Nors naujasis žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris rekordiškai storas, miela Palangos močiutė jo teirausis taip, kaip iki šiol: „Gal turite naują savo žurnaliuką?“

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-07-15
Peržiūrėta
2549
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nors naujasis žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris rekordiškai storas, miela Palangos močiutė jo teirausis taip, kaip iki šiol: „Gal turite naują savo žurnaliuką?“

Išėjo dar vienas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris.

 Jis man, jo leidėjui ir redaktoriui – toks ypatingas.

Pradėtas tik gegužės pradžioje, turėjo išeiti toks „kovidinis“, „iš idėjos“ – plonytis, iki 82 puslapių, nors vasarinis numeris nuo pat žurnalo leidybos pradžios 2016 metais visada „persiropščia“ 100 puslapių.

Matyt, nesu labai geras verslininkas: šįkart žurnalą paleidome „laisvam kritimui“, todėl šįkart žurnalas – 140 puslapių. 

Bet miela Palangos močiutė jo teirausis taip, kaip iki šiol: „Gal turite naują savo žurnaliuką?“

 Ar ne smagu?

Pelnas šįkart man buvo mažiausiai svarbus. Kaip smagu daryti tai, kas miela ir teikia malonumą, iš širdies, negalvojant apie jokius pinigus! Ko gero, tokį jausmą pirmąkart patyriau.

Visas žurnalas – tobulas nuotolinio darbo produktas. 

Kaip juokauju: beveik visą žurnalą sudėjau tylėdamas...

Prisipažinsiu: viršelio herojus „iki pat paskutinės minutės“ buvo kitas...

Bet kai žavi moteris, sėkminga verslininkė nenori spinduliuoti savo pasitikėjimo ir energijos, žiūrėdama iš viršelio didelėmis gražiomis akimis tiesiai į skaitytoją, chm, man tai nėra priimtina.

Ir kaip leidėją, ir kaip žmogų mane jaudina akys...Aha, esu toks nestandartinis. 

Naujojo žurnalo viršely pamatę Palangos merą Šarūną Vaitkų, piktžmogiai darys, ką moka daryti geriausiai: pasišaipys, bambės, įtarinės...

Bet pokyčiai Palangai vadovaujant Šarūnui Vaitkui – įspūdingi. 

Tiesiog tai derėtų pripažinti, nepriklausomai nuo simpatijų ar antipatijų Šarūnui – kaip merui ar asmeniui.

Tačiau meras, kuris šiemet mini vadovavimo miestui dešimtmetį, nėkart per du žurnalo leidybos mėnesius nė nebuvo atsiradęs mano mintyse net kaip galimas žurnalo herojus...

Nors Palanga, mero žodžiais, „ant bangos“ – žinoma, kad taip! – o mano geriausi profesinio ir asmeninio gyvenimo metai neabejotinai sutampa su Palangos „banga“.

Kai atvyksite į Palangą, pasimėgausite jos privalumais ir pajusite Palangos „bangos“ jėgą, užsukite ir į vienintelio kurorto laikraščio „Palangos tiltas“ (esu jo redaktorius) redakciją – žurnalas „Lietuvos pajūris“ gimė kaip „Palangos tiltas“ vasaros priedas. 

Tiesa, redakcijoje iki šiol deriname nuotolinį darbą su įprastu iki koronaviruso pandemijos.

Savo patogumui, žurnalo  teiraukitės miesto Bibliotekoje, Turizmo informacijos centre, parduotuvėje „Grožio simfonija“, miesto baseine, kurorto gydymo įstaigose, SPA ir grožio centruose, Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje – visur.

5 000 žurnalo egzempliorių bus išdalinta Palangoje (joje – liūto dalis), Klaipėdoje, Neringoje, Kretingoje, Vilniuje.

O tokios žurnalo herojų įvairovės, ko gero, „Lietuvos pajūris“ iki šiol niekada nė neturėjo.

Iš Baltarusijos į Palangą persikėlęs odontologas Dmitriju sėkmingai darbuojasi vienoje Palangos odontologijos klinikoje.

Palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas laikinai tapo futurologu: prognozuoja, kad 2050-aisiais Palanga bus kaip Los Andželo priemiestis.

Arvydas Pocius, kitas Seimo narys, dėkingas savo Angelui sargui už sergėjimą gyvenimą.

Žinomas fotografas Jonas Staselis jau, ko gero, kraunasi lagaminą atgal į Vilnių, bet Neringos jis tikrai nepamirš.

Palangiškė gimnazistė Mūza stulbina savo branda ir žiniomis.

„Vakarų eskpreso“ leidėjas ir vyr. redaktorius Gintaras Tomkus prisipažino „Lietuvos pajūriui“, kad kažkada turėjęs asmeninį vairuotoją ir netgi pusiau asmens sargybinį, šiandien yra...amatininkas.

 Palangos kultūros ir jaunimo centro  kultūrinių renginių organizatorę Moniką Jarulytę studijuoti ir baigti menų terapijos studijas paskatino...depresija.

Šventojiškis verslininkas Vaidas Šimaitis pusiau rimtai, pusiau juokais sako, kad, pastačius Šventosios jūrų uostą, teks pažiūrėti, kas kieno – Palanga Šventosios, ar atvirkščiai – šešėlyje atsidurs.

Palangos policijos vadas Algirdas Budginas „Lietuvos pajūriui“ kalbėjo apie „žolę“, gėjus, policininkų algas ir tobulas atostogas.

 Seimo narys Marius Matijošaitis įdomiai papasakojo apie Lietuvos ir Taivano stiprėjančius santykius, o jo kolega Seime Dainius Kepenis niekada neišsižadės minties, kad Lietuva  privalo siekti sveikuolių valstybe.

O kur dar visi kiti interviu?

Jau tradiciškai norėčiau tradiciškai padėkoti žurnalo bendradarbiams: Vilmai, Rasai, Lukui, Mantui...

Ačiū!

Skaitykite žurnalą „Lietuvos pajūris“, komentuokite, dalinkitės, siūlykite naujas temas ir herojus..

Tikėkime ir veikime! Kiekviena diena yra ypatinga. Ypač jeigu ji – Lietuvos pajūryje!

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jūsų rankose – naujas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris.  Jeigu jo dar neturite, žvalgykitės jo miesto bibliotekoje, Savivaldybėje, Turizmo informacijos centre, kavinėje „Caffeine“ prie bažnyčios. Tai – tik kelios jums patogios vietos centre. Žinoma, žurnalą mielai įteiksime ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcijoje. Primenu: žurnalas gimė būtent kaip „Palangos tilto“...


Išėjo dar vienas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris pajūriui ir ne tik. 


Išėjo naujas, Palangai ir visam Lietuvos pajūriui skirto nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“, laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partnerio, numeris.


Savaitgalį (gruodžio 12 d.) netikėtai mirė žinomas uostamiesčio gydytojas, Klaipėdos armėnų bendruomenės „Van“ pirmininkas ir Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Albert Albertjan. Vyrui rugsėjį sukako 54 metai. A.Albertjan buvo žurnalo „Lietuvos pajūris“ herojus, didelio tikėjimo žmogus.


Politiko Petro Gražulio dukterį auginanti palangiškė Birutė Navickaitė įdavė mergaitės tėvą policijai. Anot moters, Seimo narys trimetę savo automobilyje vežioja nepritaikęs tokio ūgio ir svorio vaikams būtinos kėdutės, rašo delfi.lt 


Išėjo dar vienas nemokamo žurnalo „Lietuvos pajūris“ numeris. Jis man, jo leidėjui ir redaktoriui – toks ypatingas. Pradėtas tik gegužės pradžioje, turėjo išeiti toks „kovidinis“, „iš idėjos“ – plonytis, iki 82 puslapių, nors vasarinis numeris nuo pat žurnalo leidybos pradžios 2016 metais visada „persiropščia“ 100 puslapių. Matyt, nesu labai geras verslininkas: šįkart žurnalą...


Žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris per pusę savaitės pasiekė daugiau kaip 100 taškų Palangoje. Jeigu dar žurnalo negavote, NEMOKAMĄ žurnalą galite NEMOKAMAI pasiimti miesto bibliotekoje, Savivaldybėje, Turizmo ir Informacijos cente ir, žinoma, žurnalo turinio partnerio, laikraščio „Palangos tiltas“ redakcijoje. Didžiuojuosi 108 psl. žurnalo...


NEMOKAMO žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris praėjusią savaitę praleido spaustuvėje, o per savaitgalį jau pakvipo spaustuvės dažais! Jau vidury naujos savaitės „Lietuvos pajūris“ pasieks Palangą ir jus!


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Visas būrys klaipėdiečių darbuojasi Palangoje, tačiau toli gražu ne visi čia pritampa, o juo labiau diriguoja kitiems. Tačiau klaipėdietei, buvusiai Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro Informacijos ir pardavimų skyriaus vedėjai, o dabar Palangos Kultūros ir Jaunimo centro (PKJC) direktorei Vitai Petrauskienei pasisekė – Palangoje ji nardo kaip žuvis vandenyje, nors prieš beveik...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius