Nereikia nerimauti, Maironio gatvė bus puiki

Rasa GEDVILAITĖ, 2017-12-15
Peržiūrėta
357
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Intensyviai tvarkoma Maironio gatvė, sutvarkius ją kapitaliai, tiek gyventojams, tiek svečiams bus patogiau.
Intensyviai tvarkoma Maironio gatvė, sutvarkius ją kapitaliai, tiek gyventojams, tiek svečiams bus patogiau.

Šių metų pradžioje pradėti Maironio gatvės darbai, jie intensyviai atliekami. Pasibaigus jiems, ši gatvė neatpažįstamai pasikeis. Tačiau vykstant darbams, gyventojams taip pat kyla klausimų. Palangiškis Antanas teiravosi, kodėl keičiant visus vamzdžius, nekeičiamas kanalizacijos vamzdis tuo pat metu. Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas patvirtino, kad viskas keičiama, ką tikrai reikėjo keisti.
Į redakciją užsukęs palangiškis Antanas išsakė nuogąstavimus dėl kanalizacijos vamzdžio, išreikšdamas nerimą dėl ateities. „Jeigu jau viskas klojama iš anksto, gatvė bus kapitaliai sutvarkyta, dėl ko mes labai džiaugiamės, tai gal reiktų apsidraudžiant pakeisti ir senus kanalizacijos vamzdžius“, – kalbėjo palangiškis.
Rekonstruojant Maironio gatvę, bus įrengta nauja lietaus nuotekų sistema, rekonstruoti vandentiekio tinklai (rekonstrukciją atliks UAB „Palangos vandenys“), įrengta pilna gatvės dangos konstrukcija, gatvės apšvietimas ir šaligatviai. Maironio gatvės ilgis – 791 metras, plotis – 3,5-7 metrai.
Maironio gatvėje taip pat rekonstruojama 749 metrai vandentiekio tinklų (vamzdyno diametras – 50 ir 110 mm). Rekonstruojama praktiškai visa vandentiekio linija – keičiami seni vamzdžiai, kurie labai susidėvėję, tad po rekonstrukcijos vandens kokybė taps geresnė.
Vicemeras R. A. Mikalkėnas patikino, kad kur reikėjo, viskas buvo pakeista. „Jei ne požeminės komunikacijos, nebūtų reikėję taip stipriai ir kasti. Taip, vandentiekio tinklai keičiami, nes jau tikrai buvo išsidėvėję, seni. Jie bus pakeisti plastikiniais, prie kurių sienelių nelieka nuosėdų. Mūsų vanduo iš gelmių yra labai švarus, tačiau drumzlės lieka nuo sienelių ir kai kada jos pasirodo. O pakeitus plastikiniais, tokių problemų nebeturėtų būti. Tuo tarpu kanalizacijos vamzdžio keisti nereikia, jis yra geros būklės. Gyventojai turėtų būti patenkinti, nes turės tikrai puikią gatvę, ir dėl nieko neturėtų sukti galvos“, – paragino vicemeras R. A. Mikalkėnas.
Pasak pašnekovo, rangovai darbus atlieka net greičiau nei tikėtasi, jeigu neatsiras jokių kliūčių, tai kitąmet vasaros sezonui gatvė gal jau bus sutvarkyta.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Įsigaliojęs Tarybos 2020 m. lapkričio 26 d. sprendimas Nr. T2-228 nurodo, kad Palangiškio kortelių galiojimo laikas pratęsiamas iki 2025 m. gruodžio 31 d. Taigi palangiškiams naujų kortelių išsiimti nereikia, jos lieka galioti iki nurodyto termino.


Asfaltuojama Valteriškės gatvė.


Lietuvoje gausu kaimo turizmo sodybų, kurios vilioja turistus ir lietuvius laukų ramybe, išlakiais miškais ar gaiviais ežerais. Kiekviena stengiasi pritraukti savo klientus, viliodama išskirtiniu maistu, sveikos gyvensenos principais ar tradiciniu interjeru. Statistikos duomenimis, Lietuvos kaimo turizmo sodybose poilsiaujančių turistų daugėja.


Nereikia nerimauti, Maironio gatvė bus puiki

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 12 15 | Rubrika: Miestas

Šių metų pradžioje pradėti Maironio gatvės darbai, jie intensyviai atliekami. Pasibaigus jiems, ši gatvė neatpažįstamai pasikeis. Tačiau vykstant darbams, gyventojams taip pat kyla klausimų. Palangiškis Antanas teiravosi, kodėl keičiant visus vamzdžius, nekeičiamas kanalizacijos vamzdis tuo pat metu. Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotojas Rimantas Antanas...


Jau ne kartą žmonės pastebėjo, jog Kastyčio gatvė palijus lietui tarsi ima plaukti – abiejuose gatvės pusėse susidaro didžiulės balos. Palangiškiai jau net ėmė juokauti, jog betrūksta gatvę įžuvinti. Kai pastaruoju metu lietaus buvo pakankamai, tai ir gatvės trūkumas netruko pasimatyti. Šiuo metu vandens gatvėje nebėra, bet ar ilgam.


„Man teko nemažai su specialiomis šalies tarnybomis pakovoti, kad informacija apie asmenų pokalbių pasiklausymą, asmenų skaičių, kuriems taikomos tokios operatyvinės priemonės, taptų vieša, – sako Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) narys ir Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos (OVPKK) pirmininkas Darius Petrošius. –...


Vasara – puiki proga sveikai mitybai

Gina KUBILIŪTĖ, 2012 05 24 | Rubrika: Sveikata

Atšilus orams norisi gaivaus – vaisių, šviežių sulčių, lengvų užkandžių ar šaltibarščių. Bet lietuviai nevengia karštomis dienomis ir riebiau užkrimsti, nors specialistai pataria to vengti. Pavasarį ar vasarą žmonės dažniau būna gamtoje, po darbų ar per atostogas skuba kas prie ežero, kas prie jūros, į parkus ar kaimo sodybas, taip...


Besibaigiančius jubiliejinius – dvidešimtuosius – metus po Lietuvos valstybės nepriklausomybės paskelbimo norėjome paminėti su žinomu pajūrio advokatu, Palangos, o vėliau ir Klaipėdos Sąjūdžio tarybos pirmininku, Nepriklausomybės akto signataru Liudviku Narcizu Rasimavičiumi-Rasimu. Meilę Tėvynei pajutęs dar mokyklos suole dėjo visas pastangas, jog Lietuva nusikratytų...


Trečiadienį vakare Palangoje į “Vanagupės” viešbutį pradėjo rinktis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nariai, kurie prieš tai stovyklavo Druskininkuose.


Ekstremali gatvė

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 07 | Rubrika: Kriminalai

Bangų gatvė Palangoje po truputį tampa ekstremalaus vairavimo poligonu. Beveik kiekvieną savaitę čia įvyksta didesnis ar mažesnis autoįvykis. Ačiū Dievui, pastarosiomis dienomis niekas labai nenukentėjo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius