Palangoje visą dieną vyko įžūlus „cirkas“ – per garsiakalbį ant automobilio buvo reklamuojamas renginys

"Palangos tilto" redakcija, 2020-02-12
Peržiūrėta
1838
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Trečiadienį, vasario 12 d., visą dieną Palangos žiemišką ramybę drumstė po kurortą zujantis automobilis, per garsiakalbį – beje, „apvilktą“ keista žalia brezentine medžiaga – reklamavęs tadien vakare Palangos senojoje gimnazijoje turėjusį įvykti „Gintarinės šalies cirko“ pasirodymą su apmokytais gyvūnais.
Automobilis ryte buvo nekart pastebėtas Ganyklų gatvėje, o popiet aktyviai suko ratus Vytauto gatvėje. Ar meras Šarūnas Vaitkus pro savo darbo kabineto langą girdėjo įkyrią garsinę reklamą, neaišku – mero patarėja Jurgita Vanagė neatsakė į „Palangos tilto“ skambutį.
Kaip www.palangostiltas.lt informavo Danutė Mikienė, Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoja, bet kokia garsinė reklama Palangoje yra draudžiama.
„Aš asmeniškai šiandien negirdėjau tokios garsinės reklamos iš važinėjančio automobilio. Žinoma, tam leidimas nebuvo išduotas ir negalėjo būti išduotas – garsinė reklama Palangoje yra draudžiama,“ – sakė D. Mikienė.
Anot jos, dėl garsinės reklamos bendrovės ir individai yra nekart bausti. „Bet tai buvo sezono metu. Net keista, kad tai daroma dabar, žiemą,“ – stebėjosi Savivaldybės darbuotoja.
Su cirko organizatoriais nepavyko susisiekti – nurodytas klaidingas telefonas.

Jūsų komentaras:

vajezus, vajezus, priviso demokratiniu parazitu 2020-02-12 12:44 (IP: 37.228.251.73)
zinot, Palangos debilai, neieskokit siknoj smegenu. Jeigu kontoros ziurke NEGIRDEJO reiskia ir NERA jokios garso reklamos. Kartojam dar syki: Gali visa Palanga verstis per galva, bet jeigu miesto sovieto asaba negirdejo tai ir NERA.

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė prisideda prie Europos judumo savaitės renginių ir rugsėjo 22 d. organizuoja renginį „Diena be automobilio“. 


Jau visai netrukus, Balandžio 1-ąją startuos atsinaujinęs, pernai didelio dėmesio susilaukęs projekto „Kino Zona“ renginys - „Kinas iš automobilio“. Šiemet organizatoriai paruošė itin platų filmų pasirinkimą, žiūrovai galės rinktis iš daugiau nei 20 skirtingų filmų seansų. Kartu su išsiplėtusia filmų pasiūla, šįmet komanda nusprendė pradėti iškart dviejuose miestuose, tad Balandžio pradžioje...


Kas vyksta Palangoje, Smilčių g. 61? Nijolės Štarienės, žemės sklypo Palangoje, Neringos 38a, savininkė, su „Palangos tiltu“ pasidalino įtarimais, kad minėtu adresu galimai vyksta nelegalios statybos. Savo susirašinėjimu su miesto architektu pasidalinusi moteris retoriškai klausė „Palangos tilto“ : „Ar be leidimo iš vieno aukšto...


Palangos miesto savivaldybė prisideda prie Europos judumo savaitės renginių. Rugsėjo 22 d. organizuojamas renginys –„Diena be automobilio“, kurio metu bus nemokamai teikiamos viešojo transporto paslaugos miesto gyventojams ir svečiams Palangos miesto savivaldybės teritorijoje.


Sekmadienio popietę Palangoje pavogti prabangaus automobilio žibintai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Trečiadienį, vasario 12 d., visą dieną Palangos žiemišką ramybę drumstė po kurortą zujantis automobilis, per garsiakalbį – beje, „apvilktą“ keista žalia brezentine medžiaga – reklamavęs tadien vakare Palangos senojoje gimnazijoje turėjusį įvykti „Gintarinės šalies cirko“ pasirodymą su apmokytais gyvūnais.


Rugsėjo 28 dieną Palangoje buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Centrinėje miesto aikštėje praeiviams buvo dalinami atšvaitai, jog tamsiu paros metu pėstieji visuomet būtų saugūs. Pirmą kartą tokios dienos minėjimas buvo surengtas 1998 m. Prancūzijoje. Vėliau, išplitęs po įvairias Europos šalis, pasiekė ir Lietuvą. Akcijos misija – kilni....


Praėjusį sekmadienį buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Šia proga šalies miestuose buvo rengiamos akcijos, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą automobilių įtaką gamtai ir žmonių sveikatai, taip pat didelį avarijų skaičių keliuose. Bet ar dieną be automobilio minėjo mūsų politikai, kuriems derėtų rodyti asmeninį pavyzdį propaguojant sveiką gyvenseną? Ar...


„Kultūros vertybės amžinos“ – tokiu šūkiu vakar Palanga – Kultūros sostinė 2013 pasitiko balandžio 15-ąją minimą Kultūros dieną. „Tegul kiekvieno mūsų širdyse Kultūros diena bus visą gyvenimą“, - po iškilmingos šventės atidarymo ceremonijos, išlydėdama centrinėn miesto aikštėn susirinkusiuosius palangiškius...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius