Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli pedagogai, kasdien, praverdami klasės duris, jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį“

Palangos tiltas, 2022-10-05
Peržiūrėta
999
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli pedagogai, kasdien, praverdami klasės duris, jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį“

Mieli pedagogai, kasdien, praverdami klasės duris, jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį.

Įžengiate ne vieni – padrąsindami, patardami, pamokydami jūs kartu vedatės mūsų ateitį – vaikus. 

Mokyti – nelengvas, tačiau kilnus ir labai reikalingas darbas, kadangi su mokiniais jūs dalijatės ne tik žiniomis, bet ir savo širdies šiluma. Jūs pažadinate mokinių smalsumą, suteikiate atradimo džiaugsmo, paklojate kelią, kuriuo ateityje mūsų vaikais eis, kurdami Palangos ir visos Lietuvos ateitį. 

Sveikindamas Tarptautinės mokytojų dienos proga nuoširdžiai dėkoju kiekvienam Mokytojui už pasirinktą gyvenimo kelią, atsidavimą Mokytojo profesijai, kantrybę ir meilę, dalijamą mokiniams. Ačiū už ilgas valandas, praleistas prie knygų ir mokinių sąsiuvinių, ir už jaunajai kartai dovanojamas žinias – neįkainojamą turtą, kuriuo dalijatės su mūsų vaikais. 

Linkiu neblėstančio entuziazmo, neišsemiamos kantrybės, sėkmės darbe bei asmeniniame gyvenime. Niekuomet nepraraskite kūrybiškumo, jaunatviškumo ir noro mokyti. Te jūsų pastangas vainikuoja sėkmė, te jus kasdien gaubia mokinių meilė ir visuomenės pagarba. 

Su Tarptautine mokytojų diena, mielieji. 

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Pajurys 2022-10-05 10:23 (IP: 162.158.222.233)
Daugiau pagarbos mokytojui ir oraus atlygio už sunkų ir begalo reikalinga darbą...

Taip pat skaitykite

15min.lt paskelbus Palangos mero interviu „Palangos meras: apie iščiustytą kurortą, konservatorių perspektyvas ir Ingridos Šimonytės „vidinį pasaulį“, meras Šarūnas Vaitkus pakvietė visus jį perskaityti ir nepagailėjo pagyrų jį parengusiai žurnalistei. „Konkretūs labai konkrečios žurnalistės klausimai – apie Palangą, regioną, Vyriausybę ir... platesnius vandenis," – sako jis savo įraše Facebook.


Gerbiami pedagogai, mieli mokiniai, mokinių tėvai, kaip ir kasmet, atskubėjęs rugsėjis svetingai atveria ugdymo įstaigų duris ir pakviečia į nelengvą, tačiau labai prasmingą kelionę mokslo ir pažinimo keliu. Tebūna šis kelias platus ir šviesus, te naujieji mokslo metai būna įdomūs, kupini naujų žinių ir patirčių. 


Metų ratas atneša rugsėjo 1-ąją – gražią ir šviesią mokslo ir žinių šventę, nuo kurios prasideda dar vieni pažinimo, tobulėjimo ir ateities kūrimo metai.


Mieli pedagogai, kasdien, praverdami klasės duris, jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį. Įžengiate ne vieni – padrąsindami, patardami, pamokydami jūs kartu vedatės mūsų ateitį – vaikus. 


Atskubėjęs rugsėjis ir vėl kviečia į mokyklą. Gerbiami pedagogai, atverkite savo mokiniams ne tik klasės duris, bet ir širdis. Su meile veskite vaikus pažinimo keliu, parodykite jiems nuostabų mokslo ir žinių pasaulį bei išmokykite ne tik klausti, bet ir patiems atrasti atsakymus. Te darbas su jaunąja karta teikia džiaugsmo, o jūsų nuoširdžios pastangos tegu duoda lauktų rezultatų.


Mieli pedagogai! Būdami Mokytojais, jūs ne tik kasdien save dalijate kitiems – mažesniems, dar neturintiems pakankamo žinių bagažo bei gyvenimiškos patirties. Kartu su žiniomis jūs mokiniams atiduodate ir dalelę savo širdies, mokote ne tik kelti klausimus bei patiems rasti atsakymus, bet ir labai svarbių pamatinių dalykų – diegiate gyvenimiškas vertybes, mokote pagarbos, tolerancijos...


Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Vasario 3 dieną nuotoliniu būdu vyko kasmetinis ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Konkurso klausimai apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką. Iš viso konkurse dalyvavo 1793 šalies mokiniai iš 41 savivaldybės, taip pat...


Į duris pasibeldęs rugsėjis atnešė ne tik šventę – Mokslo ir žinių dieną, bet ir naujus iššūkius, rūpesčius bei lūkesčius. Kai kuriems iš jūsų šis rugsėjis padovanos ir naują pradžią, pirmuosius žingsnius mokslo bei pažinimo link. Gerbiami Mokytojai, dovanokite savo jauniesiems auklėtiniams ne tik naujas žinias bei įgūdžius, bet ir...


„Savivaldybių nuomone, prailginti mokslo metai – nepasiteisino. Artimiausiu metu planuojame kreiptis į Vyriausybę, kad būtų grąžinta ankstesnė mokslo metų trukmė“, ¬– teigė LSA viceprezidentas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius