„Naglio“ krepšininkai lankėsi „Baltijos“ mokykloje

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-03-06
Peržiūrėta
323
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį trečiadienį Palangos „Naglio“ komandos žaidėjai Brandon Davis ir Vidmantas Užkuraitis bei treneris Gediminas Petrauskas drauge su generaliniu direktoriumi Regimantu Juška lankėsi „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje. Ten 7-8 klasių mokiniai galėjo susipažinti su svečias šalis mačiusiais krepšininkais bei sužinoti atsakymus į jiems kilusius klausimus.

 

V.Užkuraitis ir B.Davis – sausio mėnesį prisijungę prie Palangos komandos krepšininkai, kurie mielai sutiko pasidalinti savo patirtimi su smalsiais mokinukais. Amerikoje mokęsis vyriausiasis „Naglio“ komandos treneris G.Petrauskas pirmiausia papasakojo apie savo išmoktas gyvenimiškas pamokas bei įgautų žinių svarbą, patardamas mokiniams kuo daugiau mokytis. Anglijoje mokęsis ir žaidęs V.Užkuraitis taip pat negailėjo patarimų mokiniams, jog verta mokytis anglų kalbą, kuria įmanoma susikalbėti bet kurioje šalyje. Sugrįžęs iš užsienio krepšininkas įvertino įgautas žinias ir tikslingai jas panaudojo, palinkėjęs taip padaryti ir augančiai jaunajai kartai. Puikius rezultatus kiekvienose rungtynėse demonstruojantis krepšininkas – puikus pavyzdys kiekvienam augančiam ir tokios pat karjeros siekiančiam moksleiviui.

Didžiausio dėmesio sulaukė iš Amerikos atvykęs ir puikiai prie komandos pritapęs juodaodis B.Davis, kuris suteikė galimybę vaikams išbandyti savo anglų kalbos žinias. Papasakojęs apie savo pradėtą ir iki šiol tęsiamą krepšininko karjerą, pasiekimus, mokiniai domėjosi ir asmeniniu jo gyvenimu, tad drąsiai atsakinėjo ir šiais klausimais. Jaunieji „Baltijos“ pagrindinės mokyklos ugdytiniai iš pradžių kukliai, tačiau pamokai baigiantis įsidrąsinę, ėmė atkakliai domėtis ne tik jo rezultatais, bet ir šeimyniniu gyvenimu, ką veikia jo už Atlanto likę artimiausi žmonės ir netgi ką valgo. Neišsigandęs nei vieno klausimo su mažaisiais klausytojais jis pasidalino visu savo sukauptu gyvenimišku „bagažu“, tuo nudžiugindamas ne tik mokinukus, bet ir jiems padėjusią anglų kalbos mokytoją Dalią Pakalniškienę.

Pamokai baigiantis generalinis direktorius R.Juška paskatino palaikyti „Naglio“ komandos krepšininkus, kuriems reikalingas kiekvienas juos mylintis sirgalius, juo labiau šiuo metu, kai artėjančią savaitę, antradienio vakare, prasideda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamosios varžybos, kuriose ypač svarbu nugalėti priešininkus, norint patekti ant aukščiausios pakylos. Atskleidę, kad savo miesto komandos žaidėjams jie nėra abejingi, mokiniai su džiaugsmu išlydėjo krepšininkus, padėkoję už gražią pamoką, bet neatsisveikindami visam, tikėdamiesi susitikimų varžybose.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tam, kad išliktume jaunatviški ir išvengtume daugybės nepageidaujamų pokyčių, mums reikalingos įvairios medžiagos, o viena iš jų – hialurono rūgštis. Tačiau, ar apie ją žinote iš tiesų viską, kas svarbu? Kviečiame sužinoti atsakymus į svarbiausius klausimus.


Palangos "Baltijos" pagrindinėje mokykloje buvo surengtos pratybos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 04 | Rubrika: Miestas

Spalio 2 d. Palangos "Baltijos" pagrindinėje mokykloje buvo surengtos pratybos, kurių metu vyko vaikų ir personalo evakuacija, imituojant gaisrą mokykloje. Pratybų metu tobulintas evakuacijos organizavimas bei personalo veiksmai, kilus gaisrui.


Ugdymo karjeros dienos proga Palangos miesto savivaldybėje praėjusį pirmadienį, vasario 28 d. lankėsi bei su miesto vadovais susitiko kurorto mokyklų auklėtiniai – Senosios gimnazijos ketvirtų klasių gimnazistai bei „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinukai – pirmokai.


Balandžio 10 dieną Šventosios pagrindinėje mokykloje vietoje įprastų pamokų vyko profesinio orientavimo užsiėmimai. Juos vedė keturių profesijų atstovai: Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai, advokatė Ligija Marcinkienė, fotografė Inga Galdikienė ir šunų sporto klubo „Canis Memelensis“ trenerė Asta Krūminienė.


Gegužės 11 d. „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko mokinių mėgstama ir laukiama tradicinė Kūrybos šventė, kuri kiekvieną pavasarį pražysta vis naujomis idėjomis.


Lapkričio 23 d. „Baltijos” pagrindinėje mokykloje rinkosi Palangos miesto mokyklų – Šventosios, Senosios gimnazijos ir „Baltijos“ – 8-9 kl. mokiniai. Susibūrę į 6 komandas – „Braškytės ir šokoladukas”, „Mafija”, „Šventosios panelės”, „Zigmo silkės”, „Sėskis, du” ir...


Atvykę krepšininkai surengė kūno kultūros pamoką jauniesiems „Baltijos“ mokyklos mokiniams. Moksleiviai buvo mokomi krepšinio elementų. Jie galėjo iš arčiau susipažinti ir užduoti klausimus reprezentacinės miesto krepšinio komandos žaidėjams. Patarimus noriai dalijo komandos žaidėjai Benas Vaitulionis, Domininkas Matutis, Aurimas Urbonas, Mindaugas...


Jau trečius metus iš eilės Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyksta tradicinė neformaliojo švietimo saviraiškos programų projekto šventė, kurią remia Palangos miesto savivaldybė ir Palangos miesto Švietimo skyrius. Programos tikslas – ugdyti saviraiškos poreikius, prigimtinius meninius kūrybinius gebėjimus. Palangos...


Kovo 16 dieną Šventosios pagrindinėje mokykloje minėjome knygnešio dieną.


Praėjusį trečiadienį Palangos „Naglio“ komandos žaidėjai Brandon Davis ir Vidmantas Užkuraitis bei treneris Gediminas Petrauskas drauge su generaliniu direktoriumi Regimantu Juška lankėsi „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje. Ten 7-8 klasių mokiniai galėjo susipažinti su svečias šalis mačiusiais krepšininkais bei sužinoti atsakymus į jiems kilusius klausimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius