Palangą išjudinsiantis festivalis „Sportas visiems“ žada Gineso rekordą

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014-05-29
Peržiūrėta
881
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangą išjudinsiantis festivalis „Sportas visiems“ žada Gineso rekordą

Palangoje tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio – pramogaus aktyvaus laisvalaikio propaguotojai bei sporto mėgėjai – didžiausią šalies kurortą ir vėl išjudins didžiausias šalyje rengiamas masinio sporto festivalis „Sportas visiems“. Renginio organizatoriai žada ir rekordą – ne bet kokį, o Gineso.

Planuojama, kad į Palangą, dalyvauti festivalyje, savaitgalį suvažiuos 5 tūkst. aktyvaus laisvalaikio propaguotojų. Tradiciškai prie jų kasmet prisijungia beveik antra tiek poilsiautojų.

Asociacijos „Sportas visiems“ organizuojamas festivalis į atraktyvias sportines rungtis įsitraukti kvies visus norinčius, ypač – šeimas su vaikais. Dalyviams nereikalingas išankstinis pasirengimas – svarbiausia yra noras aktyviai ilsėtis, judėti bei gera nuotaika.

Įvairiose kurorto erdvėse – naujajame, balandį duris atvėrusiame universaliame sporto komplekse, Jūratės ir Kastyčio skvere, J. Basanavičiaus gatvėse, paplūdimyje ir kitose vietose kiekvienas norintis galės prisijungti prie bendraminčių būrio ir, likus valandai iki rungties užsiregistravęs, sudalyvauti pasirinktoje rungtyje. Numatoma ir tradicinių, ir labai netikėtų rungčių: sporto mėgėjai varžysis jau įprastose krepšinio, futbolo, dviračių vairavimo ir kitose, taip pat – linksmose rungtyse, tokiose kaip baliontinklio, greitojo badmintono ir kitose. „Tai bus patrauklios ir visiems prieinamos rungtys, nereikalaujančios jokio išankstinio pasirengimo. Ypač laukiame šeimų su vaikais“, – sakė asociacijos „Sportas visiems“ viceprezidentas Algimantas Jucevičius.

Festivalis šiais metais ypatingas tuo, jog gegužės 31 d., šeštadienį, minint Baltijos kelio 25-erių metų sukaktį, bus organizuojamas 5 kilometrų gyvos šokio linijos pasirodymas. Visoje J. Basanavičiaus gatvėse vienu metu išsirikiuos per 3 tūkstančius linijinių šokių dalyvių. Šis pasirodymas bus fiksuojamas pasaulio Gineso rekordui, šį renginį tiesiogiai transliuos Delfi/sporto TV.

Visai šaliai svarbi Baltijos kelio 25-mečio sukaktis bus paminėta ir Baltijos kelio laisvės deglu bei rekordinio dydžio trispalve, kuri bus perduodama iš rankų į rankas J. Basanavičiaus gatve.

Priimti gausų būrį aktyvaus poilsio mėgėjų Palanga yra visiškai pasirengusi – prieš pusantro mėnesio duris atvėrė universalus sporto kompleksas, šią vasarą sportininkų laukia ir atnaujintas sveikatingumo takas „Labrytys“, sutvarkyta miesto, paplūdimių infrastruktūra. Vietos verslininkai taip pat pasirengę vasarai bei pramogautojų gausai. „Puikiomis gamtinėmis sąlygomis pasižyminti Palanga yra labai tinkama rengti tokią masinę sporto šventę, tad nenuostabu, kad dvidešimt pirmasis festivalis „Sportas visiems“ (o iš viso jų Palangoje surengta 19) vėl visus pakvies į Palangą“, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.

Festivalis „Sportas visiems“ Palangoje šurmuliuos gegužės 30 d. – birželio 1 d.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sportininkų eitynėmis nuo Jūratės ir Kastyčio skvero iki Palangos miesto stadiono rugsėjo 19 d. popietę prasidės sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis „Sportas visiems“.


Savaitgalį didžiausias šalies kurortas Palanga šurmuliuos sportiniu ritmu – 22-ąjį kartą vyks masinis, tūkstančius sporto aistruolių iš visos šalies ir kaimyninių regionų priviliojantis tarptautinis festivalis „Sportas visiems“.


Savaitgalį Palanga šurmuliuos sportiniu ritmu – kurorte vyks masinis, ne vieną tūkstantį sporto entuziastų kasmet priviliojantis festivalis „Sportas visiems“.


Palangos politikai pasiekė naują rekordą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 26 | Rubrika: Miestas

Vakar į 53-ąjį septintojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį susirinkę politikai pasiekė naują rekordą: iš darbotvarkės išbraukę du klausimus, likusius keturiasdešimt keturis jie sugebėjo išnagrinėti per valandą ir penkiolika minučių. Pirmu klausimu patvirtintas šių metų biudžetas, kurį sudaro 19 mln. 378 tūkst. eurų pajamų ir 20...


Savaitgalį Palangoje jau 19 kartą surengto festivalio „Sportas visiems“ metu ne tik varžytasi keliose dešimtyse pačių įvairiausių rungčių: šeštadienį čia paminėta Baltijos kelio 25-erių metų sukaktis bei pasiektas ilgiausios šokančiųjų linijos pasaulio rekordas, kuris turėtų būti įregistruotas Gineso rekordų knygoje: 2736 sporto entuziastai J....


Palangą išjudinsiantis festivalis „Sportas visiems“ žada Gineso rekordą

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 29 | Rubrika: Sportas

Palangoje tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio – pramogaus aktyvaus laisvalaikio propaguotojai bei sporto mėgėjai – didžiausią šalies kurortą ir vėl išjudins didžiausias šalyje rengiamas masinio sporto festivalis „Sportas visiems“. Renginio organizatoriai žada ir rekordą – ne bet kokį, o Gineso.


Palangoje įvyko jau dvidešimtasis festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 03 | Rubrika: Sveikata

Palangoje savaitgalį įvyko jau dvidešimtasis festivalis „Sportas visiems“. Tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio – Lietuvos kultūros sostinėje Palangoje tiek vietos gyventojai, tiek svečiai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas mėgėjiškose sporto rungtyse. Be išankstinės dalyvių registracijos organizuojamos varžybos vyko įvairiose...


Palangoje savaitgalį – entuziazmu trykštantis festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Sportas

Visą savaitgalį Palangoje netrūks šurmulio, šypsenų bei azarto, nes jau penktadienį į didžiausią šalies kurortą bei Lietuvos kultūros sostinę suvažiuos tūkstančiai sporto entuziastų dalyvauti jau dvidešimtajame festivalyje „Sportas visiems“.


Palangoje – festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 27 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį prasidėjo festivalis „Sportas visiems“. Centriniame miesto stadione prasidėjusi šventė tęsis visą savaitgalį, pakviesianti aktyviam poilsiui.


„Promo sportas“ ruošiasi tradicinėms lenktynėms

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

UAB „Promo sportas“ direktorius Darius Jonušis, jau ne vienerius metus liepą organizuojantis automobilių žiedines lenktynes Palangoje, su kurorto vadovu aptarė kai kuriuos organizacinius klausimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius