Palangoje išdygs „Rimi“ prekybos centras

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013-02-25
Peržiūrėta
7
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje išdygs „Rimi“ prekybos centras

Palangoje prasidėjo prekybos centro „Rimi“ statybos – šiuo metu vyksta žemės darbai. Planuojama, kad naujasis „Rimi“ duris lankytojams atvers jau šią vasarą.
Modernus, savo išvaizda nuo visoje šalyje įprastų „Rimi“ pastatų išsiskirsiantis prekybos centras atsiras Klaipėdos plento ir Malūno gatvės sankryžoje. Jo bendras plotas sieks apie 3200 kvadratinių metrų, o prekybinis plotas – maždaug 2 tūkst. kv. metrų. Prekybos centro patalpose taip pat įsikurs sandėliai, nedidelė duonos kepykla, mėsos, žuvies, salotų gaminių cechai.
„Palangoje planuojamas „Rimi“ bus išskirtinis, prekės ženklą atitinkantis statinys. Jo fasadą puoš tūrinis „Rimi“ logotipas, neįprastumo pastatui suteiks ir didžiulis brūkšninis kodas“, - sakė pastatą projektavusios UAB „Vakarų regiono projektai“ inžinierius projektuotojas Tomas Knieža.
Šalia prekybos centro bus įrengta per 100 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.
„Į šį projektą planuojama investuoti apie 12 mln. litų, tai – didelė investicija. Svarbu ir tai, kad už minėtas lėšas bus ne tik pastatytas naujas prekybos centras, bet ir sutvarkyta miesto infrastruktūra“, - pabrėžė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.
Kaip pateikiama Infrastruktūros sutartyje, investuotojai yra įsipareigoję sutvarkyti Klaipėdos pl. ir Malūno g. sankryžą bei Klaipėdos pl. atkarpą nuo Virbališkės tako iki Malūno g. praplatinant gatvę, įrengiant privažiavimus prie prekybos centro bei šaligatvius. Taip pat bus nutiestas pravažiavimas iš Pirties g. į Taikos g. „Tai palangiškiams vairuotojams suteiks didelį patogumą“, - kalbėjo Š. Vaitkus.
Palangos mero teigimu, svarbu ir tai, kad pastačius naująjį prekybos centrą bus sukurta maždaug 60 darbo vietų.

 

Jūsų komentaras:

JOOO 2013-02-27 19:01 (IP: 80.239.242.78)
Palanga-prekybos centru sostine,o pritrauksim turistu

palangiskis 2013-02-26 21:43 (IP: 78.61.43.127)
Geriau butu jei darytu geriau pozemine automobiliu aikstele,po parduotuve ir moderniau ir vietos daugiau sutaupytu,padides konkurencija tarp parduotuvi jau esamu,o tai tik pliusas mums vartotojams.

to Konservams NE 2013-02-26 19:00 (IP: 78.61.175.229)
O kas pačiam sakė, kad "...ŠV neateina į galvą tokios mintys"? Kiek kartų pats davei pasiūlymus dėl "dirbtinio kalno supylimo" ir jie buvo atmesti?

Hmmm 2013-02-26 10:05 (IP: 78.61.104.50)
ir vel naujose darbo vietose sekmingai dirbs Ne Palangos gyventojai

Konservams NE 2013-02-26 08:53 (IP: 194.176.60.225)
Dabartinė Palangos valdžia nesugalvodama kaip pritraukti poilsiautojų srautus į Palanga ne sezono laiku, išduoda leidimus prekybos centrams kurtis, kurie Jų manymu pagyvins kurortą. Palangos meras ŠV turėdamas aukštąjį išsilavinimą turizmo srityje, nelabai suvokia, kad žmogus iš Vilniaus į Palangą nesezonu, tikrai nevažiuos apsipirkti į naujuosius prekybos centrus. Geriau valdžia rūpintusi, kaip pritraukti investuotojus, naujiems SPA centrams, baseinams, vandens atraksionų parkams ir paimtų pavyzdi ne tik iš Druskininkų, bet idėjų galėtų pasisemti ir iš kaimynų Latvių - Venspilio. Turbut kas turi mažamečių vaikų pripažins, kad Palangoje nėra kas veikti, ir dažnas jų vyksta į Venspilį pramogauti. Kodėl Palangoje negali būti supiltas dirbtinis kalnas, kad žiemą vietiniai ir poilsiautojai turėtų, kur slidinėti? Kodėl pačiam ŠV neateina į galva tokios mintis? Kodėl neieško investuotojų tokiems projektams, o tik eina paprasčiausiu keliu ten kur jam ir jo sėbrams naudinga... Gėda, kad tokią valdžią turime:(

Taip pat skaitykite

Lietuvos oro uostai pasirašė sutartį su Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje gerai žinomu kavinių tinklu „Caffeine“. Jau rudenį dvi šio tinklo kavinės atvers duris Vilniaus oro uoste, dar dvi nuo žiemos bus prieinamos ir Palangos oro uosto lankytojams.


Nuo š.m. balandžio 29 d. Viešoji įstaiga Antano Mončio namai-muziejus vėl atveria duris lankytojams.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje prasidėjo ilgai laukto objekto statybos – jau kitąmet mieste duris atvers maždaug 3500 kv. m. ploto baseinas su sveikatingumo centru bei viešąja pirtimi. Projektą įgyvendina Palangos miesto savivaldybė, generalinis darbų rangovas – UAB „Conresta“.


Vasario 21-ąją prasidėję ilgai laukti naujos Palangos autobusų stoties statybų darbai artėja prie finišo. Naujasis kompleksas – moderni autobusų stotis bei prekybos centras – lankytojus nustebinsiantis ne tik patogumu, bet ir neįprastais sprendimais, tokiais kaip „bangomis“ puoštas fasadas ir išskirtinis pastato apšvietimas, duris atvers...


Įveikus visas kliūtis, penktadienį Palangoje buvo duotas startas naujos miesto autobusų stoties ir prekybos centro statyboms. Investuotojas UAB „Palanga properties“ ir darbų rangovas „Vikstata“ pažadėjo, kad kompleksas iškils metų pabaigoje – planuojama, lapkritį. Į projektą bus investuota per 15 milijonų litų. Statybos darbų pradžios ceremonijoje...


Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ tęsia aktyvios plėtros metus – Palangoje šiandien atidarytas naujas „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. Klaipėdos plento ir Malūno gatvių sankryžoje įsikūrusi parduotuvė yra didžiausia visame mieste. Ši parduotuvė pasižymės ne tik „Hypermarket“ konceptui būdingu erdvumu bei plačiu kasdienių...


Palangoje išdygs „Rimi“ prekybos centras  5

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 25 | Rubrika: Miestas

Palangoje prasidėjo prekybos centro „Rimi“ statybos – šiuo metu vyksta žemės darbai. Planuojama, kad naujasis „Rimi“ duris lankytojams atvers jau šią vasarą.


Pirmadienio vakarą prie „Maxima X“ prekybos centro, esančio centrinėje miesto aikštėje, įvyko incidentas: 70 metų senolė, išėjusi iš parduotuvės, nugriuvo nuo laiptų ir prasiskėlė galvą. Laimei, pro šalį einantys palangiškiai neliko abejingi bei iškvietė greitąją pagalbą. Matę įvykį žmonės „Palangos tiltui“ piktinosi:...


Vakar Palangos miesto savivaldybės posėdžių salėje įvyko pirmasis konkursas dėl savivaldybės Tarybos nustatytų viešųjų prekybos ir paslaugų teikimo vietų. Dėl 32 vietų miesto gatvėse užsiregistravo 29 verslininkai, nors ne visi atskubėjo sužinoti rezultatų. Šįkart siūlomos sumos siekė bemaž 4 tūkstančius litų. Tačiau dėl keletos vietų, tokių kaip Jūratės gatvėje, nei menkiausio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas