Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė: "Dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje"

Palangos tiltas, 2020-11-22
Peržiūrėta
1918
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė: "Dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje"

Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.

„Mus, kaip ir daugelį kitų miestų, kaip ir daugelį kitų verslų, gaubia nežinomybė: visi gyvena šia diena ir seka Vyriausybės nurodymus. Šiandien dar negalime nuspręsti, koks bus šventinis laikotarpis. Neprarandame vilties, kad galbūt pandemijos skaičiai pasikeis į gerą, galbūt padėtis stabilizuosis. Vieni verslai rizikuoja ir skelbia pasiūlymus, kad būtų apsidraudę, jei ribojimai bus atlaisvinti ir galės teikti paslaugas šiuo šventiniu metu, kiti dar laukia, neskelbia pasiūlymų, tik pardavinėja kambarius nakvynei šventiniu laikotarpiu. Jei pandemijos skaičiai sumažėtų, jei karantinas šventinę savaitę būtų nutraukiamas, manau, kad svečiai atvažiuotų į pajūrį. Tačiau taip toli dar negalime žiūrėti“, – kalbėjo I.Valaitienė.

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė naujienų portalui lrytas.lt teigė, kad itin niūrių nuotaikų viešbučių sektorioje neišsklaido ir ateinančios šventės: asociacijos prezidentės teigimu, anksčiau vyravusi tendencija, kada šventėms išgraibstomos vietos viešbučiuose, šiems metams nebūdingos. „Šiemet tokių tendencijų tikrai nematome pirmiausia dėl to, jog yra uždraustos paslaugos, maistas tiekiamas tik į kambarius. Negalima nei rengti viešų renginių, nei teikti grožio paslaugų, viešbučiuose neveikia SPA“, – įvardijo E.Šiškauskienė. Vis dėlto pagyvėjimo šventiniu laikotarpiu, anot E.Šiškauskienės, būtų galima tikėtis labiausiai pandemijos paveiktų, didžiuosiuose miestuose įsikūrusių verslo viešbučių segmente. „Matysime, kaip bus su miesto viešbučiais – gal tikrai užsisakys žmonės. Tačiau, vertinant realiai, jie galėtų tik leisti laiką kambaryje, nebent atvyktų žmonės iš kitų miestų, apžiūrėtų eglutę, miestą“, – svarstė asociacijos prezidentė. 15 nuotr.LVRA prezidentė Evalda Šiškauskienė Dėl viešbučių paslaugų ribojimų E.Šiškauskienė teigė diskutuosianti su naująja Vyriausybe. „Manau, kad srautai viešbučiuose gali būti valdomi: pavyzdžiui, kodėl neleisti masažų arba grožio procedūrų? Į baseiną būtų galima leisti po penkis žmones: viešbučių baseinai – nedideli, srautai gali būti reguliuojami. Nuoširdžiai nesuprantu, kuo blogiau yra viešbutis negu prekybos centrai, kuriuose lankosi daugybė žmonių“, – kalbėjo ji.

P. Lileikio (lrytas.lt) nuotraukoje - Evalda Šiškauskienė

lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Informuojame, jog 2021 05 26 d. yra šaukiamas visuotinis Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos narių susirinkimas. Susirinkimo vieta: viešbutis "Grand Baltic Dunes", Birutės al.26, Palanga (konferencijų salė). Susirinkimo laikas: 13.00 val.


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Palangos „Rotary“ klubas (prezidentas Aloyzas Stonkus) bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (prezidentė Ingrida Valaitienė) įteikė neįkainojamą dovaną gyvenimo saulėlydį globos namuose pasitinkantiems senukams – buvo padovanotos dvi 5500 eurų vertės daugiafunkcinės lovos ir čiužiniai.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Ingrida Vailaitienė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė, sako, kad, paskelbus karantiną ir užsakovams masiškai atšaukiant viešbučių rezervacijas, buvo labai niūri nuotaika. Tačiau gegužė, laisvėjant karantinui, jau teikia vilties, kad, regis, ir "sugriautą" vasaros sezoną galima išgelbėti. Ir ne tik - taip pat uždirbti.


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Birutė Simutienė, Palangos moterų klubo „Lions“ prezidentė, sako, kad karantinas – nelengvas metas, tačiau blogai nuotaikai ir nerimui pasiduoti nevalia.


Gerbiami, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai, Informuojame Jus, kad šaukiamas visuotinis Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (buveinės adresas J.Basanavičiaus g.12, Palanga, įm.kodas: 152661146) narių susirinkimas. Susirinkimas įvyks: 2019 m. balandžio mėn.4 d. (ketvirtadienis), 14.00 val., Birutės al. 26, Palanga (Grand Baltic Dunes...


Praėjusią savaitę palangiškiai netikėtai sužinojo, kad gyvena labiausiai atsilikusiame Lietuvos kurorte. Šitaip laikraščio „Vakarinė Palanga“ žurnalistei aiškino su Palangos verslininkais susitikti atvykusi Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos (LVRA) prezidentė Evalda Šiškauskienė. „Į pajūrį atvažiavau vakare, ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius