Palangiškiai „Ežerūną“ lemiamame ketvirtyje pranoko trigubai ir šventė pergalę

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-26
1791

Aiškų lyderį turėję „Palangos Kuršiai“ (3-5) šeštadienio vakarą (spalio 26 d.) Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) čempionate iškovojo trečiąją pergalę, kai namuose 76:63 (13:18, 23:16, 13:20, 27:9) nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ (2-6) krepšininkus.

Prieš prasidedant lemiamam kėliniui „Kuršiai“ atsiliko 5 taškais (49:54), tačiau tuomet spurtavo 16:4 ir, likus kiek mažiau nei keturioms minutėms, pirmavo 7 taškais – 65:58.

Per likusį laiką palangiškiai dar laimėjo atkarpą 11:5 ir šventė pergalę. Ketvirtajame kėlinyje jie įmetė 27 taškus, varžovams leido įmesti 9 ir taip „Ežerūną“ pranoko trigubai.

Rezultatyviausiai Palangos klubo gretose rungtyniavo Quincy Tayloras, per 33 minutes pelnęs 21 tašką (7/11 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 29 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 21 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 29 naud. bal.), Aidas Viskontas 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. bal.), Robertas Keliačius 12 (14 atk. kam., 19 naud. bal.), Taurantas Tamošiūnas 7 (5 atk. kam.).

„Ežerūnas“: Rokas Jukonis 15 (11 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 14, Dominykas Zupkauskas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Tadas Vaičiūnas (7 atk. kam.) po 7, Rokas Gadiliauskas 6 (6 atk. kam.).

Liepos 16-osios vakarą 23-ąsias „Aurum 1006 km lenktynes“ stebėję žiūrovai negailėjo aplodismentų pirmajam finišo liniją kirtusiam „Circle K – Lesta Racing Team“ ekipos lenktynininkui Juliui Adomavičiui.

Sekmadienį, spalio 25 d., įvyko „Top sport“ Lietuvos vyrų I lygos tinklinio naujojo sezono starto rungtynės, kuriose Palangos „Vakarų tinklinis“ įveikė Kauno „RIO ‒ Startas“ komandą 3-2 (25:16 24:26 25:18 24:26 15:13) Palangiškiams taškus pelnė: Martynas Miliukas pelnęs – 27, Albertas Sysojevas – 13, Justinas Butautas – 11, Tomas Čižauskas – 10, Mindaugas Janušas – 5. PT info

Nuo naujų mokslo metų pradžios Palangos senosios gimnazijos sportininkai aktyviai įsijungė į neformalaus ugdymo veiklas.

Lapkričio 22 d. Palangos moksleivių klube vyko Palangos miesto mokinių komandinės šachmatų pirmenybės. Geriausiai pasirodė „Baltijos“ pagrindinės mokyklos komanda, „sausu“ rezultatu (3:0) laimėjusi prieš Pradinės mokyklos ir V. Jurgučio pagrindinės mokyklos komandas

Per pirmuosius šių metų mėnesius nupirkta jau trigubai daugiau vėliavų, nei jų pirkta 2017-aisiais. Kartu intensyviai perkami vėliavų stiebai bei jų laikikliai, kita tautinė atributika.

Praėjusį šeštadienį Palangos klubo „Palanga“ krepšininkai šventė gražią pergalę – namuose net 95:81 nugalėjo Šilutės komandą „Šilutė“ ir žengia ketvirtoje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato vietoje. Antrąją nesėkmę iš eilės šeštadienį patyrė keturiolikos komandų turnyro lyderis...

„Palanga“ BBL taurės turnyre šventė pirmąją pergalę

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 08 | Rubrika: Sportas

Nesėkmingai pradėjęs Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliarųjį sezoną „Palangos“ klubas sugebėjo atsitiesti po penktadienį patirto pralaimėjimo Ventspilio „Ventspils“ ekipai ir sekmadienį įrodė savo pranašumą prieš Atyrau „Barsy“ komandą iš Kazachstano.

„Naglis“ iškovojo 17-ąją pergalę

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 02 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšinio komanda susitiko su Joniškio „Delikatesas“ bei Mažeikių „Mažeikiai“ krepšininkais. Po itin sunkių kovų palangiškiai iškovojo 17-ąją pergalę prieš stiprią mažeikiečių komandą rezultatu 71:67 ir pralaimėjo joniškiečiams rezultatu 99:89.

Mėgėjų turnyre pergalę šventė palangiškiai

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 08 | Rubrika: Miestas

Palangoje savaitgalį Sporto mokyklos salėje vyko pirmasis tarptautinis krepšinio mėgėjų turnyras asociacijos „CliFox“ įsteigtai taurei laimėti, kuriame rungėsi keturios komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Estijos. Visgi sėkmingiausiai pasirodė šeimininkai palangiškiai, užėmę pirmąją vietą.