Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli mokiniai, imkite iš mokytojų rankų viską, ką jie jums duoda“

Palangos tiltas, 2023-09-01
Peržiūrėta
887
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli mokiniai, imkite iš mokytojų rankų viską, ką jie jums duoda“

Gerbiami pedagogai, mieli mokiniai, mokinių tėvai, kaip ir kasmet, atskubėjęs rugsėjis svetingai atveria ugdymo įstaigų duris ir pakviečia į nelengvą, tačiau labai prasmingą kelionę mokslo ir pažinimo keliu. Tebūna šis kelias platus ir šviesus, te naujieji mokslo metai būna įdomūs, kupini naujų žinių ir patirčių. 

Gerbiami pedagogai, įteikite savo mokiniams neįkainojamą dovaną – naujas žinias, netikėtus atradimus, tvirtas moralines vertybes, mokymosi ir pažinimo džiaugsmą. Te jūsų prasmingą, labai svarbų darbą kasdien lydi sėkmė bei aplinkinių pagarba. 

Mieli mokiniai, imkite iš mokytojų rankų viską, ką jie jums duoda, nes žinios bei išsilavinimas yra didžiulius turtas. Eidami mokslo ir pažinimo keliu neišsigąskite iššūkių ir sunkumų – jie užgrūdina, atveria kelią į sėkmę ir padeda siekti svajonių. 

Brangūs mokinių tėvai, su meile palydėję savo vaikus į mokyklą, neabejokite – patikėjoje juos puikiems, rūpestingiems ir mylintiems mokytojams. Būkite aktyvūs mokyklos bendruomenės nariai, palaikykite savo vaikus, padrąsinkite juos ir neabejokite, jog bendrą visų – mokytojų, mokinių ir tėvų – darbą būtinai vainikus sėkmė. 

Sėkmingų ir turiningų naujų mokslo metų, mielieji. 

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 8-ąją Savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Rimantas Mikalkėnas sveikino moteris.


15min.lt paskelbus Palangos mero interviu „Palangos meras: apie iščiustytą kurortą, konservatorių perspektyvas ir Ingridos Šimonytės „vidinį pasaulį“, meras Šarūnas Vaitkus pakvietė visus jį perskaityti ir nepagailėjo pagyrų jį parengusiai žurnalistei. „Konkretūs labai konkrečios žurnalistės klausimai – apie Palangą, regioną, Vyriausybę ir... platesnius vandenis," – sako jis savo įraše Facebook.


Gerbiami pedagogai, mieli mokiniai, mokinių tėvai, kaip ir kasmet, atskubėjęs rugsėjis svetingai atveria ugdymo įstaigų duris ir pakviečia į nelengvą, tačiau labai prasmingą kelionę mokslo ir pažinimo keliu. Tebūna šis kelias platus ir šviesus, te naujieji mokslo metai būna įdomūs, kupini naujų žinių ir patirčių. 


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma dalyvavo priėmime Prezidentūroje. (NUOTRAUKOS)


Palangoje pastarąjį savaitgalį leidęs vienos iš didžiausių Lietuvoje komunikacijos agentūrų atstovas prieš kelias dienas viešai pasidalijo savo įspūdžiais. Anot jo, praėjusio sekmadienio vakaro vaizdas prie vieno itin populiaraus Palangoje restorano priminė 90 – uosius, laikus, kai buvo įprasta puikuotis savo prabangiais automobiliais, o transporto priemonės prekinis ženklas buvo viskas – ir...


Būtent taip pavadino pirmadienį, gruodžio 5 d., Palangos savivaldybės administracijoje įvykusią spaudos konferenciją Palangos meras Šarūnas Vaitkus.


Atskubėjęs rugsėjis ir vėl kviečia į mokyklą. Gerbiami pedagogai, atverkite savo mokiniams ne tik klasės duris, bet ir širdis. Su meile veskite vaikus pažinimo keliu, parodykite jiems nuostabų mokslo ir žinių pasaulį bei išmokykite ne tik klausti, bet ir patiems atrasti atsakymus. Te darbas su jaunąja karta teikia džiaugsmo, o jūsų nuoširdžios pastangos tegu duoda lauktų rezultatų.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Savanorių, norinčių padėti sunkumų dėl koronaviruso pandemijos patiriantiems palangiškiams, sąrašas sparčiai didėja – jų praėjusios savaitės viduryje buvo vos 13, o šio trečiadienio popietę – jau per 30. Tačiau koronaviruso pandemijos sukeltos krizės pabaigos dar nematyti, o tai reiškia, kad Palangai reikės dar daugiau pagalbos rankų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius