Šviečiantis Kalėdų miestas pasiruošęs sutikti ir Naujuosius metus

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011-12-15
Peržiūrėta
1515
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šviečiantis Kalėdų miestas pasiruošęs sutikti ir Naujuosius metus

Pajūrio kurorte planuojantieji švęsti Naujuosius Drakono metus nesnaudžia. Laisvų vietų viešbučiuose sulig kiekviena diena mažėja. Atsigauna ir rudeninį sąstingį išgyvenę viešbučiai, kurie intensyviai sudarinėja naujametinę programą, koncertus, derina šventinių patiekalų meniu. Progos Palangoje sutikti šventes nepraleidžia ir turistai iš Rusijos.

 

Populiari muzika ir šventinė vakarienė

Šiuolaikiškas, jaukus 3-jų žvaigždučių viešbutis „Žydroji liepsna“ įsikūręs Gintaro gatvėje – puiki vieta ne tik skaniai papietauti, bet ir pasitikti Naujuosius Juodojo Drakono metus. Viešbučio vadovas Kazys Sakalauskas „Palangos tiltui“ sakė, jog viešbutis jau alsuoja švenčių nuotaikomis: „Po truputį judame. Turiu pripažinti, jog šiek tiek lėčiau nei pernai, tačiau žmonės rezervuojasi vietas naujųjų sutikimai. Tai ir svarbiausia“.

„Naujųjų vakaro metu gerą nuotaiką garantuos profesionalus populiariosios muzikos atlikėjas, kuris atliks žymiausius šių laikų šlagerius. Taip pat pasirodys jaunieji pramoginių šokių šokėjai. Viešbučio restoranas pateiks 3 patiekalų šventinę vakarienę. Pagal savo skonį svečiai galės rinktis karštą patiekalą: žuvies, vištienos arba kiaulienos gaminius. Šventinio pobūvio kaina asmeniui siekia 140 litų, vaikui iki 4 metų šventė nieko nekainuos, o 4-12 metų vaikams – 60 litų. Naujųjų sutikimui žmonės ruošiasi, ir tai įrodo skaičiai: kol kas užsakyta du trečdaliai viešbučio kambarių“, – laikraščiui sakė viešbučio administratorė Rima Dmitrijevienė.

 

Naujametinis ekspresas

Restoranas „Steak House Lašas“, įsikūręs pačioje Palangos – J.Basanavičiaus gatvėje – širdyje, paskutinę metų naktį kviečia vykti į nepakartojamą šventinę kelionę „Naujametiniu ekspresu“. „Nenuspėjamos ir netikėtos stotelės, įvairių pasaulio vietų aplankymas padės pasinerti į šventinių įvykių sūkurį, sutinkant Juodojo Drakono metus. Muzikinę programą atliks du muzikantai iš Klaipėdos, kurie yra parengę įvairaus muzikinio žanro programą: nuo Jazz iki roko muzikos. Vakaro vedantysis numatė veiklos ir patiems mažiausiems. Atskiroje salėje vaikus aplankys Kalėdų senelis“, – teigė viešbučio – restorano administratorė Kristina Petkutė. 

Naujųjų sutikimo kaina vienam asmeniui – 130 litų, vaikams iki 5 metų – nemokamai, vaikams nuo 5 iki 14 metų – 65 litai. Į kainą įskaičiuota vakaro programa, vieta, šaltasis lašišos su karališkomis krevetėmis užkandis, vaisiai bei taurė vyno.

„Naujametinio ekspreso“ metu bus galima pasimėgauti virtuvės šefų sudarytu šventiniu meniu. Galime pasidžiaugti, jog žmonės aktyviai rezervuoja vietas. Liko vos keli laisvi staliukai, o viešbučio kambariai jau užsakyti visi“, – tikino pašnekovė.

Nors ne sezono metu kurorto viešbučiai poilsiautojų gausa pasigirti negali, tačiau per Naujuosius metus netrūks svečių iš Rusijos. K. Petkutė kone kasdien sulaukia užjūrio svečių skambučių: „Maždaug 40 procentų vietas užsisakiusių žmonių yra rusai bei kaimynai iš Kaliningrado“.

 

Naujieji – džiazo apsuptyje

Paslaugus kolektyvas, jauki aplinka, vaizdas į pušyną, netoliese ošianti jūra, soti, iškilminga, šventinė vakarienė bei nuostabi džiazo muzika. Nepakartojamas Naujųjų metų vakarėlis garantuotas! – skelbia poilsio namai „Palangos žuvėdra“.

„Palangos žuvėdra“ įsikūrusi bene gražiausiame Palangos kampelyje, šalia nuostabiojo Botanikos parko, kuriame yra unikalus Gintaro muziejus. Nuo poilsio namų iki miesto centro – tik 7 minutės kelio pėsčiomis.

„Šventinį vakarą svečiams pasiūlysime naujametinį meniu, kuriame gausu įvairių salotų, šaltų užkandžių bei karštų patiekalų. Užburiančiomis vakaro melodijomis vakarą nuspalvins legendinis džiazmenas Vadimas Kamrazeris. Naujųjų metų kainos, lyginant su praėjusiais metais – nepakito“, – sakė poilsio namų administratorė Irena Višinskienė. Vienam asmeniui vakaras kainuos 120 litų, vaikams iki 12 metų – 70 litų. Nakvynės kaina su pusryčiais dviems asmenims standartiniame dviviečiame kambaryje atsies 240 litų, pagerintame dviviečiame kambaryje – 280 litų, liukso klasės kambaryje – 360 litų, apartamente – 440 litų.

 

Paslaugų paketas

Viešbutis „Alanga“ naujuosius Juodojo Drakono metus kviečia sutikti pasinaudojus bendruoju paslaugų paketu. „Šventinio vakaro ir nakvynės paketas mūsų viešbučio naujiena. Svečius pasitiks maloni, „gyva“ muzika. Patiekalus bei gėrimus pasiūlysime rinktis iš europietiškos virtuvės meistrų sudaryto šventinio valgiaraščio. Vakaro vedėjui paskelbus linksmo vakaro pradžią, neleisime Jums liūdėti ir kviesime šokti. Šventinį vakarą vainikuos įspūdingi naujametiniai fejerverkai ant jūros tilto! Išaušus pirmajam Naujųjų metų rytui viešbučio restorane Jūsų lauks šventiniai pusryčiai bei pramogos SPA pirčių komplekse. Poilsiautojai aktyviai rezervuojasi kambarius“, – pasakojo direktoriaus pavaduotoja Inga Neimanaitė.

Vienos nakties pasiūlymas dviviečiame kambaryje atsieis 499 litus, dviviečiame liukse – 599 litus, apartamentuose – 699 litus. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiemet kaip ir įprasta lietuviai vyks švenčių sutikti pajūryje. Tik šie metai, pasak asociacijos, bus kuklesni. 


Atsisveikinti su 2022-aisiais ir pasitikti ateinančius Naujuosius metus į Palangą žmonės viliojami ir Lietuvos žvaigždžių koncertais, ir išskirtiniu meniu, ir prabangiais SPA malonumais.


Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Į kitus metus Palanga ir Šventoji žengia pagražėjusios

"Palangos tilto" informacija, 2018 12 24 | Rubrika: Miestas

Palangos miestas naujuosius metus pasitiks atsinaujinęs. Pastaraisiais metais kasmet tvarkomos kurorto gatvės, šaligatviai, gerinama kita miesto infrastruktūra. Sodų, Taikos, Medvalakio, Ganyklų bei Plytų gatvių gyventojai jau vaikšto naujais, visai neseniai baigtais tiesti šaligatviais, taip pat šiemet sutvarkyta ir keletas gatvių, kurios jau buvo prastos būklės.


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Naujųjų metų naktis Palangoje, į kurią palydėti išeinančių metų ir sutikti ateinančių tradiciškai suplūsta aibės žmonių ir iš aplinkinių miestų, ir iš atokesnių Lietuvos kampelių, ir iš užsienio, buvo graži ir rami visomis prasmėmis. Traukusius pasidžiaugti fejerverkais džiugino oras, padovanojęs šilumą ir nuraminęs vėją. Džiaugėsi ir medikai bei...


Šventoji atsinaujina sulig kiekviena diena

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 07 03 | Rubrika: Miestas

Jau kitą savaitę šventojiškiai ir šio kurorto svečiai, eidami vienos iš centrinių – Šventosios gatvės šaligatviais, nebežvilgčios sau po kojomis saugodamiesi, kad neužkliūtų už gerokai nusidėvėjusių plytelių. Palangos komunalininkai baigia kloti naują trinkelių dangą, be to, jau užbaigta pernai pradėta tiesti naujo šaligatvio Mokyklos g....


Šventoji trumpiausią metų naktį kviečia sutikti prie jūros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 20 | Rubrika: Miestas

Lietuvai laikas turėti Joninių sostinę, ir šis garbingas titulas atiteko Šventajai, kviečiančiai trumpiausią metų naktį sutikti jūros ir gamtos prieglobstyje. Joninių sostinės atidarymas Šventojoje – birželio 23 d


Pajūrio kurorte planuojantieji švęsti Naujuosius Drakono metus nesnaudžia. Laisvų vietų viešbučiuose sulig kiekviena diena mažėja. Atsigauna ir rudeninį sąstingį išgyvenę viešbučiai, kurie intensyviai sudarinėja naujametinę programą, koncertus, derina šventinių patiekalų meniu. Progos Palangoje sutikti šventes nepraleidžia ir turistai iš...


Miesto darželiuose atsirado laisvų vietų

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 17 | Rubrika: Miestas

Dar neseniai jų, rodos, nebūta. Taupymo vajus, vietų perskaičiavimas ir pasiūlymas vaikams dalintis lovomis? Visko po truputį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius