Palangoje naujas draudimas sukėlė sumaištį

2020-04-03

Palangos savivaldybės paskelbta žinia, kad mieste karantino metu uždrausta teikti apgyvendinimo paslaugas, tarp nuomotojų sukėlė tikrą sumaištį, rašo Jonas Valaitis iš laikraščio "Vakarų ekspresas."

„Esu buto nuomotojas Palangoje. Užsiimu ilgalaike nuoma. Dirbu pagal verslo liudijimą. Veiklos srytis - gyvenamųjų patalpų nuoma. Dirbantys verslininkai su trumpalaike nuoma išsiima tos pačios sryties verslo liudijimą. Taip išeina, kad mes visi teikiame apgyvendinimo paslaugas”, - laiške „Vakarų ekspresui” rašė vienas palangiškių.

Jis nurodė, kad Palangos savivaldybės tinklalapyje perskaitė informaciją, esą yra Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas, pagal kurį visi fiziniai asmenys, teikiantys apgyvendinimo paslaugas, privalo nutraukti savo veiklą iki kovo 30 dienos be jokios išimties prieš įsakymo paskelbimą gyvenusiems asmenims.

„Todėl nuo kovo 30 dienos iki karantino pabaigos turėčiau į gatvę išmesti savo nuomininką, kuris pas mane gyvena jau 2 metus. Deja, sprendimai daromi neapgalvotai”, - piktinosi jis.

Tačiau Palangos miesto savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus vedėjo Petras Kaminskas dėstė, kad šiuo konkrečiu atveju, jei nuomininkas gyvena jau 2 metus ir nuomos sutartis įstatymų nustatyta tvarka yra įregistruota viešajame registre, draudimas teikti apgyvendinimo paslaugą yra netaikomas.

„Draudimas teikti apgyvendinimo paslaugas netaikomas apgyvendinimo paslaugų teikėjams, kurių patalpos esant poreikiui, pagal sutartis su savivaldybių administracijomis, yra naudojamos asmenims izoliuoti, ir asmenims, sudariusiems nekilnojamųjų daiktų nuomos sutartis, kurios įstatymų nustatyta tvarka įregistruotos viešame register”, - akcentavo P. Kaminskas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos savivaldybės paskelbta žinia, kad mieste karantino metu uždrausta teikti apgyvendinimo paslaugas, tarp nuomotojų sukėlė tikrą sumaištį, rašo Jonas Valaitis iš laikraščio "Vakarų ekspresas."


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Nuvirtęs gandralizdis palangiškiams sukėlė širdgėlą

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 11 | Rubrika: Skundų dėžutė

Gegužės 26 dieną nuvirtęs gandralizdis Kretingos gatvėje sukėlė didžiulį nerimą šalia gyvenantiems palangiškiams. Ir ne tik dėl to, jog su stulpu griuvęs gandralizdis sugadino palangiškės namo stogą, bet ir dėl to, jog dėl nesuteiktos skubios pagalbos žuvo neseniai išsiritę gandriukai. Gandrai, kurie kasmet sugrįždavę į tuos pačius namus bei džiugindavę...


Išrinktas naujas Lietuvos kurortų asociacijos prezidentas

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Neringoje vykusio Lietuvos kurortų asociacijos (LKA) visuotiniame suvažiavime rotacijos būdu išrinktas naujas asociacijos prezidentas – juo dvejų metų kadencijai tapo Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, pakeitęs kadenciją baigusį Neringos miesto merą Darių Jasaitį.


Ekrano dužimas yra viena dažniausių išmaniųjų gedimo priežasčių, o jo keitimas – ir viena brangiausių telefono remonto paslaugų. Šių išlaidų nepadengia garantija, todėl vienintelis užtikrintas būdas apsaugoti savo piniginę – iš anksto apdrausti ekraną.


J. Basanavičiaus gatvėje duris atvėrė naujas airiško stiliaus pub‘as „Resort pub“.


Rugsėjo mėnesį visoje Lietuvoje vyks jau tradicija tapusi saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“. Jos iniciatorė bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Palangos miesto savivaldybe skatins eismo dalyvius būti atsargius. Savivaldybė prie Palangos miesto mokyklų esančias perėjas pažymėjo specialiu „Apsaugok mane“ ženklu, o „Lietuvos draudimas“...


Penktadienio naktį padėti kolegoms sulaikyti J. Basanavičiaus g. prie naktinio klubo „Laukinių vakarų salūnas“ muštynes sukėlusių viešosios tvarkos pažeidėjų skubėjęs Viešosios saugumo tarnybos pareigūnas sukėlė eismo įvykį.


Vygaudas Ušackas, ES pasiuntinys Afganistane, atostogaudamas Palangoje neužmiršo karo nuniokotos žemės – praėjusį penktadienį jis susitiko su miesto visuomene ir svečiais, papasakojo apie tolimos šalies istoriją, dabartį, apžvelgė šalies politinę, etninę padėtį, supažindino su savo, kaip ES pasiuntinio, darbo specifika šalyje. Garbingas svečias laikėsi savo pažado – prieš susitikimą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas