Nemokama paslauga norintiems mesti rūkyti

Palangos tiltas, 2024-06-06
Peržiūrėta
618
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nemokama paslauga norintiems mesti rūkyti

Tyrimai rodo, kad procentas sėkmingai metusių rūkyti su specialistų pagalba yra net kelis kartus didesnis negu bandžiusių atsisakyti rūkymo savarankiškai. Specialistas jums galės parinkti tinkamiausią gydymą, jeigu reikia pakeisti arba pratęsti gydymo trukmę. Kartu su specialistu taikomi kognityvinės elgesio terapijos principai gali padėti identifikuoti ir pakeisti mintis, įsitikinimus ir veiksmus, kurie veda prie rūkymo arba metus rūkyti priveda prie atkryčio. Specialistų užduotis teikiant pagalbą metantiems rūkyti yra ne tik suteikti informaciją apie rūkymo keliamą žalą ir patarti, kaip išvengti rūkymą skatinančių situacijų, bet ir išmokyti asmenis mąstymo ir elgesio keitimo įgūdžių, kuriais jie galėtų vadovautis savo kasdienybėje.


Kviečiame pasinaudoti Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure teikiamomis išplėstinės metimo rūkyti pagalbos paslaugomis. Asmeniui bus skirimos 6 individualios ir (ar) grupinės psichologo konsultacijos, skirtos palaikyti ir pastiprinti jo motyvaciją mesti rūkyti, sudaryti metimo rūkyti planą ir padėti šį planą įgyvendinti bei išvengti rūkymo atkryčio.

Informacija asmenims, norintiems gauti išplėstinės metimo rūkyti pagalbos paslaugas

Paslauga skirta asmenims, rūkantiems tabako gaminius ir (ar) su tabako gaminiais susijusius gaminius – kaitinamojo tabako gaminius, elektronines cigaretes, cigaretes, cigarus, cigariles, tabaką, vandens pypkių tabaką, kramtomąjį, uostomąjį, oraliniam vartojimui skirtą tabaką.Konsultacijos vykdomos ne dažniau kaip kartą per savaitę.Vienos konsultacijos trukmė – 1 val.Ši paslauga teikiama asmenims nuo 18 metų.Konsultacijos vykdomos Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure (Gintaro g. 33A, Palanga, II aukštas).Registracija tel. 0 663 61 420 arba el. paštu [email protected]Daugiau informacijos www.palangosvsb.lt

Paslauga teikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2023 m. gruodžio 14 d. įsakymų Nr. V-1295  ,,Dėl metimo rūkyti pagalbos paslaugų teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tyrimai rodo, kad procentas sėkmingai metusių rūkyti su specialistų pagalba yra net kelis kartus didesnis negu bandžiusių atsisakyti rūkymo savarankiškai.


Nuo kitų metų pradžios šalyje pradės veikti telefoninė pagalbos linija, kurios specialistai nemokamai konsultuos gyventojus, norinčius mesti rūkyti.


Lietuvos viešosioms bibliotekoms atnaujinus tarpbibliotekinio abonemento (TBA) paslaugą, suteikiančią galimybę siųstis knygas iš kitų šalies bibliotekų, leidinius užsakančių skaičius per pusmetį išaugo du kartus. 


Laikino atokvėpio paslauga (trumpalaikės socialinės globos)  paslauga – socialinė paslauga, teikiama šeimos nariams, artimiesiems, kurie namuose prižiūri, globoja ar slaugo neįgalius asmenis, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra ar globa, derinti asmeninį, darbinį gyvenimą, pailsėti nuo nuolatinės namuose prižiūrimo ar globojamo asmens slaugos.


Siekiant išvengti didelių žmonių susibūrimų, gruodžio 31 d. jūros tiltas jau 21 val. bus uždarytas, o atvertas visiems norintiems jis bus praėjus pusvalandžiui po vidurnakčio.


Palangoje ir Šventojoje teikiama maisto produktų, medikamentų, higienos ir (ar) kitų būtinų prekių nupirkimo ir (ar) pristatymo paslauga, pagalba sumokant mokesčius asmenims.


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Nuo šiol nemokama asmeninio asistento paslauga didesnę ar mažesnę negalią turintiems palangiškiams tampa gerokai prieinamesnė – ja galės pasinaudoti kiekvienas negalią turintis žmogus.


Palangiškiai kviečiami naudotis asmeninio asistento paslauga

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 17 | Rubrika: Miestas

Savivalybė kviečia Palangos mieste bei Šventojoje gyvenančius neįgaliuosius (jų šeimos narius, tėvus ar globėjus) pasinaudoti nemokama asmeninio asistento paslauga. Asmeninio asistento paslaugų teikimo trukmė – 12 mėn.


Petro Gražulio dukters mama Birutė Navickaitė (32 m.) nusprendė keistis iš esmės. Atkakli moteris atsisakė žalingų įpročių, jau ilgai trugdžiusių jai kurti pilnavertį gyvenimą. Apie tai ji pranešė socialiniuose tinkluose. „Mirštu kaip noriu rūkyt, bet geriau mirsiu, nei surūkysiu dar nors vieną tą bjaurų daiktą. Keletas dienų be cigaretės. Jaučiuosi baisiai, bet...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius