Koronavirusu užsikrėtusi Palangos gydytoja Snaigūnė Jasinskienė: „Skubu visus nuraminti: jaučiuosi gerai, o mano pacientai Palangoje neturėtų nerimauti“

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-03-28
Peržiūrėta
2790
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nors už lango – šilta kovo pabaigos diena, tačiau žinoma kurorto akių gydytoja Snaigūnė Jasinskienė, dirbanti Palangos poliklinikoje, yra namų karantine – jai nustatytas koronavirusas. Po „Palangos tilto“ informacijos vakar apie koronavirusu susirgusias dvi kurorto medikes, akylūs miestelėnai netruko nustatyti gydytojos tapatybę – juk, paaiškėjus, kad gydytoja užsikrėtė koronavirusu, su jos pacientais buvo susisiekta ir jie buvo įspėti stebėti savo sveikatą.
„Net pagal jūsų gan bendrą informaciją nesunku buvo nustatyti, kad ta gydytoja – aš. Juk nedidelėje Palangoje mes, dvi akių gydytojos, ko gero, esame vienintelės siauros specializacijos gydytojos, kurios čia gyvena ir kurios taip pat dirba Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Tačiau skubu visus nuraminti: aš ir mano kolegė jaučiamės gerai, griežtai laikomės karantino režimo, o mūsų pacientai Palangoje neturėtų nerimauti – koronavirusu, įsitikinusi, užsikrėtėme dirbdamos Klaipėdos ligoninėje,“ – šiandien paskambinusi šių eilučių autoriui žvaliai kalbėjo gydytoja.
Prisipažinusi, kad po www.palangostiltas.lt straipsnio, ji sulaukė daug pacientų, kolegų ir palangiškių skambučių bei žinučių, S. Jasinskienė nori visuomenei patikslinti kelias svarbias detales.
„Tai – pavojingas virusas, bet yra daug pavojingų virusų ir visi mes galime jais susirgti. Laimei, kad mano koronaviruso ligos forma – švelni. Noriu, kad mano pacientai nusiramintų ir nepergyventų – mano susirgimas buvo nustatytas ne kovo 16 dieną, kaip paskelbė „Palangos tiltas“, o kovo 23 dieną,“ – sakė gydytoja.
Anot jos, paskutinį kartą pacientus priėmė kovo 12-ąją, o jos kolegė – kovo 10 dieną.
„Aš pradėjau karščiuoti ir kiti koronaviruso klinikiniai simptomai atsidaro tik po savaitės. Kovo 22-ąją pasijutau blogiau – sukarščiavau, atsirado stiprūs raumenų ,kaulų, galvos skausmai , bendras silpnumas. Kadangi ligoninėje,kurioje aš dirbu, jau buvo patvirtinti keli koronoviruso atvejai , kuo skubiau kreipiausi į infekcinę ligoninę, kur man buvo paimtas tepinėlis iš nosiaryklės COVID-19 (koronaviruso) infekcijai identifikuoti. Tą pačią naktį sužinojau testo rezultatus, jie nedžiugino – testas buvo teigiamas, “ – „Palangos tiltui“ sakė S. Jasinkienė.
„Dar ką noriu pažymėti yra tai, kad mes akių kabinetą uždarėme ne dėl to, kad susirgome koronavirusu, o dėl to, kad Vyriausybė paskelbė visuotinį karantiną. Dėl jo negalėjome daugiau priimti pacientų. Visą savaitę po kovo 16-osios, kuri žymi karantino pradžią visoje šalyje, kabinetas nedirbo. Taigi mūsų pacientai neturėtų gąsdintis,“ – „Palangos tiltui“ sakė akių gydytoja.
Vis tik nuo kovo 16 dienos ji dirbo Klaipėdos universitetinės ligoninės Akių skyriuje. „Aš ten priiminėjau pacientus, kuriems buvo reikalinga būtinoji pagalba, priėmiau keletą pacientų, grįžusių iš užsienio šalių, kurios dar tuo metu nebuvo įtrauktos į koronaviruso rizikos sąrašą, lietuvių pacientų,“ – pasakojo gydytoja.
„Tačiau dirbome pagal visus griežtus sanitarijos ir epidemiologinius reikalavimus, “ – pabrėžė ji. „Jaučiuosi truputį „nuskriausta“, kad, ėmusi visų atsargumo priemonių, aš susirgau koronavirusu,“ – juokėsi gydytoja.
Dėl išplitusios koronaviruso infekcijos Klaipėdos universitetinėje ligoninėje šiuo metu uždaryta dešimt skyrių. Nustatyta COVID-19 užsikrėtusių 11 medikų, likusiųjų tyrimai neigiami.
Paklausta, kokia yra jos savijauta dabar, S. Jasinskienė sakė „Palangos tiltui“, kad psichologiškai nėra lengva.
„Oras gražus, o aš niekur negaliu nė nosies iškišti, negaliu bendrauti akis į akį su savo šeima. Jau savaitę sėdžiu tarp keturių sienų. Esu gydytoja ir nors mano sveikata dėl šio viruso palyginus yra gera, suprantu situacijos rimtumą,“ – sakė palangiškė.
„Džiaugiuosi, kad karščiavimas jau praėjo, kad nedūstu, tačiau, va, netekau uoslės ir skonio (tai kartu su temperatūra yra bendri koronaviruso simptomai – L. J.),“ – juokėsi gydytoja. „Tikiuosi, kad netrukus ji atsisatys ir aš galėsiu mėgautis pavasario kvapais,“ – S. Jasinskienė buvo optimistiška. Ji tikisi, kad po savaitės ji visiškai pasveiks ir įspėja kitus: „Likite namie, saugokite savo artimuosius ir save, ši infekcija yra labai pavojinga ir ne visiems pasiseka taip, kaip pasisekė man.“

 

Jūsų komentaras:

Claudia Klein 2020-03-30 23:36 (spo[email protected] / IP: 185.189.113.61)
Sveiki, Sveiki atvykę į „Spotcap Global Loan Services“. Mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintojas, taip pat paskolų konsultantas. Ar jums labai reikia finansinės paramos? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš patarsiu kreiptis į mano firmą per | [email protected] | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje. Mes siūlome visų rūšių paskolas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugybę kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą. Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jos sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelių palūkanų yra taip sunku gauti paskolą nuosavam kapitalui iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institucijų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į | [email protected] | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | Ir akimirksniu gaukite atsakymą. Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą. Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

to profesor by.... 2020-03-29 16:13 (IP: 86.100.102.178)
Dėkui, profesor bimbiau, pagaliau supratome, kodėl visame pasaulyje miršta tūstančiai žmonių.

pagarba 2020-03-28 18:08 (IP: 78.58.48.24)
pagarba gydytojai, jos pasakojimas suteikia optimizmo ir vilties sergantiems....

Klavs 2020-03-28 18:06 (IP: 78.62.165.153)
Ačiū jums, gydytoja, už jūsų drąsą. tapo lengviau perskaičius. sveikite greičiau.

Profesor Bimba 2020-03-28 17:25 (IP: 188.69.212.197)
Kada jus suprasit...kad mirsit ne nuo viruso...o nuo savo baimes ir sukurtos panikos:))

Taip pat skaitykite

Buvęs Būtingės naftos terminalo vadybininkas, nepanoręs skelbti savo pavardės, sakė PT, kad dėl inicidento, tikėtina, kaltas "kovidas" ir karantinas ir Orlen Lietuva taupymo režimas. " Jeigu anksčiau prie (naftos produktų) vamzdžių dirbo trys žmonės, dabar taupo - dirba vienas žmogus." "Ką tik savivaldybė gavo pranešimą, jog Būtingės terminale nutrūko žarna...


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos akių gydytoja Snaigūnė Jasinskienė pavasarį taip pat buvo susirgusi koronavirusu, tačiau lengva jo forma.„COVID- 19 virusine infekcija susirgau pandemijos pradžioje, kuomet dar daug ko nežinojome apie šitą ligą. Kuomet nebuvome pasiruošę jai nei morališkai, nei fiziškai, todėl baimės buvo nemažai. Džiaugiuosi, kad ligos eiga nebuvo sunki, tik labai...


Pas Justiną Masalską, Palangos "tvarkiečių" pirmininką Petras Gražulis, Seimo narys, ilgametis partijos Tvarka ir Teisingumas narys (tiesa, jo narystė buvo suspenduota - L. J.), lankėsi ne kartą. "Pas mane jis yra ilsėjęsis, ir su Birute, su kuria abudu vaikelį pasidarė, yra pas mane lankęsis. Tačiau kaltinimais, kad dabar Petras (Gražulis - aut.) išžagino moterį...


Ką reiškia būti žymiausio Palangoje žmogaus, mero Šarūno Vaitkaus mama? Ko ponia Elena Vaitkienė mokė savo tris vaikus? Koks Šarūnas, jos pirmagimis, buvo vaikystėje ir jaunystėje? Ir be ko Elena Vaitkienė neįsivaizduoja Motinos dienos šventės? "Aš esu paprastas žmogus," - interviu nekart pabrėžė Elena Vaitkienė. Interviu skaitykite naujajame...


Nors už lango – šilta kovo pabaigos diena, tačiau žinoma kurorto akių gydytoja Snaigūnė Jasinskienė, dirbanti Palangos poliklinikoje, yra namų karantine – jai nustatytas koronavirusas.


Ar jums norisi išsakyti (galima ir anonimiškai), kas užėjo ant liežuvio galo ar išlieti širdį? "Palangos tilto" redaktorius Linas Jegelevičius laukia jūsų skambučių "Palangos tilto" telefonu 8 460 40004 kiekvieną dieną nuo 10 iki 12 valandos. Jums pageidaujant, jūsų skambučio turinį paviešinsime "Palangos tilte" ir...


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius