Palangoje visą dieną vyko įžūlus „cirkas“ – per garsiakalbį ant automobilio buvo reklamuojamas renginys

"Palangos tilto" redakcija, 2020-02-12
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Trečiadienį, vasario 12 d., visą dieną Palangos žiemišką ramybę drumstė po kurortą zujantis automobilis, per garsiakalbį – beje, „apvilktą“ keista žalia brezentine medžiaga – reklamavęs tadien vakare Palangos senojoje gimnazijoje turėjusį įvykti „Gintarinės šalies cirko“ pasirodymą su apmokytais gyvūnais.
Automobilis ryte buvo nekart pastebėtas Ganyklų gatvėje, o popiet aktyviai suko ratus Vytauto gatvėje. Ar meras Šarūnas Vaitkus pro savo darbo kabineto langą girdėjo įkyrią garsinę reklamą, neaišku – mero patarėja Jurgita Vanagė neatsakė į „Palangos tilto“ skambutį.
Kaip www.palangostiltas.lt informavo Danutė Mikienė, Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoja, bet kokia garsinė reklama Palangoje yra draudžiama.
„Aš asmeniškai šiandien negirdėjau tokios garsinės reklamos iš važinėjančio automobilio. Žinoma, tam leidimas nebuvo išduotas ir negalėjo būti išduotas – garsinė reklama Palangoje yra draudžiama,“ – sakė D. Mikienė.
Anot jos, dėl garsinės reklamos bendrovės ir individai yra nekart bausti. „Bet tai buvo sezono metu. Net keista, kad tai daroma dabar, žiemą,“ – stebėjosi Savivaldybės darbuotoja.
Su cirko organizatoriais nepavyko susisiekti – nurodytas klaidingas telefonas.

Jūsų komentaras:

vajezus, vajezus, priviso demokratiniu parazitu 2020-02-12 14:44 (IP: 37.228.251.73)
zinot, Palangos debilai, neieskokit siknoj smegenu. Jeigu kontoros ziurke NEGIRDEJO reiskia ir NERA jokios garso reklamos. Kartojam dar syki: Gali visa Palanga verstis per galva, bet jeigu miesto sovieto asaba negirdejo tai ir NERA.

Taip pat skaitykite

Dėl koronaviruso ekonominių padarinių neabejotinai ženklių pajamų negausianti Palanga kol kas neišlaidaus - šiandien, balandžio 30-ąją, posėdžiavusi miesto Taryba nepritarė padidinto pravažumo (visureigio) automobilio pirkimui lizingo būdu. Jį buvo planuoti pirkti iš miesto biudžeto lėšų.


Sekmadienio popietę Palangoje pavogti prabangaus automobilio žibintai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Trečiadienį, vasario 12 d., visą dieną Palangos žiemišką ramybę drumstė po kurortą zujantis automobilis, per garsiakalbį – beje, „apvilktą“ keista žalia brezentine medžiaga – reklamavęs tadien vakare Palangos senojoje gimnazijoje turėjusį įvykti „Gintarinės šalies cirko“ pasirodymą su apmokytais gyvūnais.


Spalio 14 d. 11 val. Palangoje, sanatorijoje „Gradiali“ vyks mineralinio vandens gręžinio atidarymo renginys.


Kretingos gatvėje intensyviai vyksta darbai: tvarkomi šaligatviai, formuojamos žiedinės sankryžos, jau viena eismo juostų dalis padengta asfaltu. Darbus planuojama pabaigti rugsėjo 22 dieną, kaip ir buvo numatyta, nes projekte nebūta didesnių trikdžių.  


Spalio 24 dieną „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko edukacinis renginys „Vincui Krėvei – 135“, skirtas Lietuvos 100-mečiui paminėti, kurį organizavo lietuvių kalbos mokytojos L.Janulienė, A.Kuzmickienė, N.Petrulienė ir S.Matkevičienė.Renginyje svečiavosi ir viena V.Jurgučio pagrindinės mokyklos aštuntoji klasė su mokytoja A. Kiesiene.


Rugsėjo 28 dieną Palangoje buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Centrinėje miesto aikštėje praeiviams buvo dalinami atšvaitai, jog tamsiu paros metu pėstieji visuomet būtų saugūs. Pirmą kartą tokios dienos minėjimas buvo surengtas 1998 m. Prancūzijoje. Vėliau, išplitęs po įvairias Europos šalis, pasiekė ir Lietuvą. Akcijos misija – kilni....


Praėjusį sekmadienį buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Šia proga šalies miestuose buvo rengiamos akcijos, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą automobilių įtaką gamtai ir žmonių sveikatai, taip pat didelį avarijų skaičių keliuose. Bet ar dieną be automobilio minėjo mūsų politikai, kuriems derėtų rodyti asmeninį pavyzdį propaguojant sveiką gyvenseną? Ar...


„Kultūros vertybės amžinos“ – tokiu šūkiu vakar Palanga – Kultūros sostinė 2013 pasitiko balandžio 15-ąją minimą Kultūros dieną. „Tegul kiekvieno mūsų širdyse Kultūros diena bus visą gyvenimą“, - po iškilmingos šventės atidarymo ceremonijos, išlydėdama centrinėn miesto aikštėn susirinkusiuosius palangiškius...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas