Neišėjo „Vakarinės Palangos“ trečiadienio numeris

Palangos tiltas, 2015-11-12
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Neišėjo „Vakarinės Palangos“ trečiadienio numeris

Šį trečiadienį neišėjo kito miesto laikraščio „Vakarinė Palanga“ numeris. Miestelėnams svarstant, kas nutiko laikraščiui, UAB „Vakarų spaustuvė“, spausdinanti „Vakarinę Palangą“, direktorius Virginijus Vitkauskas paaiškino, kad nebuvo laiku sumokėta už laikraščio „Vakarinė Palanga“ trečiadienio numerio spausdinimą.
Esant klientų įsiskolinimams, „Vakarų spaustuvė“ reikalauja susimokėti už kiekvieno einamo laikraščio spausdinimą. Tai – normali spaustuvių darbo praktika.
Redakcijos žiniomis, leidybos dieną „Vakarinės Palangos“ redaktorei Tamarai Zaicevai teko lankytis pas gydytojus.
Vakar T. Zaiceva į klausimą, kodėl neišėjo „Vakarinės Palangos“ trečiadienio numeris, atsakė klausimu: „O kas jums sakė, kad neišėjo? Kai galvosime, kad privalome ką nors visuomenei paaiškinti, paaiškinsime.“
Nuėjusiai trečiadienį į „Vakarinę Palangą“ pasiimti naujausio laikraščio numerio „Palangos tilto“ darbuotojai buvo paaiškinta, kad laikraštis neišėjo. Laikraščio pasigedo ir kiti miestelėnai.
„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Partnerystėje su "Palangos tiltu" išleistas naujas žurnalo "Lietuvos pajūris" vasaros-rudens numeris tęsia kelionę per Lietuvą - šįkart vėl Vilniuje. O jau netrukus pradėsime leisti žiemos sezonui skirtą žurnalą. Kas jam turi idėjų, pasiūlymų?


Verslas pagaliau gali išsilaisvinti nuo laidinių telefonų ir išsaugoti klientams žinomą numerį – technologijų lyderė „Tele2“ paskelbė, kad pradėjo teikti fiksuotojo ryšio paslaugas. Tai reiškia, kad įmonės, perkėlusios numerį į „Tele2“ tinklą, galės naudotis visais įprastos telefonijos sprendimais tiesiog išmaniuosiuose...


Didysis M. K. Čiurlionis iš Palangos irgi dar neišėjo

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2017 06 26 | Rubrika: Nuomonės

Visada ir visur einančiojo žingsnį ir žvilgsnį sustabdo Paslaptimi dvelkianti, todėl labai gundanti, laiko ir orų egzaminus išlaikiusi iškaba, savaime pasipuošusi plona žalios, melsvos arba rudos spalvos plėvele, kuri žmonėse vadinama „patina“. Ak, kaip ji puošia, senovę atspindi varinių, žalvarinių, bronzinių dirbinių paviršius ir tuo pačiu saugo...


Palangoje jau nuo trečiadienio rungiasi geriausi šalies jaunimo boksininkai – vasario 24-27 dienomis kurorte vyksta Lietuvos jaunimo bokso čempionatas.


Šį trečiadienį neišėjo kito miesto laikraščio „Vakarinė Palanga“ numeris. Miestelėnams svarstant, kas nutiko laikraščiui, UAB „Vakarų spaustuvė“, spausdinanti „Vakarinę Palangą“, direktorius Virginijus Vitkauskas paaiškino, kad nebuvo laiku sumokėta už laikraščio „Vakarinė Palanga“ trečiadienio numerio...


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Pagaliau dvyliktokai gali būti ramūs – trečiadienio rytą paaiškėjo paskutiniai valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Deja, jie nudžiugino ne visus : pavyzdžiui, informacinių technologijų egzamino nepavyko išlaikyti net 17 proc. jį laikiusių šalies abiturientų.


Paplūdimyje Palangos pakraštyje trečiadienio pavakarę aptikta nuskendusi moteris. Iškart buvo spėjama, kad tai prieš kelias dienas dingusios ir ieškotos Palangos gyventojos Aldonos Petronienės palaikai, vakare spėjimai pasitvirtino.


Reikia vadovautis darbais, o ne šūkiais

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 04 27 | Rubrika: Miestas

Kokie žmonės valdys Palangą ateinančius ketverius metus? Kas spręs, kiek mokėsime už šiukšlių rinkliavą, verslo liudijimus, žemės mokestį? „Palangos tiltas“ paprašė visų naujos Tarybos narių atsakyti į 10 pateiktų klausimų. Šiandien į klausimus atsako Tarybos narys Danas Paluckas, kuris  pakliuvo į Tarybą  kaip pirmas Socialdemokratų partijos sąrašo numeris.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas