Pagerbti Palangos vardą garsinantys jaunieji sportininkai

"Palangos tilto" informacija, 2012-09-21
Meras Š.Vaitkus ir sportininkus treniravęs vicemeras S.Simė padėkas įteikė (iš kairės) Ą.Zubei,  K.Barkauskui,  E.Dapšauskui ir J.Sabaliauskui.

Meras Š.Vaitkus ir sportininkus treniravęs vicemeras S.Simė padėkas įteikė (iš kairės) Ą.Zubei, K.Barkauskui, E.Dapšauskui ir J.Sabaliauskui.

Vakar kurorto vadovai pagerbė keturis jaunuosius Palangos sporto centro auklėtinius už tai, kad, pasiekę puikių rezultatų aukšto lygio varžybose, jie garsina mūsų miesto vardą šalyje ir už jos ribų.
Padėkos raštai, dovanėlės – Palangos simbolika papuošti puodeliai ir šratinukai, bei gėlės buvo įteiktos Ąžuolui Zubei – už 2012 metais Lietuvos bokso jaunučių čempionate, Lietuvos jaunučių bokso žaidynėse iškovotus čempiono titulus; Emiliui Dapšauskui – už 2012 metais Lietuvos bokso jaunių čempionate iškovotą bronzos medalį; Juliui Sabaliauskui – už 2012 metais Lietuvos bokso jaunučių žaidynėse iškovotą bronzos medalį; Karoliui Barkauskui – už 2012 metais Lietuvos bokso jaunimo čempionate iškovotą čempiono titulą.
Pasveikinęs Lietuvos bokso čempionatuose auksą bei bronzą iškovojusius jaunuosius sportininkus, Palangos meras Šarūnas Vaitkus linkėjo ir toliau siekti aukštų rezultatų bei išreiškė viltį, kad palangiškiai ateityje mūsų miesto vardą garsins Olimpinėse žaidynėse.
Vicemeras Saulius Simė taip pat sveikino savo auklėtinius ir sakė tikįs, jog pergalės čempionatuose įkvėps juos dar atkakliau treniruotis.
Čempionai ir prizininkai savo ruožtu žadėjo trenerio nenuvilti.
   

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Netrukus Palangos miesto Garbės piliečių sąrašą gali papildyti dar vieno kilnaus žmogaus pavardė – šią savaitę įteikti parašai-prašymai miesto mero Šarūno Vaitkaus patarėjui Pranui Žeimiui miesto Garbės piliečio vardą suteikti Vidmantui Griciui, kuris iki iškėlimo į Veiviržėnų Šv. apaštalo evangelisto Mato parapiją Klaipėdos rajone...


Vakar įvyko miesto savivaldybės Tarybos posėdis. Jis buvo pradėtas iškilminga akimirka: Vyriausiosios rinkimų komisijos atstovė pakvietė Ireną Švanienę, kuri pateko į Tarybą „pasislinkus“ konservatorių rinkiminiam sąrašui – taip atsitiko Vaidotui Bacevičiui atsisakius Tarybos nario mandato, duoti priesaiką Lietuvos Respublikai.


Vilniuje vasario 26-28 dienomis vykusiame atvirame Lietuvos kikbokso čempionate dalyvavo


Jau seniai tapo gera ir gražia tradicija, kad Palanga metų pabaigoje pagerbia geriausius besibaigiančių metų sportininkus. Ir šiemet Kūčių išvakarėse į Kurhauzą gausiai rinkosi ir nebe pirmus metus aukštų rezultatų pasiekiantys sporto bendruomenės atstovai, ir augančios miesto sporto viltys, ir juos į aukštumas vedantys bei atvedę treneriai. Ir, žinoma, tie, kurie...


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Kurhauze pagerbti geriausi Palangos sportininkai

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 12 30 | Rubrika: O man ne dzin

Duris atvėrusi restauruotoji Kurhauzo salė gruodžio 23 d. vėl skambėjo nuo padėkų bei dainų: čia iškilmingai apdovanoti besibaigiančių 2013-ųjų metų geriausieji Palangos sportininkai. Padėkos ir atminimo dovanos įteiktos aukščiausius rezultatus pasiekusiems sportininkams, geriausių praėjusių metų Sporto centro ugdytinių dešimtukui, geriausioms komandoms...


Palangoje įvyks aukšto lygio tarptautinis susitikimas?

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 07 29 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangoje lankėsi bei su miesto meru Š. Vaitkumi susitiko Seimo kancleris J. Milerius bei Seimo kanceliarijos Bendrųjų reikalų departamento Paslaugų ir materialiojo aprūpinimo skyriaus vedėjas A. Milkevičius. Susitikimo metu buvo aptartos galimybės Palangoje 2014 m. rugpjūtį rengti Baltijos ir Šiaurės šalių Parlamentų Pirmininkų susitikimą.


Jeigu viskas vyks, kaip suplanuota, metų pabaigoje Palanga pagaliau turės ilgai lauktą universalią sporto salę. Ir ne tik ją: ruošiamasi atnaujinti futbolo aikštę bei sirgalių tribūnas, kalbama apie naują aikštę su dirbtine danga. Tačiau ar liks kam atstovauti mūsų miestui, nes, kaip beveik kasmet, Palangos vardą garsinantys krepšinio ir futbolo klubai abejoja, ar...


Pagerbti Palangos vardą garsinantys jaunieji sportininkai

"Palangos tilto" informacija, 2012 09 21 | Rubrika: Sportas

Vakar kurorto vadovai pagerbė keturis jaunuosius Palangos sporto centro auklėtinius už tai, kad, pasiekę puikių rezultatų aukšto lygio varžybose, jie garsina mūsų miesto vardą šalyje ir už jos ribų.


„Banguolis“ aktyviai garsina kurorto vardą

Lina Žukauskienė, tautinių šokių kolektyvo „Banguolis“ narė, 2010 04 17 | Rubrika: Miestas

Palangos kultūros centro vyresniųjų žmonių tautinių šokių kolektyvas „Banguolis“, kuriam vadovauja Janina Serapinienė, aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, garsina Palangos vardą ir patys pasisemia naujų jėgų bei idėjų drąsiai žengti toliau. Vykę į Salantus, o neseniai sugrįžę iš Žiežmarių, jie iki šiol gyvena patirtais įspūdžiais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas