Palangiškiai įveikė „Mažeikius“ ir išvengė ketvirtfinalio etapo

Palangos tiltas, 2016-03-21
1977

Svarbiose paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse Virginijaus Sirvydžio kariauna 74:64 iškovojo pergalę prieš „Mažeikių“ ekipą ir pateko tarp keturių stipriausių komandų, taip išvengdamas aštuntfinalio barjero.
Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai rungtynes pradėjo nervingai ir po pirmųjų penkių minučių atsilikinėjo 0-8, tačiau tuomet Povilas Šakinis pataikė tritaškį, Titus Robinsonas pridėjo penkis taškus be atsako ir palangiškiai įsiveržė į priekį, bet paskutinį tašką kėlinyje padėjo Darius Pakamanis, pataikęs tolimą metimą (15:16). 17-ąją minutę po antrojo Beno Vaitulionio tritaškio „Palangos“ krepšininkai įgijo 10 taškų pranašumą (33:23) bei šią persvarą išlaikė iki didžiosios pertraukos (39:29).Trečiojo kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų sumenko iki 6 taškų (44:38), bet neilgam, nes „Palangos“ krepšininkai smeigė du tritaškius paeiliui (50:39). Reginaldas Simsas pataikė iš toli ir V. Sirvydžio treniruojama komanda įgijo rekordinę persvarą (61:48). Palangiškiai dar labiau nutolo, kai savo ketvirtąjį tritaškį smeigė Benas Vaitulionis (71:50). Nors mažeikiškiai persvarą sumažino per pusę, tačiau pergalę iškovojo pajūrio ekipa – 74:64.
„Palanga“: Titus Robinsonas – 19 (7 atk. kam.), Benas Vaitulionis – 16 (4/7 trit.), Mindaugas Reminas ir Deividas Anužis – po 9, Aurimas Urbonas ir Reginaldas Simsas – po 8.
„Mažeikiai“: Evaldas Šaulys – 18, Deividas Kumelis – 10, Kostas Januška, Šarūnas Beniušis ir Darius Pakamanis – po 7.

Antrąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio etape iškovojo Šakių „Vyčio“ krepšininkai, kurie savo aikštėje 87:82 (21:21, 22:27, 18:17, 26:17) įveikė Palangos „Kuršius“.

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komanda tapo paskutiniąja NKL – VIKINGLOTTO ketvirtfinalio dalyve. Simono Serapino auklėtiniai lemiamame aštuntfinalio mače Palangoje 73:67 (21:17, 16:11, 18:18, 18:21) šeštadienį, kovo 6 d., pranoko vietos „Kuršius“ ir seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-1.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento Palangos skyrius informavo „Palangos tiltą“, kad šią savaitę pasveiko du paskutiniai palangiškiai, COVID-19 ligoniai.

Šeštąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL čempionate iškovojo Palangos „Kuršių“ (6-11) ekipa. Pauliaus Barkaus auklėtiniai namuose šeštadienį, lapkričio 31 d. 91:81 (24:17, 26:20, 20:26, 21:18) įveikė „Jonavos“ (4-13) komandą.

Vilniuje šiandien Palanga pasirašė sutartį dėl Šventosios uosto statybos II etapo darbų finansavimo.

Šeši drąsūs palangiškiai praėjusį sekmadienį, spalio 6 d., lėšas Palangos specialųjų poreikių turintiems vaikams rinko dar neregėtu būdu – mindami vintažinių dviračių pedalus mažame Italijos miestelyje Gaiole in Chianti, esančiame Toskanos regione. Kartu su Dainiumi Drungilu, Jūrate Mitkevičiūte ir Ilona Emanuelsson įveikęs 46 kilometrus, Palangos meras...

Aštuntfinalio barjerą perlipęs Molėtų „Ežerūnas“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio susitikime išvykoje kovo 23 d. 100:64 (21:16, 28:15, 28:19, 23:14) nugalėjo „Palangos Kuršių“ krepšininkus. Serijoje iki trijų pergalių „Ežerūnas“ dabar pirmauja 1-0. Šios ketvirtfinalio poros nugalėtojas iškovos...

„Nemirsetos kempingas: pirmas etapas baigtas, laukiama antrojo etapo starto

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 07 14 | Rubrika: Miestas

Puikioje vietoje, Nemirsetoje, prie pat jūros pušynų apsupty besikuriančiame Nemirsetos   kempinge jau praktiškai baigti jo statybos ir įrengimo pirmojo etapo darbai. Šiuo metu Palangos savivaldybės administracija laukia pastabų dėl kempingo operatoriaus parinkimo procedūrų vykdymo bei atsakymo dėl antrojo etapo kempingo statybos darbų finansavimo.

LKL: „Lietuvos rytas“ nesunkiai įveikė Palangos ekipą

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 31 | Rubrika: Sportas

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas svečiuose Klaipėdoje susitiko su Palangos „Palangos Triobet“ komanda ir nesunkiai įveikė varžovus 87:52 (20:12, 20:9, 21:13, 26:18).