NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2013-11-07
Peržiūrėta
38
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos uoste VSAT pareigūnai sulaikė iš Švedijos keltu atvykusį Palangos gyventoją, kuris  patikrinimo metu pateikė, įtariama, suklastotą vairuotojo pažymėjimą. / VSAT nuotr.

Klaipėdos uoste VSAT pareigūnai sulaikė iš Švedijos keltu atvykusį Palangos gyventoją, kuris patikrinimo metu pateikė, įtariama, suklastotą vairuotojo pažymėjimą. / VSAT nuotr.

Sulaikytas ugniagesys: antradienio vakarą Kretingos r., Kūlupėnų k., ties geležinkelio pervaža buvo sustabdytas automobilis „Mitsubishi galant“, kurį vairavo apsvaigęs Palangos priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos ugniagesys D. B., gim. 1990 m. Kartu su juo važiavo taip pat nuo narkotinių medžiagų apsvaigęs keleivis A. V., gim. 1990 m. Tikrinant automobilį, salono daiktinėje rasti ir paimti šeši skaidrūs plastikiniai maišeliai su baltos spalvos milteliais, kurie, kaip įtariama, yra narkotinė ar psichotropinė medžiaga. D. B. ir A. V. sulaikyti vadovaujantis LR BPK 140 str. ir patalpinti į Kretingos r. PK areštinę, automobilis sulaikytas, saugomas Kretingos RPK. Kaip „Palangos tiltui“ sakė Palangos PGT viršininkas Vidmantas Jarulis, ugniagesys gelbėtojas, kuriam pareikšti įtarimai, buvo sulaikytas ne tarnybos metu. Vaikinas Palangoje dirbo tik porą mėnesių, į tarnyvbą atėjo tik baigęs mokslus Ugniagesių gelbėtojų mokykloje. Pasak V. Jarulio, į tarnybą kas ketvirtą parą jaunuolis atvykdavęs kaip ir visi, priekaištų dėl darbo jam nebūta. Trečiadienį šis ugniagesys gelbėtojas valdybos viršininko įsakymu atleistas iš pareigų.


Klastotė: pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Uosto užkardos pasieniečiai Malkų įlankos pasienio kontrolės poste patikrino 38-erių Palangos gyventojo ir jo vairuoto automobilio „Toyota Carina“ dokumentus. Vyras keltu tik ką buvo atvykęs iš Švedijos Karlshamno uosto. Nors Švedija yra Šengeno erdvės narė, o Lietuvos pasieniečiai nevykdo nuolatinių tikrinimų, kai vykstama bendrijos vidaus reisais, VSAT pareigūnai turi teisę pasirinktinai sustabdyti ir patikrinti bet kokią transporto priemonę arba asmenį.
Pasienio tikrinimo metu palangiškis, be kitų dokumentų, VSAT pareigūnams pateikė ir lietuvišką vairuotojo pažymėjimą. Jis pasieniečiams sukėlė įtarimų. Manoma, kad šis vairuotojo pažymėjimas yra visiška klastotė. VSAT Pakrančių apsaugos rinktinėje dėl disponavimo suklastotu dokumentu bei jo panaudojimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Po apklausos vyras paleistas.

Antkainiai: Palangos miesto savivaldybės taryba spalio 31 d. posėdyje patvirtino bendrojo ugdymo mokyklose organizuojamų regioninių, respublikinių, tarptautinių olimpiadų, konkursų, stovyklų ir kitų renginių dalyviams ir svečiams taikomą pardavimo antkainį paruoštiems patiekalams ir maisto prekėms. Sprendimo projektą pristačiusi Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Nijolė Vargonienė pateikė siūlymą, kad šis antkainis mokyklų valgyklose besimaitinantiems svečiams būtų 20 proc. Tarybos nariai pastebėjo, jog patys mokytojai bei kiti mokyklų darbuotojai patiekalus savo ugdymo įstaigų valgyklose perka mokėdami 25 proc. antkainį, tad taikyti žemesnį antkainį svečiams netikslinga. Priimtas sprendimas, jog svečiai, kaip ir mokyklų darbuotojai, pirkdami Palangos bendrojo ugdymo mokyklų valgyklose patiekalus bei maisto produktus mokės 25 proc. antkainį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Velykų žinia - aiški: likite namuose, tik taip greičiau įveiksime koronaviruso pandemiją. Pasak Palangos policijos komisariato vadovo Algirdo Budgino, kurorto pareigūnai yra pasirengę užtikrinti šio sprendimo vykdymą. Esant poreikiui, pagalbą suteiks ir pasieniečiai, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, policijos rėmėjai, Karo policija.


Palangos oro uoste bei Klaipėdos jūrų uoste pasieniečiai sulaikė du Lietuvos piliečius, kurie buvo ieškomi dėl nusikaltimų. Trečiadienį, lapkričio 27 d., Palangos oro uoste VSAT pareigūnai atliko pasirinktinį kelių reisu Ryga – Palanga atskridusių keleivių patikrinimą. Tai yra Šengeno vidaus reisas, kuriuo keliaujančių asmenų nuolatinė kontrolė neatliekama, tačiau...


Palangoje maudynių jūroje mėgėjai jausis dar saugesni ¬– trečiadienį Savivaldybėje Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vadas Renatas Požėla ir Lietuvos profesionalių gelbėtojų vandenyje federacijos prezidentas Jonas Pirožnikas pasirašė sutartį, kuria įsipareigojo plėtoti dviejų šalių bendradarbiavimą, siekiant...


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė trečiadienį lankėsi Vilniuje bei dalyvavo Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdyje. Šio posėdžio metu komiteto nariams buvo pristatytas Šventosios uosto atstatymo projektas.


Meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ vakar paliko įrašą: „Pagaliau ledai pajudėjo. Ačiū Vyriausybei, Premjerui ir kancleriui už operatyvius sprendimus siekiant Šventosios uosto atgimimo.“


Nuolat augant aptarnaujamų keleivių skaičiui, Palangos oro uostas įrengė 86 papildomas vietas trumpalaikio stovėjimo aikštelėje. Tikimasi, kad naujos stovėjimo vietos prie keleivių terminalo ne tik suteiks daugiau patogumo keliautojams, bet ir sumažins eismo spūstis piko metu.


Penktadienį, rugpjūčio 11 d., Savivaldybėje lankėsi ir su miesto vadovais bei socialinės srities darbuotojais susitiko socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Kartu su ministru atvyko ministro patarėja Kristina Paulikė bei Valstybinės vaiko teisių apsaugos įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Teisinės pagalbos ir tarptautinio bendradarbiavimo...


Rugsėjo 24 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardoje vyko gaisro gesinimo pratybos. Pasienio pareigūnai mokėsi pagal rinktinės vado patvirtintą darbuotojų veiksmų kilus gaisrui planą. Pagal scenarijų: užkardos pastato II-o aukšto poilsio kambaryje kilo gaisras, buvo stipriai uždūmintos tarnybinės patalpos. Pastate liko 33 darbuotojai...


Birželio 29 d. Palangoje bus minimas ypatingas jubiliejus – kartu su visuomene Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai minės tarnybos veiklos 95-mečio jubiliejų. Beje, šiemet sukanka ir 25 metai nuo tos dienos, kai Nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje pradėta kurti valstybės sienos apsauga.


NAUJIENŲ PABIROS

2013 11 07 | Rubrika: Miestas

Klastotė: pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Uosto užkardos pasieniečiai Malkų įlankos pasienio kontrolės poste patikrino 38-erių Palangos gyventojo ir jo vairuoto automobilio „Toyota Carina“ dokumentus. Vyras keltu tik ką buvo atvykęs iš Švedijos Karlshamno uosto. Nors Švedija yra Šengeno erdvės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas