Naujas Svetlanos Grigorian karjeros posūkis: dirbs Seime Gintauto Palucko padėjėja

"Palangos tilto" redakcija, 2020-11-24
Peržiūrėta
196
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Naujas Svetlanos Grigorian karjeros posūkis: dirbs Seime Gintauto Palucko padėjėja

Palangos miesto Tarybos narė Svetlana Grigorian, kuri dalyvavo rinkimuose į Seimą vienmandatėje Mėguvos rinkimų apygardoje, patvirtino „Palangos tiltui“, kad nuo šiol ji dirbs Seime, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko ir Seimo nario Gintauto Palucko padėjėja.
PT primena, kad S. Grigorian Seimo rinkimuose liko ketvirta. Pirmajame rinkimų ture spalio 11 d. Mindaugas Skritulskas buvo pirmas su 26.85 proc. balsų (jis ir tapo Seimo nariu – PT), antras -Romandas Žiubrys - 13.27 proc., trečia - Audronė Balnionienė - 12. 37 proc., Svetlana Grigorian -10.00 proc.
Kaip padėjėja, ji turės padėti parlamentarui rengiant teisės aktus, juos registruojant, rūpintis einamaisiais klausimas ir viskuo, kas susiję su rinkėjais.
LSDP daugiamandatiniame sąraše rekordiškai aukštai buvusi S. Grigorian po reitingavimo iš 18 vietos smuktelėjo į 26 -ąją. Ji gavo 2250 pirmumo balsus.
S. Grigorian prieš tai dirbo tėvų versle Palangoje. Dar anskčiau – rūpinosi indų investicijomis Lietuvoje.
Seime S. Grigorian nebus naujokė – ji jau dirbo jame Algirdo Butkevičiaus padėjėja prieš kelis metus.
Svetlana yra ne tik Palangos miesto Tarybos narė, bet ir LSDP Palangos skyriaus pirmininkė, taip pat ir Lietuvos socialdemokratų partijos Prezidiumo bei Tarybos narė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo 2020 m. gruodžio 21 d. iki 2021 m. sausio 2 d. imtinai koreguojamas mobiliosios tepinėlių paėmimo brigados darbo laikas – tepinėliai nebus imami gruodžio 25 d. bei sausio 1 d., tačiau mobilioji brigada dirbs šeštadieniais – gruodžio 26 d. ir sausio 2 d. nuo 9 val. iki 12 val. Kitomis savaitės dienomis mobilioji tepinėlių paėmimo brigada dirbs įprastu grafiku:...


Palangos miesto Tarybos narė Svetlana Grigorian, kuri dalyvavo rinkimuose į Seimą vienmandatėje Mėguvos rinkimų apygardoje, patvirtino „Palangos tiltui“, kad nuo šiol ji dirbs Seime, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko ir Seimo nario Gintauto Palucko padėjėja.


Seimo narys Mindaugas Skritulskas dirbs Ekonomikos komitete

"Palangos tilto" informacija, 2020 11 20 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį, lapkričio19 d., Seimas patvirtino komitetų sudėtį. Mindaugas Skritulskas, palangiškis, Seimo nariu išrinktas Mėguvos rinkimų apygardoje, dirbs Ekonomikos komitete.


Nuo rytojaus, lapkričio 11 d., mobilus koronaviruso patikros punktas Palangoje dirbs intensyvesniu grafiku – penkias dienas per savaitę. Tyrimai bus atliekami kiekvieną darbo dieną – nuo pirmadienio iki penktadienio 8–12 val.


Šalyje įsigaliojus karantinui, nuo 2020 m. lapkričio 9 d. iki lapkričio 29 d. Palangos švietimo bei ugdymo įstaigos dirbs kitaip.


PT informuoja, kad karantino metu "Maxima" Plytų gatvėje Palangoje dirbs ne 7.00 val, o nuo 8.00 val. Kaip ir anksčiau, dirbs iki 22.00 val.


Balandžio 10 dieną Šventosios pagrindinėje mokykloje vietoje įprastų pamokų vyko profesinio orientavimo užsiėmimai. Juos vedė keturių profesijų atstovai: Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai, advokatė Ligija Marcinkienė, fotografė Inga Galdikienė ir šunų sporto klubo „Canis Memelensis“ trenerė Asta Krūminienė.


Buvusio Palangos policijos komisariato vadovo Alvydo Katkausko byla dėl piktnaudžiavimo tarnyba pasisuko netikėta linkme – pirmos instancijos teismas konstatavo, kad atleisti komisariato vadovo nebuvo už ką. Tiesa, buvusiam pareigūnui tenka liudyti kitoje baudžiamojoje byloje – dėl prekybos poveikiu.


Buvęs ministras sulaukė politinės karjeros saulėlydžio  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 03 22 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Beveik prieš dvylika metų prasidėjęs Palangos liberalcentristo Raimundo Palaičio svaiginantis skrydis į Lietuvos politikos olimpą, panašu, kad baigėsi skaudžiu kritimu.


Vygaudas Ušackas, ES pasiuntinys Afganistane, atostogaudamas Palangoje neužmiršo karo nuniokotos žemės – praėjusį penktadienį jis susitiko su miesto visuomene ir svečiais, papasakojo apie tolimos šalies istoriją, dabartį, apžvelgė šalies politinę, etninę padėtį, supažindino su savo, kaip ES pasiuntinio, darbo specifika šalyje. Garbingas svečias laikėsi savo pažado – prieš susitikimą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius