Palanga 2013-uosius kviečia pasitikti prasmingai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012-11-29
Peržiūrėta
1750
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga 2013-uosius kviečia pasitikti prasmingai

2013-ųjų Lietuvos kultūros sostinė Palanga tęsia savo tradicijas – senuosius metus palydėti, o naujuosius sutikti kviečia įvairiausiomis šviesomis nušvitusiame festivalyje „Kalėdų šviesos miestas“, kuris truks nuo lapkričio pabaigos iki sausio vidurio.
Lapkričio 30 dieną, penktadienį, žaliaskarės eglės įžiebimu prasidedantis festivalis šiemet po savo stogu suburs įvairias kultūras, įvairių tautų tradicijas, taip pat kaip ir pernai skirs daug dėmesio šeimai, kūrybai bei patiems mažiausiems šventės dalyviams. Šventinių renginių maratono metu užsiėmimų galės surasti pačių įvairiausių pomėgių žmonės. Detalų visų renginių sąrašą galima surasti www.kaledumiestas.lt.
„Galime tik pasidžiaugti, kad pernai mūsų iškelta idėja apie šeimos svarbą ir kūrybingumo skatinimą davė tokių gražių rezultatų. Matome, jog Palanga tampa patraukli pateis įvairiausio amžiaus ir pomėgių poilsiautojams, todėl stengiamės, kad kiekvienas atrastų pramogų pagal savo skonį ir pomėgius“, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.
Nemažai renginių bus skirta ir Palangos svečiams iš užsienio. Kasmet vis daugiau populiarumo tarp užsieniečių sulaukiantis pajūrio kurortas pristatinės įvairių šalių kultūrą bei kulinarijos paveldą. Ypač daug dėmesio bus skiriama Skandinavų šalims, iš kurių sulaukiama nemažai poilsiautojų.
Mažuosius svečius Palangoje visą savaitę nuo Kalėdų džiugins Elfų mokyklėlė ir jos filialai visame mieste. Čia vaikai galės smagiai praleisti laiką, bendrauti su pačiais tikriausiais elfais, kurie vaikus supažindins su elfų gyvenimo paslaptimis, o pabaigusiems mokyklą išduos sertifikatus. Elfų mokyklėlėse ir kitur šiemet vėl veiks Žaislų bankas, kaupiantis vaikų gerumo indėlius. Čia bus priimami tiek nauji, tiek jau naudoti žaislai. Juos elfai vėliau išdalins vaikams, kuriems tų žaislų labai trūksta.
Tradicija jau tampa ir Šventos šeimos diena, kuomet Palangos bažnyčioje santuokos priesaiką galės atnaujinti poros iš visos Lietuvos. Pernai santuokos įžadus panoro atnaujinti 77 poros iš visos Lietuvos.
Norinčių sušilti ir gauti geros nuotaikos ir energijos užtaisą lauks karnavalo šokio pamokos, kurias paskutinėmis gruodžio dienomis Jūratės ir Kastyčio skvere ves „Šokių akademija“. Šokių pamokos Palangoje taip pat jau tampa tradicija. Paskutinį metų vakarą visų laukia Naujametinis karnavalas ir tradiciniai fejerverkai nuo Jūros tilto.
   

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio 16–17 dienomis, penktadienį ir šeštadienį, visų keliai ves į Dreverną. Jubiliejų švenčiančiai Drevernai – 770 metų.


Bendruomeniniai šeimos namai lapkričio mėnesį kviečia į Tėvystės įgūdžių paskaitas tėvams


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


  Jau šiandien Palanga kviečia į Kurorto šventę. Tris dienas miesto gyventojus ir svečius džiugins gausūs įvairaus pobūdžio renginiai, parodos, koncertai. Dauguma jų bus nemokami, tad visi kviečiami pasirūpinti tik gera nuotaika, o visu kitu, kaip sako šventės rengėjai, bus pasirūpinta. Džiugins pučiamųjų muzika Visą savaitgalį įvairiose miesto erdvėse...


Sveiki atvykę į 2014-uosius! Beveik šimtą laikraščio numerių išleidęs „Palangos tiltas“ kviečia prisiminti 2013-uosius peržvelgiant ryškiausius mūsų rašinių herojų lūpomis pernai ištartus pastebėjimus, mintis ir replikas. Jas visas mes skelbėme jūsų, mielieji, pamėgtoje „Dienos citatoje“.


Įsibėgėjo tapytojų pleneras „Palanga „Prie Parko“ – 2013 vasara“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 20 | Rubrika: Kultūra

Palangoje kūrybingi tapytojai susitvenkė į vieną tirštą debesį, kuris žada išskirtinių autorinių darbų lietų – Lietuvos kultūros sostinėje įsibėgėjo tradicinis tarptautinis tapytojų pleneras „Palanga „Prie Parko“ – 2013 vasara“. Šis pleneras tęstinis ir jau antras šiais metais, pradedantis naują keturių metų laikų ciklą...


Fotografijų parodos projekte „Palanga – Lietuvos kultūros sostinė 2013”  1

Adas SENDRAUSKAS, „FotobienalėLT” prezidentas, 2013 04 08 | Rubrika: Kultūra

Nuo balandžio 11 dienos Lietuvos kultūros sostinėje – Palangoje startuoja „Fotografija projekte „Palanga – Lietuvos kultūros sostinė 2013“.


Palanga 2013-uosius kviečia pasitikti prasmingai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 11 29 | Rubrika: Miestas

2013-ųjų Lietuvos kultūros sostinė Palanga tęsia savo tradicijas – senuosius metus palydėti, o naujuosius sutikti kviečia įvairiausiomis šviesomis nušvitusiame festivalyje „Kalėdų šviesos miestas“, kuris truks nuo lapkričio pabaigos iki sausio vidurio.


Seniai nebe naujiena, jog ateinančiais metais Palanga taps Lietuvos kultūros sostine. Spalio pradžioje kalbinti už šį projektą atsakingi kurorto kultūros darbuotojai sakė, jog nors finansavimas šiam projektui apkarpytas, darbai juda: yra parengtos projekto programos, numatytos planuojamų renginių datos, kalbėta su atlikėjais, preliminariai sutarta dėl klasikinių koncertų...


Pajūrio kurorte planuojantieji švęsti Naujuosius Drakono metus nesnaudžia. Laisvų vietų viešbučiuose sulig kiekviena diena mažėja. Atsigauna ir rudeninį sąstingį išgyvenę viešbučiai, kurie intensyviai sudarinėja naujametinę programą, koncertus, derina šventinių patiekalų meniu. Progos Palangoje sutikti šventes nepraleidžia ir turistai iš...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius