Palanga siūlo pagauti vėją – vaikams dovanoja muilo burbulų pramogas

Palangos tiltas, 2017-06-01
Peržiūrėta
451
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga siūlo pagauti vėją – vaikams dovanoja muilo burbulų pramogas

Palanga mažuosius kurorto gyventojus, jų tėvus bei visus svečius vėl kviečia pasidžiaugti spalvingomis muilo burbulų pramogomis, pavadintomis „Vėjo gaudymo valanda“. Tai – užsiėmimas vaikus auginančioms šeimoms, norinčioms laisvalaikį su mažaisiais praleisti aktyviai ir įdomiai.
Visą vasarą šeštadieniais savanoriai jaunuoliai vaikų lauks centrinėje miesto aikštėje bei Palangos pasakų parke nuo 11 iki 13 val. „Atsinešti mažiesiems nieko nereikia – viskuo pasirūpins organizatoriai. Vaikams belieka pasipuošti šypsena, o jei mažylis nebus nusiteikęs linksmintis – ne bėda, kadangi mes tikrai padovanosime gerą nuotaiką kiekvienam, prisijungusiam prie vėjo gaudymo valandos“, – sakė Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Laura Grendienė. Tėvai taip pat kviečiami prisijungti, kartu su mažaisiais išmokti pagauti vėją.
„Vėjo gaudymo valanda“ – Palangos miesto dovana mažiesiems. „Pirmą kartą tokias atrakcijas, vykusias centrinėje miesto aikštėje, vaikams pasiūlėme praėjusią vasarą, ir ši idėja pasiteisino – sulaukėme labai didelio pasisekimo, tėvų ir vaikų dėmesio. Pastebėjome, kad į kas savaitę vykstančias „Vėjo gaudymo valandas“ ateina ne tik vis nauji mažyliai – sulaukdavome ir nuolatinių pramogautojų. Todėl šiemet ne tik didiname vietų, kuriose bus rengiamos „Vėjo gaudymo valandos“, skaičių, bet ir plečiame vaikams skirtų atrakcijų įvairovę – Pasakų parke mažųjų lauks ne tik muilo burbulų pūtimo pramoga, bet ir galimybė piešti kreidelėmis bei spalvoti piešinukus“, – sakė vienas iš šios pramogos organizatorių Tautvydas Lubys.
Ne atsitiktinai pramogas vaikams apsispręsta pasiūlyti ne tik centrinėje miesto aikštėje, bet naujoje viešojoje erdvėje – mažiau nei prieš metus įrengtame Palangos pasakų parke. Pasak L. Grendienės, ši vieta pasirinkta ne tik dėl vaikams draugiškos erdvės, tinkamos infrastruktūros, bet ir siekiant paskatinti mažuosius domėtis lietuviškomis pasakomis, o jų tėvus – rasti laiko savo mažyliams paskaityti knygas.
Paklaustas, kodėl vaikams skirtoms atrakcijoms buvo pasirinkti būtent muilo burbulai, T. Lubys pabrėžė, jog tai – pati geriausia pramoga vaikystėje, kadangi į ją įsitraukti norintiems mažyliams nereikia turėti jokių žaislų ar kitų daiktų. „Muilo burbulai – spalvoti, lengvi, tai – tarsi vasaros simbolis, ypač jei mažiesiems pramogautojams ar jų tėvams nereikia niekuo pasirūpinti iš anksto. Kas vaikams gali būti smagiau nei ateiti į muilo burbulų pilną erdvę, kurioje visi stengiasi išpūsti kuo didesnį burbulą ir nusifotografuoti tokiame įspūdingame fone“, – sakė T. Lubys.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palanga jau seniai nebėra įprastas vasaros kurortas, ji daugiau ar mažiau šurmuliuoja visus metus. O ypač, kai vasaros pabaiga ir rudens pradžia žada malonius orus! Žinoma, rudeniop Basanavičiaus gatvės šurmulys aprimsta, tačiau tai tampa puikia romantiška oaze jaukiems vakarams ir malonioms popietėms. Tad ką rudenėjant nuveikti Palangoje? Penktadienio poilsiui Palangos...


Prasidėjusi vasara reiškia daugiau laiko sau, taigi,jos metu kaip niekada norisi naršyti nevaržomai: internete klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus ar dalintis atostogų nuotraukomis.Todėl technologijų lyderė „Tele2“ kviečia savęs neriboti ir dovanų siūlo net 100 GB duomenų.


Palanga mažuosius kurorto gyventojus, jų tėvus bei visus svečius vėl kviečia pasidžiaugti spalvingomis muilo burbulų pramogomis, pavadintomis „Vėjo gaudymo valanda“. Tai – užsiėmimas vaikus auginančioms šeimoms, norinčioms laisvalaikį su mažaisiais praleisti aktyviai ir įdomiai.


Palanga vietos gyventojus ir svečius kviečia aktyviai leisti laisvalaikį – visą vasarą viešosiose kurorto erdvėse organizuojami nemokami sporto užsiėmimai. Norintieji gali ne tik pasimankštinti, bet ir smagiai praleisti laiką bendraminčių draugijoje. „Nemokamų sporto užsiėmimų tikslas – motyvuoti žmones, paskatinti juos aktyviai leisti laisvalaikį“...


„Neįtikėtina. Tiesiog pasaka. Nesuprantu, kaip iš paprasčiausių siūlų virbalais galima sukurti tokį grožį“, – penktadienio vakarą kalbėjo į A. Mončio namus-muziejų susirinkusios palangiškės ir palangiškiai, su nuoširdžia nuostaba ir susižavėjimu apžiūrinėdami Riho Toomra parodą „Nuo siūlo iki meno“.


Rugpjūčio pabaiga - geriausias metas plaukioti jūroje su jėgos aitvarais, žmonėms daugiau žinomais „kaito“ pavadinimu. Kadangi plaukioti su jais reikia tinkamo vėjo, reikia turėti kantrybės sulaukti tinkamų oro sąlygų.


Mero pažadai – lyg muilo burbulai

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 10 21 | Rubrika: Miestas

Pastarosiomis dienomis mieste ant reklaminių stendų pasirodė itin originalus miestelėnų kreipimasis į merą Vytautą Stalmoką. Jame konkrečiai primenama apie nevykdomus miestelėnams duotus pažadus dėl susitikimo su gyventojais, kuris turėjo įvykti spalio viduryje.


Pasikinkyti vėją – didžiulis malonumas

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 24 | Rubrika: Kultūra

Kristijonui Miliniui, Senosios gimnazijos moksleiviui – 17 metų. Tačiau jis sako, jog jau penketą metų mokosi susidraugauti su vėju – vaikinas buriuoja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius