Palanga dabinasi žiedais - "Palangos komunalinis ūkis" pasodino 6 tūkstančių našlaičių krūmelių (FOTOGALERIJA)

Palangos tiltas, 2020-04-10
Peržiūrėta
1490
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šv. Velykų nuotaika jau tvyro kurorte – miestą tvarkantys komunalininkai išpuošė kurortą įvairiaspalviais pavasariniais žiedais bei padabino velykinėmis floristinėmis kompozicijomis.

„Mieste pasodinome 6 tūkst. našlaičių krūmelių. Šiais metais nusprendėme išbandyti naujovę – pasodinome ne palangiškiams jau įprastas, bet smulkiažiedes našlaites. Jas pasirinkome, kadangi smulkiažiedės našlaitės puikiai suveši, gausiai žydi ir įvairiaspalviais žiedais džiugina visą vasarą“, – sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Gediminas Valinevičius.

Puošdami miestą žiedais, komunalininkai pasistengė į kurorto viešąsias erdves įnešti ir artėjančių švenčių nuotaikos. „Mūsų vyriausiosios vadybininkės Jurgitos Jokūbauskienės iniciatyva įrengėme ir keletą floristinių velykinių kompozicijų“, – sakė G. Valinevičius.

Gegužės viduryje kurorto gėlynai bus praturtinti ir vasariniais žiedais

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atšilus orams ir vis labiau įsibėgėjant pavasariui, Palanga ėmė dabintis pavasariniais žiedais. 


Po Konkurencijos tarybos atlikto tyrimo kurortą ir toliau prižiūrės ne privatininkai, o miestui priklausanti įmonė „Palangos komunalinis ūkis“. Apie tai ketvirtadienį, liepos 15 d., savo Facebook įraše paskelbė Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus.


Nors prieš didžiąsias metų šventes, Kalėdas ir Naujuosius metus, Palanga dėl karantino suvaržymų ištuštėjo, nutilo, tačiau miesto komunalinių paslaugų įmonės, UAB „Palangos komunalinis ūkis“, direktorius Gediminas Valinevičius yra įsitikinęs, kad pasaulis, Lietuva, o ir Palanga, koronoviruso pandemiją įveiks. „Nors ji gerokai pakoregavo kurorto...


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau kitą savaitę (gegužės 18 - 25 d.) Palangos paplūdimiuose kurorto komunalininkai pastatys persirengimo kabinas. "Tiesa, regis, nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijos jose pastatyti po buteliuką su dezinfekavimo skysčiu laikytis nereikės - toks skystis, veikiamas aukštos temperatūros, tiesiog būtų neveiksmingas," - "Palangos tiltui" sakė G....


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Šv. Velykų nuotaika jau tvyro kurorte – miestą tvarkantys komunalininkai išpuošė kurortą įvairiaspalviais pavasariniais žiedais bei padabino velykinėmis floristinėmis kompozicijomis.


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius