Palangoje pirmą kartą vyks konferencija, skirta turizmui, verslui, renginiams ir tendencijoms

Palangos tiltas, 2023-05-11
Peržiūrėta
1143
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija drauge su Lietuvos marketingo asociacija ir Palangos koncertų sale gegužės 17 d. kviečia į pirmą kartą rengiamą tokio pobūdžio konferenciją „Malonu‘23“. Renginio raktinė žinutė: kodėl Palanga? Kodėl čia gera gyventi, veikti, ilsėtis, organizuoti renginius, pramogauti?

Konferencijoje laukiami visi, kam įdomu daugiau sužinoti apie verslo, turizmo, renginių organizavimo galimybes didžiausiame Lietuvos kurorte. Renginys turėtų sudominti ir tuos, kurie Palangoje mėgsta ilsėtis ar turi, o gal dar tik svajoja, įsigyti antrinį būstą. 

Konferencijos metu dalyvių dėmesiui paruošti trys informacijos blokai: turizmo tendencijos bei svetingumo ir maitinimo profesionalų (HoReCa) pasaulinės patirtys, viešbučių ir gastronomijos tendencijos panelinėse diskusijose su šių sričių profesionalais bei marketingo ir pardavimų tendencijos su Lietuvos marketingo asociacija (LiMA). 

„Malonu dalintis, malonu veikti, malonu atrasti, malonu bendrauti“, – taip taikliausiai ir trumpiausiai artėjantį renginį galėtų apibūdinti Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė. Pasak I. Valaitienės, artėjantis vasaros turizmo sezonas Palangos kurortui yra itin svarbus, aktyvus metas, kuris pareikalauja tiek įvairių įstaigų vadovų, tiek aptarnaujančio personalo pastangų, žinių, įgūdžių bei kruopštaus pasirengimo.

„Štai kodėl prieš aktyvųjį sezoną natūraliai kilo noras visus suvienyti, taip pat iš profesionalų lūpų išgirsti apie vyraujančias pasaulines tendencijas apgyvendinimo, gastronomijos srityse. Diskutuoti, kas šiandien yra svarbu kurortui, ir kaip didelių renginių turinys įtakoja svečių srautą jame. Ir apskritai: kodėl Palanga? Kodėl čia gera gyventi, puoselėti verslą, atostogauti, pramogauti?“ – teigia Palangos VRA prezidentė. Anot pašnekovės, susitikti su bendraminčiams visada yra malonu, dalintis gerąja patirtimi ir matyti potencialą taip pat yra malonu, tad ir gimė toks konferencijos pavadinimas: „Malonu“.

Konferencijos sumanytojai įsitikinę, jog šis renginys skirtas visiems, kas myli Palangą, domisi ja, ar yra susiję darbo, atostogų ar antrojo būsto tema. Jos metu bus galima išgirsti atsakymus į aukščiau paminėtus klausimus iš savo srities profesionalų lūpų, ir dar daugiau, nes bus kalbama ir apie vartotojų elgsenos pokyčius bei sužinoti, kaip sėkmingai parduoti savo produktą ar paslaugą, kai tiek daug pasiūlos. Tikimasi, kad konferencija taps kasmetiniu renginiu, į kurį bus kviečiami ir lektoriai iš užsienio.

Konferencija „Malonu‘23“ prasidės nuo Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus sveikinimo. Renginio metu Palangos konferencijų salėje savo įžvalgomis dalinsis ir diskusijose dalyvaus savo srities profesionalai, žinomi žmonės, nuomonės formuotojai. Pranešimus jau ruošia kelionių žurnalistas Orijus Gasanovas, „Aurum 1006 km“ lenktynių organizatorius Darius Jonušis, Nacionalinės Turizmo verslo asociacijos prezidentė Žydrė Gavelienė, Lietuvos someljė asociacijos prezidentas Arminas Darasevičius, viešbučių, priklausančių tarptautiniams tinklams, vadovai Lietuvoje, rinkodaros, reklamos, pardavimų, nekilnojamo turto specialistai, gastronomijos žinovai. 

Konferencijos metu taipogi bus galimybė išsamiai susipažinti su HoReCa srities tiekėjų naujienomis bei užmegzti naudingų verslo kontaktų. 

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Registracija į konferenciją: https://forms.gle/Gtebr5oaxSk12Gop6

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Palangos viešbučių ir restoranų asociacija drauge su Lietuvos marketingo asociacija ir Palangos koncertų sale gegužės 17 d. kviečia į pirmą kartą rengiamą tokio pobūdžio konferenciją „Malonu‘23“. 


Kas yra atmetimo baimė ir kaip ją įveikti? Šiuo ir kitais jaunimui aktualiais klausimais diskutavome susirinkę į Pasaulinę jaunimo lyderystės konferenciją vasario 4 d. Palangos senojoje gimnazijoje. PLK (Pasaulinė lyderystės konferencija) Lietuvoje vyksta nuo 2010 metų ir ji atstovauja nesavanaudišką lyderystę, kuri yra paremta vertybėmis, tokiomis kaip nuolankumas, atsakingumas...


Lapkričio 11 d. „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko mokinių konferencija, skirta Palangos atgavimo šimtmečiui paminėti. Konferencijos metu mokiniai pristatė savo pranešimus labai įvairiomis temomis. 


Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 d. 20:30 val., tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“ kviečia į šventinį Gala koncertą „Palangos koncertų salėje“, kur pirmą kartą pasirodys veržlus, kūrybingas ir nuolat stebinantis Latvijos radijo bigbendas. 


Rugpjūčio 6 d. Palangos koncertų salėje įvyko išskirtinis vakaras-paroda, skirta socialinei iniciatyvai, projektui – „Aš Esu Tu“ – pristatyti. Tai pirmą kartą Lietuvoje inicijuotas projektas, kviečiantis kiekvieną iš mūsų atkreipti dėmėsį į vis dar egzistuojančius barjerus moterims darbo aplinkoje: pasirenkant profesiją, derinant šeimą ir darbą, visuomenės nuostatas ir struktūrinius bei...


Spalio 18 d., penktadienį, Klaipėdos koncertų salėje klaipėdiečiai ir miesto svečiai turės neeilinę progą išgirsti vieno genialiausio barokinės muzikos italų kompozitoriaus Antonio Vivaldi kūrinius. Programą „Viva Vivaldi!” diriguos pirmą kartą uostamiestyje muzikuosiantis pripažintas visame pasaulyje italų dirigentas ir smuikininkas Enrico Onofri. Garsiam meistrui talkins...


Palangoje praleistas praėjęs savaitgalis neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausiu per visas vasaros atostogas daugiau nei pusei tūkstančio šalies vaikų, kadangi praėjusį šeštadienį jie pirmą kartą pamatė jūrą. Šis susitikimas su Baltija – Palangos miesto savivaldybės dovana vargingiau gyvenančių šeimų vaikams iš visos Lietuvos....


Palangoje keli šimtai Lietuvos vaikų šiandien patyrė mažą stebuklą – pakviesti kurorto savivaldybės, jie atvyko į Palangą ir čia pirmą kartą pamatė jūrą. Mažųjų svajonę įgyvendino socialinę akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“ .


Senojoje gimnazijoje – Maironiui skirta lituanistų konferencija

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 01 | Rubrika: Miestas

Penktadienį ir šeštadienį į Senąją gimnaziją, prie kurios centrinio įėjimo ant vejos rikiavosi Birutės parką puošusios menininkų Editos bei Gintauto Ačų iš vielos pintos bei džiovintomis žolelėmis dabintos Maironio eilių citatos, rinkosi Lietuvos ir užsienio mokyklų lituanistai. Čia vyko konferencija „Maironio palikimas: tapatumo klausimai šiandienos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius