Palangoje lankėsi Nyderlandų Karalystės ambasadorius Jack Twiss Quarles van Ufford

Palangos tiltas, 2024-05-10
Peržiūrėta
672
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje lankėsi Nyderlandų Karalystės ambasadorius Jack Twiss Quarles van Ufford

Penktadienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru susitiko Nyderlandų Karalystės ambasadorius Jack Twiss Quarles van Ufford ir Nyderlandų garbės konsulė Jurgita Šilinskaitė Venslovienė.

Susitikimo meru meras pristatė svečiams Palangos miesto infrastruktūrą ir pastarąjį dešimtmetį vykusius pokyčius. Ambasadorius ypatingai įvertino išplėtotą kultūros ir sporto infrastruktūrą, ypač paminėdamas dviratininkams skirtą infrastruktūrą.

Be to, ambasadorių domino, kaip per ganėtinai trumpą laiką Palangai pavyko pritraukti tiek investicijų ir kaip kurorte sprendžiamas darbuotojų trūkumo klausimas.

Susitikimo metu meras atkreipė dėmesį ir į skrydžių geografijos iš Palangos oro uosto plėtrą bei naują skrydį į Amsterdamą. Meras išsakė siūlymą vasarą į Palangą pakviesti Nyderlandų žurnalistus bei kelionių agentūrų atstovus bei pristatyti jiems kurortą bei jo teikiamas poilsio, sveikatinimo ir kitas galimybes.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru susitiko Nyderlandų Karalystės ambasadorius Jack Twiss Quarles van Ufford ir Nyderlandų garbės konsulė Jurgita Šilinskaitė Venslovienė.


Ketvirtadienį, rugpjūčio 14 dieną, Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje lankėsi Japonijos ambasadorius

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 10 | Rubrika: Miestas

Penktadienį (gruodžio 6 d.) Palangos miesto savivaldybėje sulaukė svarbaus svečio - Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje Shiro Yamasaki.


Penktadienį, rugpjūčio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Turkijos ambasadorius Gökhanas Turanas.


Palangoje lankėsi Kinijos respublikos ambasadorius Lietuvoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 09 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio 8 d. Palangoje lankėsi Kinijos ambasadoriaus Shen Zhifei. Jis savivaldybėje susitiko su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi, administracijos direktore Akvile Kilijoniene, kitais savivaldybės atstovais. Ambasadoriui buvo pristatyta Palanga, investicijų joje galimybės.


Kovo 19 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi Slovakijos Respublikos ambasadorius Ladislav Babčan. Diplomatą priėmė Palangos mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė.


Antradienį Palangoje lankėsi ir su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda. Savivaldybėje vykusio susitikimo metu kalbėta apie galimybes bendradarbiauti didinant Palangos ir viso Vakarų Lietuvos regiono žinomumą Japonijoje bei į mūsų šalies pajūrį pritraukiant daugiau turistų iš Tekančios Saulės šalies.


Vakar Palangoje lankėsi Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvai Amir Maimon. Vizito metu buvo aptarti žydų paveldo saugojimo kurorte klausimai bei keltos idėjos, kaip į žydų istorijos išsaugojimą ir skatinimą domėtis istorija įtraukti Palangos vaikus ir jaunimą.


Palangoje trečiadienį lankėsi bei su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Izraelio nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius