„Nykštuko“ bendruomenė atvėrė savo širdis

Palangos tiltas, 2016-12-19
Peržiūrėta
258
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Nykštuko“ bendruomenė atvėrė savo širdis

Baigiantis savaitei ir prasidėjus naujai mūsų redakcijos duris vis varstė lopšelio-darželio „Nykštukas“ kolektyvas – auklėtojos ir jų globojami mažieji vis nešė maisto produktų vargingiau gyvenančioms šeimoms.
Kartu su auklėtojomis į redakciją atvykę mažieji neslėpė, jog dalintis su kitais jiems patinka ir negaila net savo gardesnio kąsnelio. „Norime, kad ir kiti vaikučiai turėtų maisto per šventes“, – teigė gerieji „nykštukiečiai“.
Kaip atskleidė viena iš auklėtojų Diana Dašuk, mažiesiems net negaila atiduoti ir savo saldainio, jie supranta, kad ne visi vaikai gali mėgautis saldumynais ar net įprastu kasdieniu maistu. „Mūsų vaikų tėveliai – labai aktyvūs, jie kasmet aktyviai aukoja vargingiau gyvenančioms šeimoms, to moko ir savo mažąsias atžalas“, – teigė auklėtoja.
„Nykštuko“ ugdytiniai ir jų tėveliai – patys geriausi“, – pripažino apsilankiusios auklėtojos.
Dovanų atnešė ne tik „Smalsučiai“, „Linksmučiai“, bet ir kitos grupės – visų nė nesuminėsi...
Ačiū jums, mielieji. Gera gerus darbus daryti drauge, „Nykštuko“ vaikučiai, auklėtojai, vadovai, tėveliai!

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

"Palangos tilto" straipsnis, kurį anonsavome ir Facebook/Palangostiltas, "Palangos naujakurys prieš Kalėdas nubėgs 100 kilometrų per visą Lietuvos pajūrio zoną kviesdamas prisidėti prie mažojo Jokūbo, gimusio su perpus trumpesne koja, be šlaunikaulio, operacijos" mušė lankumomo rekordus - straipsnio anonsą Facebook-e pamatė 25 754 žmonės. 311 paspaudė...


Baigiantis savaitei ir prasidėjus naujai mūsų redakcijos duris vis varstė lopšelio-darželio „Nykštukas“ kolektyvas – auklėtojos ir jų globojami mažieji vis nešė maisto produktų vargingiau gyvenančioms šeimoms.


Palangoje visą mėnesį, iki pat Kalėdų, mažųjų svečių lauks Kalėdų senis, šventiniu laikotarpiu įsikūręs laikinuosiuose savo namuose, esančiuose ties centriniu įėjimu į Birutės parką. Pirmieji lankytojai į Kalėdų senio namuko duris pasibeldė jau sekmadienį.


Vaikų saugumu turi rūpintis visa bendruomenė

Rosita SIMONAUSKAITĖ, 2016 06 13 | Rubrika: Miestas

Tėvams vaikų saugumas – didžiausias prioritetas. Tad nenuostabu, kad daug diskusijų sukėlė riedlenčių parke, esančiame Palangos senosios gimnazijos teritorijoje, tėvų įžvelgta grėsmė. Anot jų, kai kurie nepilnamečiai nuolat rūko, vartoja alkoholį, šiukšlina, tuo sukeldami pavojų bei nesaugumo jausmą ten esantiems vaikams.


„Susibūrėme, nes norime žengti į priekį, norime prisijungti prie tų, kurie kuria ir gražina mūsų gimtąjį miestą. Norime augti patys ir auginti Palangą, tad kviečiame visus jaunus ir aktyvius palangiškius prisijungti prie mūsų: auginkime Palangą kartu“, – sako sausio dvidešimtąją įsikūrusios Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų...


„Jeigu meras, dar rugsėjį pažadėjęs atvažiuoti į Šventąją, neranda laiko nei susitikti su mumis, nei atsakyti į mūsų raštu pateiktus klausimus, tai mes nuvyksime į priėmimą pas jį“, – tokį sprendimą priėmė penktadienį susirinkusi jau 102 narius vienijanti Šventosios seniūnijos bendruomenė. Susirinkime, į kurį atėjo 77 šventojiškiai, buvo...


Miesto politikai savo pinigines atvėrė visuomenei

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 05 | Rubrika: Miestas

Kartą metuose Lietuvos politikai leidžia pažvelgti į savo turimus turtus bei santaupas. Kiekvieno rudens viduryje paskelbiamos jų turto deklaracijos, patenkina visuomenės smalsumą bei leidžia palyginti kokį „derlių“ per metus užaugino valdantieji.


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 08 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


Praėjusį penktadienį mažieji lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai V.Jurgučio pagrindinės mokyklos aktų salėje tradiciškai atsisveikino su savo darželiu. Smagiai nusiteikę vaikai padovanojo šventę susirinkusiems tėveliams ir svečiams. Šįkart pakvietė į nuotykių ieškojusį laivą „Gintarėlis“ su laivo kapitone – darželio direktore Ilona Milkonte priešaky, jame tilpo visi kūrybingieji...


Tikriausiai tik daug sunkių išgyvenimų patyręs žmogus tarsi feniksas pakyla iš pelenų, prasidėjus geresniam gyvenimo etapui. Nieko keisto, jog palangiškė Stefa Večerskytė-Daukšienė, praėjusią savaitę atšventusi savo gražų 85-erių metų jubiliejų, atrodo laiminga kiekvieną savo gyvenimo minutę, džiaugiasi vaikų ir anūkų gyvenimiškomis pergalėmis, seserimis, gyvenančiomis netoliese ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius