„Pajutau bendrystę, šilumą ir meilę prancūzų kalbai“

Palangos tiltas, 2016-04-04
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

„Festivalyje pajutau bendrystę, šilumą ir meilę prancūzų kalbai“, – įspūdžiais dalijosi P. Skrabytė, kuriai padėjo mokytoja Živilė Kerpytė.

„Festivalyje pajutau bendrystę, šilumą ir meilę prancūzų kalbai“, – įspūdžiais dalijosi P. Skrabytė, kuriai padėjo mokytoja Živilė Kerpytė.

Kovo 25 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko respublikinis prancūziškų dainų festivalis „L‘amour Change le Monde“, kurį organizavo ir rėmė Prancūzų institutas Lietuvoje.
Palangos senosios gimnazijos IB klasės mokinė Paulina Skrabytė atliko Laros Fabian kūrinį „Je t‘aime“ ir, sužavėjusi komisiją, užėmė trečiąją vietą. Paulinos prancūzų kalbos mokytoja – Živilė Kerpytė.
„Festivalio dalyviai laikėsi nerašytos taisyklės – rinkosi dainas, kurios siejasi su magiškosios Prancūzijos elegancija, lyriškumu, bohema. Renginyje susipažinau su kitais dalyviais ir pajutau bendrystę, šilumą ir meilę prancūzų kalbai“, – įspūdžiais dalijosi laureatė. Gimnazistai jau ne pirmi metai dalyvauja šiame festivalyje – pernai antrąją vietą laimėjo buvusi gimnazistė Birutė Mikštaitė.

Ieva RAŠKEVIČIŪTĖ
Palangos senoji gimnazija IB

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Paskutinį liepos savaitgalį „Ramybės“ galerijoje atidarytos trys išskirtinės parodos. Meno gurmanams suteikta išskirtinė galimybė išvysti šiuolaikinių prancūzų ekspresionistų tapybos ir skulptūros ekspoziciją, naujausią papuošalų kolekciją pristato juvelyras Vidas Gaižauskas, fotografijų parodą eksponuoja režisierius Gintaras Kudaba.


Gegužės pradžioje minime Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Ta proga apžvelkime kurorto periodinius leidinius, jų paskirtį, specifiką. Tikriausiai nedaugelis žino, kad patys pirmieji Palangos laikraščiai – „La Limande“ ir „Palangos žvejys“.Trylikametė Jorė iš Palangos prancūzų kalbos žiniomis nušluostė nosį prestižinių Lietuvos licėjų ir mokyklų ugdytiniams.Kovo pradžioje Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos septintokė iš Kaune vykusio prancūzų kalbos konkurso-olimpiados „Je parle français et toi?" parsivežė II-ojo laipsnio diplomą, liudijantį, kad ši jaunoji...Inga ŠVIESAITĖ Mūsų rytas prasidėjo anksti. Ir ne todėl, kad kažkur skubėjome – tiesiog labai puikiai išsimiegojome. Kai aplink tave tokia didybė ir ramybė, kitaip ir negalėtų būti. Kadangi mus supo Atlaso kalnai, o saulė nebuvo dar patekėjusi, pajutau, kad Afrikoje man ... šalta! Apsirengiau kaip įmanoma šilčiau. Pasirodo, ne mes vieni pabudome taip...


Kovo 25 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko respublikinis prancūziškų dainų festivalis „L‘amour Change le Monde“, kurį organizavo ir rėmė Prancūzų institutas Lietuvoje.


Už meilę Palangai atsidėkota byla  5

Alvydas Ziabkus, "Lietuvos ryto" apžvalgininkas, 2015 09 03 | Rubrika: Savaitės komentaras

Svarbiausia kurorto įmonė „Palangos komunalinis ūkis“ netikėtai liko be ilgamečio vadovo Konstantino Skieraus. Neatlaikęs prokurorų spaudimo 8 metus savivaldybės valdomai bendrovei vadovavęs direktorius praėjusią savaitę paprašė atleisti jį iš darbo.


Rugsėjo 20 d., penktadienį, 19 val., „Ramybės“ kultūros centre Palangoje įvyks lietuvių ir prancūzų aktorių bendro spektaklio pagal Antono P. Čechovo pjesę „Ivanovas“ premjera. Spektaklyje vaidins šeši CREARC Grenoblio Mažojo teatro aktoriai ir septyni Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) II vaidybos magistrantų kurso studentai. Spektaklį...


Muzikos mokykla už šilumą mokėjo nuompinigiais

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 04 04 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos specialistės, atlikusios S.Vainiūno muzikos mokyklos finansinės atskaitomybės patikrinimą, įstaigos veikloje esminių pažeidimų nenustatė. Tačiau kontrolieriai konstatavo, kad mokykla už muzikos instrumentų nuomą surinktus per 8,6 tūkst. litų panaudojo ne pagal paskirtį, o sumokėjo už pastato šildymą. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas