negandas, tad, įsitikinęs, kad ir mes visi bendromis jėgomis...


Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Lietuvos kurorto asociacijos (LKA) prezidentu išrinktas Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Jis pakeitė dvejus metus šias pareigas ėjusią Birštono vadovę Nijolę Dirginčienę. Asociacijos viceprezidentės pareigos patikėtos Trakų rajono merei Editai Rudelienei.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas