Palangoje liberalsąjūdiečiai palydėjo vasarą, dėstydami politikos tikslus

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-08-26
Peržiūrėta
313
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje liberalsąjūdiečiai palydėjo vasarą, dėstydami politikos tikslus

Praėjusį šeštadienį Palangoje įvyko Lietuvos liberalų sąjūdžio (LRLS) Klaipėdos regiono tarybos išplėstinis posėdis, kuriame dalyvavo apie šimtą liberalsąjūdiečių iš 10 Vakarų Lietuvos ir trijų Aukštaitijos savivaldybių LRLS skyrių.
„Palanga tokiam renginiui buvo pasirinkta neatsitiktinai. Juk Palanga – Lietuvos šių metų kultūros sostinė, didmiesčio gyvenimu kunkuliuojantis vasarą kurortas. Be to, pasirenkant renginiui vietą, buvo įvertinta ir sėkminga LRLS Palangos skyriaus veikla“, – „Palangos tiltui“ sakė Palangos miesto Tarybos narys, vienas kurorto liberalsąjūdžio lyderių Eimutis Židanavičius.
Šeštadienio popietę Palangos savivaldybės Tarybos salę užėmę regiono liberalsąjūdiečiai, pirmininkaujant LRLS pirmininkui Eligijui Masiuliui, aptarė politinę situaciją šalyje, partijos kandidatų į Europos Parlamentą sąrašą, pasiruošimą spalio 5-ąją įvyksiančiam LRLS suvažiavimui Klaipėdoje, kai kuriuos kitus klausimus.
Vėliau „Auskoje“, specialiai renginiui pastatytame paviljone, buvo pristatyti LRLS kandidatai kitų metų gegužės mėnesį įvyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose. Liberalsąjūdis juose kol kas turi 32 kandidatus.
Kai kurie jų, pavyzdžiui, poetė ir Seimo narė Dalia Teišerskytė, verslininkas Antanas Guoga dalyvavo ir renginyje Palangoje.
Juos pristatęs E. Židanavičius kvietė bendrapartiečius ir partijos bičiulius užduoti jiems klausimų, bet gerai nusiteikę, daugiausiai jauno ir vidutinio amžiaus partiečiai mėgavosi bičiuliškais pokalbiais ir ne vienas jų kramsnojo specialiai renginiui tradiciniu būdu iškeptą duoną.
Liberalsąjūdiečių kandidatų sąraše yra ir daugiau gerai palangiškiams pažįstamų veidų: Seimo nariai Gintaras Steponavičius, Arminas Lydeka, Eugenijus Gentvilas, Petras Auštrevičius, buvusi kandidatė į 2012-ųjų metų Seimo rinkimus, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Alina Velykienė.
„Palydime vasarą ne tik Palangoje, bet ir daugelyje partijos skyrių, kur šiandien vyko ar vyksta skyrių visuotiniai susirinkimai“, – kreipėsi į bendrapartiečius E. Masiulis.
Jis dėkojo ir LRLS Palangos skyriui, padėjusiam aptarti partijos reikalus ir palydėti vasarą vasaros žalumoje.
E. Masiulis sakė, kad laukia svarbiausias partijos renginys šiais metais – LRLS suvažiavimas Klaipėdoje spalį.
Jame ir bus patvirtintas liberalsąjūdiečių sąrašas Europos Parlamento rinkimams.
„Mums reikalinga Europa, kuri pasitiki žmonėmis, kuri leidžia žmonėms dirbti ir uždirbti, bet mums nepatinka Europa, kuri kišasi per daug į valstybių narių reikalus“, – sakė pirmininkas.
Kalbėdamas apie 2015-aisiais įvyksiančius šalies prezidento rinkimus, E. Masiulis sakė, kad partija turi „ne vieną“ žmogų, kuriais visi didžiuojasi.
„Palangos tiltui“ jis teigė, kad partija tikisi gauti du mandatus EP rinkimuose.
„Kalbant apie šalies prezidento rinkimus 2015-aisiais, vyksta ir diskusija, daromi sociologiniai tyrimai, ar nevertėtų juose paremti dabartinės prezidentės Dalios Grybauskaitės“, – sakė E. Masiulis.
Jis „Palangos tiltui“ sakė, kad šiemet Palangoje lankosi „bene trečią kartą“. „Matau, kad Palangos miesto savivaldybės Taryba, kurios valdančiojoje koalicijoje yra ir Liberalų sąjūdis, yra pažangi, dedamos nemažos pastangos, bet didesniems sumanymams reikia daugiau laiko ir, ko gero, pastangų. Manau, čia einama teisingu keliu“, – sakė E. Masiulis.
Paklaustas apie LRLS Palangos skyriaus veiklą, partijos pirmininkas pasidžiaugė skyriaus aktyvumu ir asmenybių gausa.
„Pavyzdžiui šį renginį vedęs E. Židanavičius turi daug organizacinių sugebėjimų, idėjų, yra aktyvus, – sakė LRLS pirmininkas E. Masiulis. – Jaunesnio ir vyresnio brolio sindromas kol kas trukdo sveikai susitarti dėl visų liberalių jėgų apsijungimo, bet aš neatmetu galimybės, kad tai padarysime jau kitiems savivaldos rinkimams. Palangoje – taip pat“. 

Jūsų komentaras:

Algis 2013-09-01 09:06 (IP: 78.61.51.119)
Kažkas kužda, kad ir šios partijos greitai neliks......

guggis 2013-08-27 16:37 (IP: 82.135.197.57)
sekmes sajudziui, vieninteliai tikrai liberaliai salies partijai

xxxx 2013-08-27 15:49 ([email protected] / IP: 84.15.189.213)
Kaip ten sajudziui su gejiskais reikalais...

Taip pat skaitykite

Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Šiandien, pirmadienio popietę, įvyko Seimo laikinosios Lietuvos pajūrio bičiulių grupės posėdis. Nuotoliniame susitikime taip pat dalyvavo 6 pajūrio regiono merai: Klaipėdos, Palangos, Neringos miestų bei Klaipėdos, Kretingos Šilutės rajonų. Susitikimo tikslas - išklausyti ir aptarti Lietuvos pajūrio regiono savivaldybių merų informaciją apie savivaldybių ir šio...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Trečiadienį, rugsėjo 18 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo Lietuvos savivaldybių asociacijos, kurios viceprezidentu jis yra, posėdyje.


Penktadienį, rugsėjo 6 d., Palangoje susirinko šalies miestus tvarkančių įmonių atstovai – kurorte vyko Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos (SKIA) tarybos posėdis, kurio metu buvo aptariami šalies komunalininkams aktualiausi klausimai. „Palangos komunalinis ūkis“ šios asociacijos veikloje dalyvauja dar tik pirmus metus, tad ir SKIA...


Palangoje sužalotas jaunas vyras aprašė istoriją, kaip siekdamas pagalbos blaškėsi per tris ligonines dviejuose miestuose. Pacientas pasidalino savo subjektyviu patyrimu apie kontaktus su medicinos personalu, ir jam suteiktą pagalbą.


Šių metų Klaipėdos regiono turizmo rezultatai pozityvūs – keliautojų skaičius augo visose savivaldybėse, o atvykusiųjų viešnagė užtruko ilgiau. Klaipėdos regiono turizmo tarybos pirmininkės Romenos Savickienės teigimu, jei verslo, savivaldos, nacionalinių parkų atstovai ir kitos suinteresuotos šalys veiktų pagal vieningą konkurencingumą skatinančią strategiją ir...


Trečiadienį Vilniuje įvykusiame Lietuvos liberalų sąjūdžio valdybos posėdyje buvo priimtas Palangos politikos gyvenimui istorinis sprendimas – tenkinti Liberalų ir Centro partijos Palangos skyriaus prašymą dėl jo sujungimo su kurorto liberalsąjūdiečių skyriumi.   Iki mėnesio pabaigos paaiškės naujas lyderis Anot Liberalų sąjūdžio pirmininko...


Praėjusį šeštadienį Palangoje įvyko Lietuvos liberalų sąjūdžio (LRLS) Klaipėdos regiono tarybos išplėstinis posėdis, kuriame dalyvavo apie šimtą liberalsąjūdiečių iš 10 Vakarų Lietuvos ir trijų Aukštaitijos savivaldybių LRLS skyrių.


Pirmasis tarybos posėdis - sklandus farsas

Alvydas Ziabkus, "Lietuvos ryto" apžvalgininkas, 2011 04 18 | Rubrika: Miestas

Darbą pradėjusi naujos kadencijos Palangos miesto taryba jokių staigmenų nepateikė. Nepaisant sklandžiusių gandų apie kai kurių valdančiosios koalicijos sutartį pasirašiusių partijų užkulisines derybas su mažumoje likusiais trijų partijų atstovais, kaip ir buvo žadėta beveik prieš pusantro mėnesio, miesto meru išrinktas konservatorius Šarūnas Vaitkus, o jo pavaduotoju - liberalų ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius