Mokslo ir žinių dieną atšventė aktyviai

Rasa GEDVILAITĖ, 2018-09-06
Peržiūrėta
2113
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mokslo ir žinių dieną atšventė aktyviai

Šiemet Mokslo ir žinių diena buvo minima šeštadienį, tad iškilus dilemai, kada visgi pakviesti mokinukus į mokslo metų pradžios šventę, kurorte nuspręsta atšvęsti dukart – šeštadienį ir pirmadienį. Šeštadienį Palangos sporto centro stadione susirinkusieji smagiai ir aktyviai leido laiką „Rugsėjo 1 dienos piknike“.
Šventės išvakarėse gąsdinęs lietus šeštadienį išsisklaidė, tad bendruomenei susirinkti ir smagiai praleisti laiką nebuvo kliūčių. Mokinukai kartu su tėveliais pradėjo rinktis jau nuo 11 valandos. Renginį vedęs UAB „Palangos renginiai“ kultūrinės veiklos vadybininkas Nerijus Stasiulis visus ragino išbandyt visas sporto šakas, o jų būta išties įvairių, pabendrauti su treneriais, o ir šventėje mielai sutikusiais sudalyvauti policijos pareigūnais ir gelbėtojais ugniagesiais.
Rugsėjo 1-osios šventė buvo organizuota Palangos miesto savivaldybės, Palangos sporto centro bei Palangos moksleivių klubo.
Skambant muzikai buvo rengiamos linksmos sporto šakų varžybos, jodinėjimas Zigmo žirgais, vaikai galėjo susitikti su policijos šunimi Amsiu, stebėti kinologų šunų pasirodymą. Taip pat kvietė Zumba šokiai, viliojo pasieniečių virta košė, buvo net oro balionas, kuris dėl oro sąlygų negalėjo kilti, tačiau susirinkusieji galėjo pabendrauti su oreiviais. Prie šventės prisijungė ne tik pasieniečiai, bet ir policijos pareigūnai, Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, vietos verslininkai. Visi mielai sutiko prisidėti rengiant gražią šventę, pažymint naujų mokslo metų pradžią.
Palangos moksleivių klubo atstovai Dienos pikniko dalyvius kvietė pūsti muilo burbulus, piešė veidukus, organizavo stalo žaidimus. Taip pat buvo rengiamas „Gražiausio vasaros įspūdžio“ piešinių konkursas. Taip pat buvo bandyta pasiekti stalo teniso kamuoliuko metimo rekordo.
Rugsėjo 1-osios pikniko idėja kilo Palangos sporto centro direktoriaus pavaduotojui Sauliui Simei, kuris atkreipė dėmesį į praėjusių metų renginį, suviliojusį nemenką būrį mokinių. Pernai Palangos sporto centras organizavo Sporto centro atvirų durų dienas ir kvietė išbandyti sporto šakas, smagiai visiems praleisti laiką.
„Tąkart į renginį susirinko gausus būrys vaikų su tėvais, šventė buvo tikrai graži, tad šiemet kilo mintis į šventę pakviesti visą miesto bendruomenę“, – kalbėjo S. Simė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau tradiciškai Palangos neformaliojo ugdymo bendruomenė kviečia visus moksleivius kartu su tėveliais ir kitais šeimos nariais, taip pat – pedagogus prasidedančius mokslo metus paminėti dalyvaujant piknike, kuriame netrūks įvairios veiklos.


Metų ratas atneša rugsėjo 1-ąją – gražią ir šviesią mokslo ir žinių šventę, nuo kurios prasideda dar vieni pažinimo, tobulėjimo ir ateities kūrimo metai.


Mieli pedagogai, kasdien, praverdami klasės duris, jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį. Įžengiate ne vieni – padrąsindami, patardami, pamokydami jūs kartu vedatės mūsų ateitį – vaikus. 


Penktadienį, spalio 1 d., Palanga smagiai atšventė Palangos kultūros ir jaunimo centro šokių ansamblio „Bočiai“ kolektyvo „Bočiai“ 60 metų veiklos jubiliejų.


Palangos lopšelis darželio „Sigutė“ vaikučiai birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną“, pasitiko aktyviai sportuodami lauke.


Mokslo ir žinių dieną atšventė aktyviai

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 09 06 | Rubrika: Jūros vaikai

Šiemet Mokslo ir žinių diena buvo minima šeštadienį, tad iškilus dilemai, kada visgi pakviesti mokinukus į mokslo metų pradžios šventę, kurorte nuspręsta atšvęsti dukart – šeštadienį ir pirmadienį. Šeštadienį Palangos sporto centro stadione susirinkusieji smagiai ir aktyviai leido laiką „Rugsėjo 1 dienos...


Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai jau kurį laiką skatina senjorus nebijoti kompiuterinių technologijų ir drąsiai jomis naudotis. Palangos senjorai jau ne kartą įrodė, jog jie yra drąsūs, norintys kuo daugiau sužinoti ir išmokti, tad aktyviai dalyvauja vykdomuose projektuose. Šįkart visus semtis žinių kviečia projektas „Informacinis...


Pirmoji rudens diena paskelbė naujųjų mokslo metų pradžią. Vakar, prieš devintą valandą ryte, kurorto gatves užplūdo pasipuošę jaunieji palangiškiai, nešini gražiausiomis gėlėmis. Vieni jų žengė į dar neatrastą žinių pasaulį, kiti žinių bagažą tik pildys.


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Šiemet Švietimo ir mokslo ministerija prieš pat Mokslo ir žinių dienos šventę sukėlė šiek tiek chaoso, leisdama mokykloms pačioms apsispręsti, kada sukviesti mokinius paminėti šią dieną: šeštadienį – rugsėjo 1-ąją ar pirmadienį – rugsėjo 3-iąją. O kaip bus Palangoje?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius