Mintys paraštėse

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-12-30
Peržiūrėta
560
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Linas Jegelevičius „Palangos tilto“ redaktorius
Linas Jegelevičius „Palangos tilto“ redaktorius

Ar mokate pabalnoti žirgą ir, užsiropštę  ant jo, pasileisti ristele ar šuoliais? Apie kurorto mergaičiukes ir vaikinukus, pamilusius žirgus, – rašome šiandien, paskutiniajame šių metų „Palangos tilto“ numeryje.
Nemokate? Bijote?
O siekti tikslų ir drąsiai sutikti iššūkius, ar pasiruošę?
2013-ųjų, sutikite, kaip nebūta.
Kokie jums jie buvo, mielieji? Kaip tos mergaičiukės ir berniokai, suvaldę savo žirgus (2014-ieji pagal Rytų kalendorių – Žirgo metai!), sėkmingai laikėte savo gyvenimo vadeles? Šuoliavote beveik be uždusimo?
O gal trypčiojote vietoje?
Pagaliau – tokių klausimų sau nė nekėlėte ir nekvaršinate jais prieš Naujuosius?!
Ne reprezentatyvi „Palangos tilto“ apklausa (ieškokite jos laikraščio pirmajame puslapyje, viršutiniame kairiajame kamputyje), regis, rodo, kad daugiau kaip trečdalis mūsų skaitytojų – ir palangiškių – nekelia Naujiesiems jokių naujų tikslų.
Vadinasi, daugumai geriausiai būtų, jeigu vanduo Rąžėje tekėtų, žirgai šuoliuotų, o gyvenimo vaga tekėtų kaip ir 2013, jau senaisiais metais.
Spėkite, kokį tikslą apklausoje dalyvavę palangiškiai dažniausia kėlė?
Numesti svorio!
Mažiau kilogramų – dažnai ir geresnė savijauta, palankesnis aplinkinių požiūris, ir, svarbiausia, geresnė sveikata.
Tad žarstant linkėjimus Naujiesiems, visai neprošal vieni kitiems būtų palinkėti ir numesti nereikalingus kilogramus!
Palanga nuveikė daug gražių darbų 2013-aisiais, bet ypač skatinant sveiką gyvenseną ar vystant sveikatinimo sektorių, kažin ar daug kas buvo nuveikta.
Be svorio reguliavimo palangiškiai apklausoje nurodė, kad Naujaisiais norėtų mesti rūkyti.
Nevėlu!
Kaip ir siekti kitų jūsų nurodytų siekių – mokytis užsienio kalbos („Palangos tiltas“ jau renka naujas grupes vokiečių ir anglų kalbų kursams!) ar pakeisti darbą.
Dalis jūsų nurodė siekią pakeisti ir gyvenamąją vietą, bet pamąstykite: Palangoje tikrai yra neblogai gyventi!
Tikiu, kad Naujaisiais mūsų visų gyvenimas čia, pajūryje, tik gražės, taps įdomesnis ir labiau prasmingas.
Kokia buvo Palanga 2013-aisiais, jums padedant, išsamiai rašė arčiausiai Baltijos jūros laikraštis „Palangos tiltas“.
Likite su mumis ir Naujaisiais („Palangos tilto“ prenumeratos akcija pratęsiama iki sausio 15-osios), kad galėtumėme kartu būti miesto gyvenimo dalimi.
Mielieji!
Svajokite, balnokite žirgus ir...svajones, pasileiskite atsargiai ristele, o pajutę pasitikėjimą savo jėgomis ir žirgu, – ir su vėjeliu.
Laimingų, sveikų ir prasmingų jums Naujųjų metų!

Jūsų komentaras:

, 2014-01-05 14:24 (. / IP: 81.242.81.160)
liko tatiurovka , karoliai , rasymo ,,stiliukas"/ arkliai?/

Taip pat skaitykite

Balandžio 14 dieną sukako lygiai dešimt metų, kai Palangos miestui vadovauja meras Šarūnas Vaitkus. Trečią kadenciją miesto vairą savo rankose tvirtai laikančio kurorto vadovo pasiteiravome, koks, jo nuomone, šis dešimtmetis buvo miestui, bei kokią Palangą Š. Vaitkus nori matyti ateityje.


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Praėjusio penktadienio popietę jūroje plaukiojęs vienas poilsiautojas rado skenduolį – apie 70 metų vyrą. Poilsiautojas vyrą ištempė į krantą. Gelbėtojai bandė skenduolį dar gaivinti, tačiau jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Įvykio vietoje dirbo gelbėtojai, policijos pareigūnai, medikai. Pareigūnai apklausinėjo įvykio liudininkus. Patvirtinti mirties priežasčiai mirusiajam...


Mintys paraštėse  1

Linas JEGELEVIČIUS, 2013 12 30 | Rubrika: Pajūrio žurnalas

Ar mokate pabalnoti žirgą ir, užsiropštę  ant jo, pasileisti ristele ar šuoliais? Apie kurorto mergaičiukes ir vaikinukus, pamilusius žirgus, – rašome šiandien, paskutiniajame šių metų „Palangos tilto“ numeryje.


„Palangos tilto“ 2014-ųjų metų prenumeratos Kalėdinė akcija! Tik užsisakant redakcijoje! Tik iki gruodžio 20 dienos!


Šeštadienį Antano Mončio namuose – muziejuje atidaryta daugiasluoksnė ir įvairialypė didžiąją gyvenimo dalį išeivijoje kūrusio menininko Prano Lapės darbų paroda, pavadinta „Gyvenimo mintys“.


  Ar metus atspindi tik tai datos ir įvykiai? „Palangos tiltas“ apie praėjusius metus visiems primena kitaip: pateikdamas ryškiausias mūsų laikraščio pašnekovų mintis-citatas. Linksmesnes ir liūdnesnes, bet atspindinčias tai, kas vyko tądien, kai buvo šnekintas pašnekovas, ar apibendrinančios tai, kas gal ir dabar tebevyksta....


Šiandien – lemtingoji 2012 metų 12 mėnesio 21 diena. Lemtingoji, nes, jeigu tikėtume kai kuriais senovės majų, pasižymėjusių giliomis astronomijos žiniomis, laiko ciklo aiškintojais, tryliktas jų laiko ciklas, kuris trunka 144 000 dienų, pasibaigs būtent šiandien. Tačiau ar tai tikrai reiškia pasaulio pabaigą? Per žmonijos gyvavimą buvo skelbta daugybė...


Praėjusį penktadienį „Palangos tilto“ redakcijos darbuotojai darbą pradėjo nuo skambučio policijai – ryte atvykę į redakciją, radome sudaužytą laikraščio reklaminį stendą. Visą vasarą jis niekam iki mūsų laikraštyje praėjusią savaitę pasirodžiusių nepalankių straipsnių apie buvusį ministrą Raimundą Palaitį netrukdė. Chuliganų išpuolis, kurį redakcija...


Mokslo metai eina į pabaigą. Kokia nuotaika tvyro dvyliktokų „fronte“? Pasirinkti gyvenimo kelią išties nelengva.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius