Palangoje – „Baltijos jūros šalių Kalėdų alėja“

„Palangos tilto“ informacija, 2009-11-11
Peržiūrėta
723
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Artėjančias didžiąsias metų šventes Palanga ketina sutikti itin įspūdingai.

 

Viešbučių ir restoranų asociacijos, Kultūros centro bei miesto Savivaldybės dėka net devynių Baltijos jūros šalių ambasadoriai atskleis savo kalėdines tradicijas ir suteiks galimybę artimiau susipažinti su jų kultūromis visiems panorusiems dalyvauti renginyje, pavadintame „Baltijos jūros šalių Kalėdų alėja“.

Palangos miesto savivaldybės meras Vytautas Stalmokas, praėjusią savaitę lankęsis Valstybiniame turizmo departamente ir bendravęs su direktore Nijole Kliokiene, parvežė palankius atsiliepimus apie organizuojamą renginį. Meras perdavė raštus Lietuvos užsienio reikalų ministrui Vygaudui Ušackui, šiuo metu laukiama paskutinių patvirtinimų iš kitų šalių ambasadorių. Renginio organizatoriai tikisi sėkmingai pratęsti prasidėjusį bendradarbiavimą ir ateityje.

„Baltijos jūros šalių Kalėdų alėjos“ idėja buvo vystoma dvejus metus, o šiemet bus realizuota. „Kalėdų alėja“ džiugino palangiškius ir svečius 2001 metais, tačiau ši graži idėja buvo nustumta į šalį, o šiais metais, kurie paskelbti Baltijos jūros regiono metais, ši mintis vėl atgimė, pakviesdama prisidėti ir Baltijos jūros vienijamas valstybes.

Siekdami išpopuliarini Palangą tarptautiniu mastu, renginio organizatoriai padabins Palangą įvairiausiomis kitų šalių tradicinėmis spalvomis. Visi ambasadoriai puoš kiekvienai valstybei skirtą eglę ir pakvies į savo mažąsias ambasadas. Miesto savivaldybė parūpino egles, suteikė galimybę visiems Lietuvos žmonėms prekiauti šventiniu laikotarpiu kalėdinėje alėjoje. Pasak viešbučių ir restoranų asociacijos prezidento Gintaro Sičiūno, Savivaldybė, suteikdama leidimą prekiauti, kainuojantį 60 litų, neapsunkino verslininkų mokesčiais.

Šventinis renginys sužibės gruodžio 5 dieną 13 valandą ir tęsis iki Trijų Karalių, tad visi, trokštantys patirti naujų įspūdžių bendraujant su kitų tautų atstovais ir pajuntant jų kalėdinę dvasią, skubės į palaimingai šviečiantį Palangos miestą. Kalėdų eglė bus įžiebta gruodžio 5 dieną 17 valandą. Pamažu jaučiama šventinė nuotaika skuba pasiekti visas Baltijos jūros valstybes, nekantriai šio jausmo laukia ir palangiškiai.    

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Lietuviai – tikri išlaidautojai. Tyrimai rodo, kad lietuviai santaupų neturi, tačiau nepritekliaus taip pat nejaučia. Ypač prieš didžiąsias žiemos šventes pinigų negailima nei dovanoms, nei maistui, nei gėrimams. Net ir sunkiau besiverčiantys žmonės yra linkę paišlaidauti. Bet ar tikrai verta? Po Naujųjų metų šventės greitųjų kreditų bendrovės visada...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Šeštadienį nepaisydami skruostus žnaibančio šaltuko į Palangos centrinę aikštę vaikais vedini plūste plūdo palangiškiai ir miesto svečiai. Čia, skambant mažų ir didelių jau seniai nuoširdžiai mylimo kolektyvo „Tele Bim Bam“ dainoms, buvo įžiebta originali eglutė – didžiausiu Kalėdų seniu tituluojama kompozicija, kviečianti pasitikti...


Šventoji trumpiausią metų naktį kviečia sutikti prie jūros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 21 | Rubrika: Miestas

Lietuvai laikas turėti Joninių sostinę, ir šis garbingas titulas atiteko Šventajai, kviečiančiai trumpiausią metų naktį sutikti jūros ir gamtos prieglobstyje. Joninių sostinės atidarymas Šventojoje – birželio 23 d


Spalio 22-ąją mokykla-darželis „Pasaka“ subūrė gausų būrį palangiškių, kurie sveikino mokymo įstaigą 25 metų sukakties proga. „Paskendę“ gėlių jūroje, apsupti vaikų krykštavimo susirinkusieji itin išradingai ir linksmai atšventė gimtadienį.


Baltijos jūros regiono šalių šventinių ambasadų veiklos pratęsimas

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 09 | Rubrika: Kultūra

Visą mėnesį Palangoje vyko Baltijos jūros regiono šalių Kalėdų alėjos šventė, veikė dešimties Baltijos jūros regiono šalių šventinės ambasados.


Baltijos jūros šalių Kalėdų alėja

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 11 28 | Rubrika: Kultūra


Palangoje – „Baltijos jūros šalių Kalėdų alėja“

„Palangos tilto“ informacija, 2009 11 11 | Rubrika: Miestas

Artėjančias didžiąsias metų šventes Palanga ketina sutikti itin įspūdingai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius