Palangoje svaiginančias linksmybes jauniems vyrukams sugriovė policija

Palangos tiltas, 2022-08-08
Peržiūrėta
6240
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos aps. VPK nuotr.
Klaipėdos aps. VPK nuotr.

Palangoje dirbantys policijos pareigūnai naktį patikrino ne vieną poilsiautoją. Keturiems vyrukams svaiginančios linksmybės baigėsi areštinėje.

Policijos pareigūnai praneša, kad rugpjūčio 5 d., apie 23.20 val., Palangoje, Birutės g., dalinės apžiūros metu, pas 2001 m. gim. vyrą, kuprinėje rastas sulankstytas popieriaus lapas su augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.

Jau po vidurnakčio, apie 00.25 val., Palangoje, Vytauto g., dalinės apžiūros metu, pas 1987 m. gim. vyrą, kuprinėje rastas maišelis su augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.

Apie 01.10 val., Palangoje, Vytauto g., dalinės apžiūros metu, pas 1997 m. gim. vyrą, piniginėje rastas maišelis su milteliais, galimai narkotine medžiaga.

Apie 02.25 val., Palangoje, Vytauto g., dalinės apžiūros metu, pas 2004 m. gim. vyrą, kuprinėje rastas folijos ritinėlis su augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.

Pradėti tyrimai pagal LR BK 259 str. Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio mėnesiui įpusėjus, vasaros sostinėje Palangoje jau galima sutikti nemažai poilsiautojų. 


Pasitikėjimas policija Lietuvoje nuosekliai auga – pasitikėjimą policija išreiškė 82 proc. šalies gyventojų, kai 2005 m. šis rodiklis siekė vos 48 proc.


Palangoje dirbantys policijos pareigūnai naktį patikrino ne vieną poilsiautoją. Keturiems vyrukams svaiginančios linksmybės baigėsi areštinėje.


Palangoje viešąją tvarką palaiko ir raitoji policija

"Palangos tilto" redakcija, 2021 06 23 | Rubrika: Miestas

Viešąją tvarką Palangoje šią vasarą padės užtikrinti ir raitoji policija - žirgais bus patruliuojama ten, kur sudėtinga privažiuoti.


Klaipėdos policija kreipiasi į visuomenę ir prašo skubios pagalbos ieškant dingusio vaikino.


Palangos policija prašo pagalbos atpažįstant asmenį.  


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Rytoj, šeštadienį, Šventojoje, o antradienį – Palangoje klegės Užgavėnių velniai, raganos ir kiti persirengėliai. Taip bus siekiama galutinai išgąsdinti žiemą ir kuo greičiau prisikviesti pavasarį. „Žiemos lyg ir nebėra, bet nėra ir pavasario, reikia ginti lietų, kad greičiau šilto pavasario sulauktume“, – juokavo smagios...


Buvęs UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktorius Artūras Mažrimas, po naujųjų metų išvykęs dirbti į Vilnių sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos patarėju, buvo priverstas atsistatydinti, žurnalistams iš stalčiaus ištraukusbeveik dešimties metų istoriją, kad A. Mažrimas turėjo priklausomybę nuo azartinių lošimų kazino. Vakar ryte...


Praėjusio penktadienio vakarą muzikiniame klube „Vandenis“ įvyko Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) tradicinis labdaros vakaras. Aukciono ir loterijos metu už meno kūrinius surinktos lėšos atiteks miesto vaikams, garsinantiems miesto vardą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius