Padėkota geriausiems kurorto sportininkams

Rasa GEDVILAITĖ, 2017-12-22
Peržiūrėta
1166
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Po apdovanojimų NBA Jr. Lietuva 2016/2017 m. čempionato nugalėtojai.
Po apdovanojimų NBA Jr. Lietuva 2016/2017 m. čempionato nugalėtojai.

Tradiciškai metams baigiantis Palangos sporto centras sukviečia bendruomenę pasidžiaugti metų rezultatais. Džiaugtis visuomet būna kuo, kaip ir šiemet. Įteikta daug apdovanojimų jų nusipelniusiems jauniesiems sportininkams. Jie padovanojo Palangai daug gražių pergalių ir garsino savo miestą vardą.

Graži proga susitikti
Kaip pristatė vakaro vedėjas Nerijus Stasiulis, labai džiugu matyti žengiančius sporto keliu jaunus žmones, kaip ir labai smagu buvo regėti tuos sportininkus, dalyvavusius apdovanojimų ceremonijoje, kurie žymūs ne tik Lietuvoje savo pasiekimais, bet ir pasaulyje. Į Palangą šia proga atvyko krepšininkas Renaldas Seibutis ir lengvosios atletikos sportininkas Tomas Intas.
Visus pirmiausia sveikino Palangos sporto direktoriaus pavaduotojas, laikinai pavaduojantis direktorių Arūnas Macius džiaugėsi, jog kasmet ši graži proga suburia visus draugėn, per metus besiblaškančius kas kur. „Kas sporto salėse, kas ringuose, kas futbolo aikštelėse, tad šiandien turime puikią progą vienas kitą pamatyti ir pasidžiaugti savo rezultatais, kurie šiemet mus labai džiugino, turime daug pergalių“, – teigė A. Macius.
Visus su pasiekimais bei artėjančiomis šventėmis sveikino ir mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas bei Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Nijolė Vargonienė.
O prieš pradedant sveikinti visus nusipelniusius kurorto jaunuosius sportininkus ir jų trenerius, į sceną žengė meno srities atstovai. Lietuvių liaudies dainą „Dūda“ atliko V. Jurgučio pagrindinės mokyklos auklėtinis Domantas Vaitkus, jam šokiu pritarė šokių studijos „Vėtrungė“. Dainų skambėjo tarp apdovanojimų ir daugiau. „Drugelio svajonė“ pavadinimu dainą atliko Marija Vieversytė, jos dainą šokiu iliustravo taip pat „Vėtrungės“ šokėjos. Solistė Paulė Visockytė daina papasakojo, kaip muzika atranda kelią, o Justė Dumčiūtė atliko dainą „Faded“. Jaunuosius talentus ugdo muzikos mokytoja ekspertė Diana Beržanskienė ir choreografijos mokytoja Birutė Gikarienė.
Šia proga atlikti keletą dainų atvyko ir palangiškė Elvina Milkauskaitė, įvairių projektų dalyvė, jai akomponavo Balys Kulikauskas.

Pirmieji apdovanojimai
Taigi, pirmiausia apdovanojimai buvo įteikti Palangos miesto sportininkams už aukštus sportinius pasiekimus ir Palangos vardo garsinimui boksininkui Antanui Šatkauskui, Lietuvos bokso čempionate iškovojusiam III vietą(treneris Saulius Simė), Mantui Perepliotovui – 2017 m. Lietuvos futbolo I lygos čempionui FK „Palanga“ sudėtyje (treneris Valdas Trakys). Krepšininkams Eimantui Maksvyčiui (krepšinio klubo „Palanga“ žaidėjui) ir Vitalijui Koziui (2017 m. U-18 Europos čempionato III vietos laimėtojui Lietuvos rinktinės sudėtyje, 2016/2017 m. sezono krepšinio klubo „Palanga“ žaidėjui). Treneris Arvydas Dočkus.
Karate kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtinei, Lietuvos jaunimo U-22 čempionato II vietos nugalėtojai, Europos jaunimo U-22 čempionato 5-8 vietų nugalėtojai. Treneriai Aivaras Baltmiškis ir Lukas Kubilius. Taip pat pagerbta tų pačių trenerių auklėtinė Jūratė Milašiūtė.
Apdovanotas lengvosios atletikos sportininkas Ernestas Jašinskas, Lietuvos žiemos jaunimo pirmenybėse užėmęs II vietą. Žirginio sporto Lietuvos čempionato šešto konkūro I vietos laimėtojas, Pasaulio taurės etapo penktos vietos laimėjimas, Pasaulio taurės etapo, Nacionalinio konkūro I vietos laimėtojas Tadas Šeškas(treneris Zigmas Šeškas). Pasveikintas ir kikboksininkas Deivydas Jemeljanovas – Lietuvos kikbokso čempionas, Pasaulio kikbokso „Wako“ turnyre užėmęs trečiąją vietą. Treneris Rolandas Rimeika.

Už aktyvią sportinę veiklą
Už aktyvią sportinę veiklą ir aukštus sportinius pasiekimus apdovanoti Palangos miesto sportininkai: karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtinė Julija Balčiūnaitė (treneriai A. Baltmiškis ir L. Kubilius), kikboksininkai Simonas Reinikis ir Lukas Liubartas (treneris R. Rimeika), žirginio sporto atstovės Amelija Stonkutė ir Arminta Bilinskytė (treneris Z. Šeškas). Sambo atstovai Mantas Verseckas ir Mantas Kalvis (treneris Ernestas Doržinkevičius).
Už aukštus pasiekimus ir Palangos vardo garsinimą apdovanotieji trenerio Sauliaus Simės auklėtiniai: Rimantas Vaičekauskas, Dovydas Raudavičius, Dovydas Grabys, Toma Šireikaitė.
Dominykas Čepys apdovanotas už puikius pasiekimus rutulio stūmimo rungtyje. Jį treniruoja treneris Andrius Bajoras.

Geriausi futbolininkai
Už aktyvią sportinę veiklą ir aukštus sportinius pasiekimus apdovanoti trenerio A. Maciaus auklėtiniai – 2011 m. gimimo komanda – 2017 m. Lietuvos U-16 I lygos pirmenybių vicečempionai: Jonas Dominykas Inta, Laurynas Bauža, Dominykas Jakočiūnas, Lukas Pakalniškis, Jurgis Adomaitis, Laurynas Kardokas, Jorūnas Pliuškys, Dominykas Penkauskas, Erikas Jonauskis, Redas Milvydas, Nojus Maksvytis, Dominykas Normantas, Saidas Kaminskas, Marijonas Grenda.
Trenerio G. Juškos pagerbti auklėtiniai – 2001 m. gimimo grupė – 2017 m. Lietuvos U-17 I lygos pirmenybių čempionai: Adomas Skalandžiūnas, Adomas Janušas, Adomas Simė, Rokas Jurevičius, Saulius Bugaila, Vilius Rakauskas, Gvidas Jonušas, Justas Aleksandravičius, Marijus Liolys, Mindaugas Vitkauskis, Žygimantas Petrošius, Dmytro Oliinyk, Kornelijus Prasčiūnas, Edvinas Girdenis, Germanas Joneliūnas.
Už aktyvią sportinę veiklą apdovanoti trenerio Donato Naviko futbolininkai: Ervinas Biriukovas, Ervinas Radžiūnas, Gvidas Merkevičius, Arnas Drungilas, Arnas Alūza; trenerio G. Juškos auklėtiniai: Merūnas Stelmokas, Erikas Sebeckis, Konstantinas Maštaras, Dovydas Zubavičius, Mantas Jurevičius.

Geriausi krepšininkai
Už aktyvią sportinę veiklą ir aukštus sportinius pasiekimus apdovanoti puikiai pasirodžiusi vaikų krepšinio komanda – NBA Jr. Lietuva 2016/2017 m. čempionato nugalėtoja: Justė Jocytė, Žygimantas Bondauskis, Edvinas Dirsė, Orestas Katėnas, Domantas Kontrimas, Armandas Korsakas, Adrijus Kozys, Tadas Razgus, Jonas Šoblinskas, Titas Vainoras, Dominykas Videika, Karolis Visockis, Matas Vyšniauskas, Nojus Šireika. Nugalėtojų komandą išugdė treneris Regimantas Juška.
Už aktyvią sportinę veiklą apdovanotieji trenerės Daivos Mažionienės krepšininkai: Kornelija Laukytė, Laura Žurauskaitė, Karolina Narvilaitė, Karolina Razmaitė, Judita Baranauskaitė, Andželika Dekontaitė, Ema Gadeikytė, Kotryna Karpaitė, Indrė Domarkaitė, Samanta Petrulytė, Dominyka Martinkutė.
Trenerio R. Juškos ugdytiniai: Nojus Vainoras, Donatas Kazlauskas, Adomas Preibys, Mantas Litvinas, Ignas Kilijonas, Tadas Ruškys, Arnestas Gusevas, Mantas Rupšlaukis, Mantas Daukantas, Gustas Petrošius, Renatas Daugėla, Antanas Levickas, Mantas Kulvietis, Laurynas Palubinskas ir Moksleivių krepšinio lygos spalio mėnesio naudingiausias žaidėjas Rokas Jocys. Lapkričio mėnesį Rokas tapo naudingiausiu tarp vaikinų, o jo sesuo Justė – naudingiausia tarp merginų. MKL varžybose dalyvauja apie 8200 krepšininkų. Rokas Lietuvos turnyre 1x1 užėmė 2 vietą savo amžiaus grupėje, o sesuo Justė tapo čempione.
Trenerio Artūro Podlinevo ugdytiniai: Rokas Remeikis, Lukas Podlinevas, Edvinas Tubis.

Dar daugiau puikių sportininkų
Apdovanojimus atsiėmė Palangos sporto centro auklėtiniai, boksininkai Andrius Intas ir Vitalijus Šlima už aktyvią sportinę veiklą. Treneris S. Simė.
Už lengvosios atletikos pasiekimus apdovanotas Benas Kaulius.
Nepamiršti ir tinklininkės, pasiekusios puikių rezultatų – 2005 m. gimimo mergaičių tinklinio komanda tapo Lietuvos „Mini“ tinklinio čempionato II vietos laimėtoja: Glorija Januševič, Marija Kalis, Beatričė Juozilaitytė, Laura Buivydaitė, Skaistė Laucytė. Tinklininkių trenerė – Irena Švanienė.
Kiti apdovanojimų verti tinklininkai: Diana Grigaitytė, Daumantė Bertašiutė, Gintarė Jasiūnaitė (treneris Valdas Tuinyla), Svajūnas Buivydas, Matas Paulauskas, Henrikas Mardviniukas, (treneris Rimas Švanys), Žilvinas Rimkus, Tomas Griganavičius (treneris Romas Strockis).
Apdovanoti ir trenerių Romaldo Kazlausko bei Andriaus Bajoro ugdytiniai: Arnas Žirovas, Indrė Gadliauskaitė, Gabrielė Kalis, Diana Viličkaitė, Barbora Keperšaitė, Lurda Tiškutė.

Pasveikino ir žymūs sportininkai
Apdovanojimus jauniesiems sportininkams padėjo įteiki svečiai – žinomi sportininkai R. Seibutis ir T. Intas.
Krepšininkas R. Seibutis neslėpė, jog džiaugiasi galėdamas dalyvauti tokiame renginyje. „Treniruotis pradėjau, tiesa, Kretingoje, bet pagrindinė mano karjera prasidėjo būtent Palangoje ir būtent šioje mokykloje. Man labai didelė garbė būti čia su Tomu Intu, kadangi kai aš buvau 14 metų, buvo toks pat renginys ir tada Tomas man ir visiems sportininkams buvo pavyzdys, į ką norėjome lygiuotis. Jo pasiekimai mums buvo siekiamybė. Tomai, tavo indėlis, kur aš esu šiandien, yra labai didelis. Jaunime, nebijokite svajoti, svajoti ir dar kartą svajoti. Jūsų pasirinktas kelias gali būti nelengvas, bet nepamirškite, kad nėra žodžio „negaliu“. Kai patirsite nesėkmių, suprasite, kad jas įveikę tapsite stipresni“, – kreipėsi į susirinkusiuosius žymus krepšininkas.
T. Intas prisipažino, kad tokie žodžiai jį sujaudino ir visų pirma dėkojo Palangai, kuri jį užaugino ir pirmajam treneriui Romaldui Kazlauskui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Šiuo metu kuriu medalių ciklą, skirtą grafams Tiškevičiams. Ne visai dinastijai, o tai giminės šakai, kuri prisidėjo prie Palangos kurorto atsiradimo. Jie – Mykolas Juozapas, nupirkęs čia dvarą ir žemes, jo sūnūs ir anūkai, įkūrę ir išplėtoję kurortą,– tikrai nusipelnė padėkos“, – sakė skulptorius Petras Baronas, kurio sukurti...


Palangos miesto baseinas su sveikatingumo centru jau netrukus – kovo 1 d. – atvers duris lankytojams. Modernus, kurorto visuomenės ilgai lauktas objektas yra puikiai pritaikytas sporto reikmėms – čia bus rengiamos ne tik kūno kultūros pamokos bei plaukimo treniruotės Palangos miesto mokiniams, bet ir galės vykti įvairaus lygio plaukimo varžybos, taip pat – ir...


Padėkota geriausiems kurorto sportininkams

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 12 22 | Rubrika: Jūros vaikai

Tradiciškai metams baigiantis Palangos sporto centras sukviečia bendruomenę pasidžiaugti metų rezultatais. Džiaugtis visuomet būna kuo, kaip ir šiemet. Įteikta daug apdovanojimų jų nusipelniusiems jauniesiems sportininkams. Jie padovanojo Palangai daug gražių pergalių ir garsino savo miestą vardą.


Šiais metais, gruodžio 16 dieną (šeštadienį) susirinko gausus dziudo sportininkų būrys į kalėdinį jaunučių, vaikų dziudo turnyrą –„Plungė 2017“. Varžybose dalyvavo 170 sportininkų iš Liepojos, Ventspilio, Saldus, Kauno, Panevėžio, Šilutės, Kretingos, Klaipėdos, Skuodo, Plungės ir Palangos. Palangos dziudo klubo sportininkai varžėsi...


Palangos miesto stadione užvirė renovacijos darbai – nuo antradienio čia pluša bendrovės „Kauno keliai“ specialistai. Planuojama, kad stadionas atnaujintas bei tarptautiniams lengvosios atletikos turnyrams bus pritaikytas dar šiais metais. Tad jau netrukus į kurortą treniruotis bei varžytis atvykusiems sportininkams Palanga galės pasiūlyti puikią sporto bazę...


Palanga tampa vis patrauklesnė sportininkams

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 29 | Rubrika: Miestas

Šį savaitgalį Palanga gali drąsiai pretenduoti į Lietuvos sporto sostinės vardą: čia vyks tūkstančius dalyvių sutrauksiantis ir net Gineso rekordą žadantis festivalis „Sportas visiems“ bei Turistų olimpinės žaidynės, kuriose savo jėgas galės išmėginti kiekvienas norintis. Abiejų sporto švenčių renginiai vyks ir balandį duris atvėrusiame universaliame...


Palangos dovana sportininkams – prasidėsianti miesto stadiono renovacija

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 22 | Rubrika: Miestas

Palangoje jau netrukus užvirs miesto stadiono atnaujinimo darbai – ketvirtadienį pasirašyta rangos darbų sutartis tarp Palangos miesto savivaldybės ir darbus atliksiančios bendrovės „Kauno tiltai“.


Ketvirtadienį vykusiame Palangos miesto savivaldybės posėdyje vėl grįžta prie kurorto muziejaus steigimo klausimų – pakeistas šių metų kovo mėnesio Tarybos sprendimas, ir, jeigu daugiau nebebus jokių pakeitimų, dar šį rudenį miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga – Palangos kurorto muziejus, kuris, kaip planuojama, turėtų įsikurti Anapilyje po jo restauravimo...


  Palangos Kurhauzo restauracijos pirmojo etapo pabaiga yra itin reikšmingas įvykis ne tik kurorto, bet ir visos šalies gyventojams. Portalo 15min.lt paskelbtoje reikšmingiausio 2012 metų kultūros įvykio apklausoje šį kurorto simbolio atgimimą kaip svarbiausią išskyrė kas penktas (26 proc.) iš 3560  apklausoje dalyvavusių...


Savaitgalį praūžė Palangos kurorto sezono atidarymo šventė „Myliu Palangą!“, kurios kurorto verslininkai labai laukia – miesto svečiai paprastai plačiai atveria savo pinigines. Kokia miesto kavinėms, restoranams ir viešbučiams buvo ši šventė? Ar buvo susilaukta daug svečių? Ar turistai nepabūgo lietaus šventės metu?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius