Palangos apsisprendimas gali nulemti politinę šalies ateitį

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2012-10-18
Peržiūrėta
1851
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos apsisprendimas gali nulemti politinę šalies ateitį

Nugalėtojo poza televizijos studijoje ant kėdės išsidrėbęs ir rankas į kelnių kišenes susikišęs darbiečių lyderis Viktoras Uspaskichas net paraudęs rėkia ant ekonominius argumentus dėstančio premjero Andriaus Kubiliaus.

Tokį „vaizdzialį“ po rinkimų žiūrovai išvydo vienos televizijos politinėje laidoje.

Po rinkimų daugiamandatėje apygardoje tik 17 vietų Seime gavusios Darbo partijos vadovas atvirai įsijautė į būsimo premjero vaidmenį ir, net užgoždamas savo partnerį socialdemokratą Algirdą Butkevičių, viešai dėsto apie Lietuvos planus gerinti santykius su Maskva bei aiškina apie būsimus naujos vyriausybės žingsnius.

Ar ne per anksti? Juk kartu su vienmandatėje apygardoje pirmame ture gauta viena Seimo vieta V.Uspaskicho kišenėje viso labo – 18 mandatų, kurie dar nesuteikia nei laimėtojo aureolės, nei garantuotos teisės jau šiandien dalintis valdžios postais.

Tokias viltis darbiečiams suteikusi Lietuva dabar purtosi nuo sekmadienio rinkimų pagirių. Į valdžią braunasi popieriniais banknotais kelią pasiklojusi pažadukų partija, kuri bet kuriam politiniui partneriui taps ašaka gerklėje.

Gal dar pamenate garsiąją Darbo partijos programą, kai prieš 8 metus eidamas į Seimą V.Uspaskichas žmonėms žadėjo geras permainas po 1, 11, 111, 1111 dienų? Nė vienas, matyt, jau nepasakys, ką jis žadėjo. Tačiau po to, kai iš jo visų pažadų teišėjo šnipštas, V.Uspaskichas ciniškai apkaltino pačius rinkėjus. Girdi, norint, kad Darbo partijos programa būtų įgyvendinta, jo partijai reikėję suteikti absoliučią daugumą Seime.

Kokia trumpa už šią partiją vėl balsavusių žmonių atmintis, jei jie susigundo žadamu 1509 litų minimaliu atlyginimu. Darbiečiai sakosi žiną, kaip tai padaryti, bet nekalba, kada tai bus. Didžiąją dalį darbo vietų Lietuvoje sukūrusiems verslininkams nuo tokio darbiečių pažado plaukai šiaušiasi. Jei valdžia pamėgintų įvesti žadamą minimumą, tektų atleisti pusę darbuotojų, nes tokios algos visiems mokėti nėra iš ko.

Beje, prieš rinkimus vienoje televizijos laidoje jo valdomose įmonėse 1509 litų minimalų atlyginimą mokėti paragintas V.Uspaskichas išsisuko aiškindamas, kad tai iš pradžių turi būti padaryta visos šalies mastu.

Kas laukia Lietuvos, jei jos žmonėms protas neapsišvies spalio 28 dieną?

Turėsime įdomią darbiečių, socdemų ir nubuksuotų tvarkiečių koaliciją, kurioje du „vyresnieji“ broliai viena kryptimi ilgai netrauks. Jau šiandien dėl premjero posto dalybų tarp jų kyla įtampa. Po antrojo turo daugiausiai mandatų besitikįs gauti V.Uspaskichas viešai tvirtina, kad premjeru bus jis.

Ko gero nė viena pasaulio valstybė neturėjo ir neturės už finansines partijos machinacijas toje pačioje šalyje teisiamo vyriausybės vadovo, kuris viešai taip ir neišdrįsta parodyti aukštojo mokslo baigimo diplomo. Kurio partija rinkimuose pagarsėjo, kaip dosni rinkėjų balsų pirkėja. Kuris žmones į priešrinkiminę agitaciją vilioja nemokamomis savo įmonių vaišėmis ir dar kvailina visus, viešai aiškindamas, kad su garsiosiomis degustacijomis nėra susijęs.

Ar gali ilgai išvien dirbti tokie politiniai partneriai, kai išsigandę būsimo V.Uspaskicho diktato socdemų vadai savo skyriams paslapčia rekomenduoja antrame ture nebalsuoti už darbiečius. Kad tik jie, gink Dieve, negautų daugiausia vietų Seime. Tačiau toks apsidraudimas socialdemokratų vis vien neišgelbės. Jei vyriausybės vadovo postas ir atiteks A.Butkevičiui, faktinis šalies premjeras bus V.Uspaskichas. Kad ir mažiau balsų gavę darbiečiai socdemus visada šantažuos pasitraukimu iš koalicijos.

Taip jau buvo atsitikę 2004-2008 metų Seime, kai 2006 metų balandį Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai konstatavus, kad tuometis ūkio ministras V.Uspaskichas nesuderino viešų ir privačių interesų, jis pasitraukė iš pareigų ir savo darbiečius išsivedė į opoziciją. Tuomet socialdemokratų valdomai mažumos vyriausybei politinį stabilumą suteikė konservatoriai, pasižadėję balsuoti už priimtinus valdžios sprendimus.

Akivaizdu, kad neramūs laikai būsimai Lietuvos valdžiai gresia ir naujoje kadencijoje. Vienintelis vaistas nuo galimos politinės krizės – antrame ture nebalsuoti už darbiečius ir neauginti jų apetito. Kol kas sunkiai tikėtina, bet stabiliausia būtų socdemų ir konservatorių su Liberalų sąjūdžiu dauguma.

Anksčiau ar vėliau ateinančią kadenciją tokią valdančiąją koaliciją mes turėsime. Tokia priešingų politinių jėgų dauguma būtų net naudinga Lietuvai, nes politiniai partneriai vienas kitam neleistų nukrypti į dausas. O susitarti svarbiausiais Lietuvos gyvenimo klausimais jiems vis vien teks, nes kitokia koalicijos dėlionė jau bus pražūtinga valstybei.

Tačiau, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai taptų tuo valstybės stabilizatoriumi, ji turi gauti pakankamai mandatų antrame balsavimo ture.

Palanga, kurioje antrame balsavimų ture susidūrė konservatorius Pranas Žeimys ir prieš 10 metų atsitiktinai į politiką patekusi bei ne savo valia darbiete tapusi mokytoja Genoveita Krasauskienė, turi istorinį šansą bent maža dalimi prisidėti prie ramesnės Lietuvos ateities. 

Jūsų komentaras:

Palangos Juzė 2012-10-25 07:56 (IP: 193.219.12.52)
Gerbiamas Alvydai be abejo suprantama ir jaučiama straipsnyje jūsų agitacija už konservatorius. Taigi labai daug tiesos pasakėte apie Darbo partija kokie jie negeriečiai. Taip yra ir ką čia be pridėsi. Prasti reikalai, bet ką tiems Lietuvos žmonėms daryti, kad ir jūsų ginamieji iš to pačio molio.Afera su Mažeikių nafta, dabar su atomine ir žmonių išreikšta nuomone į ją. Konservatorių atsakymas aiškus - šuns balsas į dangų neina, atseit mes geriau žinom. Aš asmeniškai visada buvau ir lieku "dešinės" pakraipos , bet kiek gi galima murdytis tame visame purve. Valstybėlė musų mažutėlė ir niekaip nesusitvarkom. Mano galva visa tai nuo mūsų politikų "gėrio" suvokimo sampratos skirtumo. Kažkaip niekaip nesuprantama , kad tam piliečiui reikia pirmiausia sočiai pavalgyti,turėti stogą virš galvos senam ir jaunam , už šilumą susimokėti į teatrą kartais nueiti , vaistų nusipirkti, pasivaikščioti ar pabėgioti savo mieste įrengtais takais , vaikiukams pasisupti supynėse tose pačiuose parkuose (Palangai to netaikau) pasidžiaugti tuo gyvenimu. Mano paties sūnus sako tėti važiuosiu į užsienį studijuoti čia nėra ką veikti, ką aš galiu pasakyti... važiuok sūnau tu teisus. Negi pradėsi kabinti makaronus savo vaikui.Nepolitinė reklama gi.Ar to tikėjausi gindamas AT 1991m. Liūdna , bet nebebalsuosiu už Žeimį o todėl ,kad nebepasitikiu. Reikia permainų tebunie jau Viktoras rusas, kaip Lansbergis kartą pasakė "partija dai parulit" taip ir dabar tauta sako valdantiesiems "dai parulit konsevatoriai" Darbo partijai. Nepasiteisins kitaip išreikšime savo pilietiškumą . Dėl balsų papirkinėjimo o kas kaltas, kodėl būnant valdžioje nesutvarkė balsavimo tvarkos kaip civilizuotam pasaulį. Dabar spjaudo vieni ant kitų. Nepažįstu aš tos Krasauskienės, tebunie šį kartą už ją. Te padeda jai Dievas.

Algis 2 2012-10-24 15:43 (zzz / IP: 78.61.51.119)
Kad gerb, Meras agituoja balsuoti už savo bendrapartietį yra naturalu, o kad palangiškiams bus sunkiau gyventi be Žeimio Seime, tai nesąmonė. Meras per 1,5 m jau įrodė, kad sugeba tvarkytis ir sėkmingai tvarkysis, tai kas miestui padaryta, tikrai be Žeimio nuopelnų.

Algis 2012-10-24 15:33 ([email protected] / IP: 78.61.51.119)
Gavau gerb.mero Š. Vaitkaus laišką, kuriame meras prašo balsuoti už Pr. Žeimį. Palangos konservatoriam, tuo labiau ponui Merui jaučiu tik pagarbą. Respublikos vyriausybė valdoma konservatorių per 4 Lietuvoje pridirbo labai daug, nuo tokios valdžios nukentėjau labai daug. Aš balsuosiu už Genutę ir kviečiu kitus pasielgti taip pat.

Nepartinis Algirdas 2012-10-20 14:52 (IP: 78.61.132.51)
Pilnai pritariu gerb.Alvydo Ziabkaus auksiniam komentarui.Tai,tarytum mintys po trumpalaikės,subyrėjusios darbiečių pranašautos "Troikos" vyriausybės... Aplamai apie partijas galima pasakyti tiek, kad Lietuvoje nėra nei vienos pilnai subrendusios,galinčios tinkamai ir atsakingai valdyti šalį partijos.Blogiausia yra tai, kad beveik visos partijos savo elgesiu ir veiksmais drasko,skaldo Lietuvą į skirtingų spalvų gabalus, ardydamos Jos vienybę ir pamatus. Manau,kad dar teikia vilčių tradicinės partijos kaip Konservatorių, Liberalų,Socdemų ir kitos.Bet baisiausia yra tai,kad iš niekur-be lietuvybės šaknų atėjusios partijos kaip pav.Darbo partija, kuri įtariama įvairiomis finansinėmis ir politinėmis machinacijomis gali Lietuvą vesti į nepriklausomybės praradimą... Stebina tai,kad žmonės taip lengvai užkimba ant nepatikimo pagrindo atsiradusių partijų blizgančio,tuščiavidurio pažadų kabliuko ir jais tiki.Gaila,kad prie tų "laimingųjų" prisijungusi ir Palangos darbiečių kandidatė į LR Seimą G.Krasauskienė. Iš šono atrodo, kad tai ėjimas ne į priekį, bet atgal. Sėkmės.

Nesulaukiu 2012-10-19 21:23 (IP: 78.61.158.101)
Na, tai, kur gi tie Žeimio nuopelnai LRS? Parą laukiu, nesulaukiu. Ar jų ten visai nėra? Judam judam, Žeimio štabas pakrutėkim, pakrikim, nors truputį, kaip Krasauskienės štabas, nemiegokim. Ar tų nuopelnų ten gal visai nėra? Na, dar pasistenkit, paieškokit. 10 jau neprašau, nevarginsiu, nors kokius 4, į metus po vieną.

Genučiui 2012-10-19 21:11 (IP: 78.61.158.101)
Kvailiam, gal ir aišku, protingiems be rinkimų rezultatų, neaišku.

Genutis 2012-10-19 06:13 (IP: 84.15.186.214)
Jau kelintą kartą Genutės rinkimo štabo nariai, o tiksliau - kelios narės,tuo pačiu rašymo stiliumi, net nesibodėdamos kartoti tuos pačius žodžių junginius - mėgina kąsti Žeimiui į kulną, it maži šuniukai. Daug primityvizmo, emocijų, jokių objektyvių argumentų rodančių Genutės privalumus prieš Žeimį. Matosi didelis pakrikimas Genutės štabe. Ir tai suprantama, nes net ir kvailam aišku, kad Žeimys laimės rinkimus.

Palangiškė 2012-10-19 05:38 (ppp / IP: 88.119.253.63)
Na ko čia tiek pergyvenat. Bus seime dar vienu statistu daugiau (ten daug tokių).Ar taip, ar taip , seime daugelis nieko nedirba...nes nežino ir nemoka...

Pletkininke 2012-10-18 22:01 (IP: 78.61.158.101)
Ką Jūs čia parodėt, čia ES parama, o kuo čia prisidėjo Žeimys? Na, nekvailinkite žmonių. Aš neklausiu kuo ES prisidėjo, aš noriu konkrečiai sužinoti, kuo Žeimys prisidėjo. ES, tai paramą skiria, tą žinau. Bet Žeimio, kur Žeimio nuopelnai. Balsuojant už kandidatą į Seimą reikia ne ES nuopelnu, o kandidato Prano Žeimio. Kai balsuosim už ES, tai galite drąsiai rodyti visus jų projektus. Na, galų gale, pažiūrėkite LRS tinklalapyje, gal ten ką rasite.

rinkėjai ir rinkėjui 2012-10-18 21:48 (IP: 78.61.158.101)
Na jau turėjo pradėti pasivaikščiojimą po Šventąją, šventojiškiai ten kasdien vaikščioja. Bet apie pasivaikščiojimą tiek Šventojoje, tiek Palangoje reikėjo Žeimiui jau prieš 4m pamąstyti, susirūpino per vėlai, ir kalbėkime be užuolankų - rūpinasi jis ne žmonėmis, o jų balsais. Aš netgi mačiau, kai jis prieš spalio 14d. rinkimus prie prakiurusio vamzdžio stovėjo soduose, nedaug trūko, kad į Rąžės upelį įbristų su išeiginiais batais ir butelius trauktų. Štai, koks Palangos rūpintojėlis. Koks džiaugsmas Palangai, kad toks entuziastingas žmogus lieka mūsų miestelyje. Nei vamzdžių kiaurų nebebus, nei šiukšlių. Gyvensim labai tvarkingame mieste. O, ką meras? Valdžia keičiasi, taip jau yra. Palangą atstovaus žmogus, kuris pasirūpins palangiškiais ir šventojiškiais būdamas LRS visą savo kadenciją, o ne išlįs iš neaišku kur ir nepradės paskutinę dieną rūpintis savo miestelėnais, kurie juo pasitikėjo. Pelnyti rinkėjų pasitikėjimą reikia ne per savaitę. Savo žmonių, kurie išreiškė pasitikėjimą, reikia nepamišti nuolat, nes jie rinkdami tikėjo.

del seneliu namu 2012-10-18 21:07 (IP: 78.61.158.101)
Man čia pliotkų nereikia, ir ką reiškia kartu su meru? Nuorodą į konkretų dokumentą žmonėms įdėkite. Faktų, ponai, faktų žmonėms reikia, o ne aš pasakiau - visi patikėjo. Atsakymas neteisingas. O, kai supažindinsite konkrečiau, galite pradėti ir toliau konkrečius darbus vardinti.

Rinkėjai 2012-10-18 21:01 (IP: 78.61.158.101)
Nei Jūs ponia rinkėja suklydote, nei jūs balsavote už Krasauskienę. O, visai nesuklysdama balsavote už konservatorius ir Žeimį. Ir nesekite čia pasakų komentaruose. Kaip iš medžio iškritusi, matai, pirmą kartą išgirdo, kad DP šmeižiama. O, tai, kur Jūs gyvenate, kad nei TV, nei radijo, nei interneto neturėjote iki spalio 14d. rinkimų? Dabar tik įžengėte į civilizaciją? Manote, kad tokiais kvailais pasisakymais patrauksite į Žeimio pusę rinkėjus? Vargiai. Pas Krasauskienę rinkėjai intelektualūs ir dėl IQ bėdų neturi, dėl suvokimo ir orientavimosi aplinkoje taip pat nesiskundžia.

Rinkėjas 2012-10-18 20:40 (IP: 78.61.214.75)
Nebediskutuokite kas ką padarė ir kas ko nepadarė.Man viskas labai aišku su Š> Vaitkaus palaikymu P. Žeimys jau Seime. Palyginkite pirmo turo rezultatus Palangoje ir viskas pasidarys aišku. Žeimys beveik dvigubai visose Palangos apylinkėse pirmauja. Tik Šventojoje reikia padirbėti jis yra antras. Bet mačiau šiandien meras,Žeimys jau vaikšto po Šventąją. Palangiškiai pasitiki meru todėl balsuos už Žeimį.

Dėl Senelių namų 2012-10-18 20:35 (ęe / IP: 78.61.214.75)
Žeimys labai rūpinasi seneliais ir jų Globos namais. Štai būdamas LRS kartu su meru gavo beveik 3 milijonus litų Senelių namų rekonstrukcijai. Jau padarytas techninis projektas ir po 2 mėnesių prsidė rekonstrukcija, kad mūsų seneliams būtų patogiau gyventi. Laukiu dar klausimų apie darbus.

Gėdai 2012-10-18 20:28 (IP: 78.61.158.101)
Ačiū už įvertinimą, bet pabūsiu kukli - man dar labai toli iki Krasauskų. Jei nesunku, išvardinkite 10 punktų, kuo Žeimys kompitetingesnis už abu juos sudėjus, kodėl čia tvyro tokia paslaptis apie P. Žeimio kompetenciją, aš irgi noriu žinoti, kuo jis toks ypatingas ir vertingas Lietuvai. O, kas apie senelių namus, tai seneliai irgi nori, kad jai rūpintųsi. Ar, manote, kad nereikia?

Rinkejai 2012-10-18 20:12 (IP: 78.61.158.101)
Geriau jau ir neeik :) Jeigu taip mėtaisi už, ką balsuoti, tai labai jau nestabilus žmogus esi. Tai myli Krasauskienę, tai jos nemyli, apsispręsk. Man tai su pastovumu viskas tvarkoj - nesimėtau į visas puses, lygsvarą išlaikau. Tai ir nueisiu balsuoti, nes man tai tikrai rūpi Lietuvos ateitis. O, čia noriu eisiu, noriu neeisiu - na tikra Lietuvos patriote, sveikintina.

Rinkėja 2012-10-18 19:19 (IP: 78.61.214.75)
Suklydau, kad balsavau pirmame ture už DP partiją ir pedagogę Krasauskienę. Dabar b aisu kas darosi masinis balsų papirkinėjimas. Tai kas bus kai išrinksim į LRS. Aš geriau iš vis į rinkimus neisiu.

Gėda 2012-10-18 19:06 (erg / IP: 78.61.214.75)
Krasauskai neberašinėkit tų komentarų. Nu kiek galima iš to pačio IP girtis ir plakti ta Žeimį. Jis yra dešimt kartų kompetetingesnis jus abu sudėjus kartu. ir prie ko čia tie senelių namai?

Supažindinkite 2012-10-18 17:31 (IP: 78.61.158.101)
Aš labai norėčiau ne paskalų lygio straipsnio (čia jau namuose savo rūpesčiais dalinkitės), o konkrečių politiko Prano Žeimio darbų politikoje nuo 1997 metų, faktais paremtų argumentų. Su tokiais rašinėliais apie V. Uspaskich, jau susipažinę kituose rašytojų dienoraščiuose, apie tai jau žinome, bet apie kandidato P. Žeimio nuveiktus darbus per 15 metų politikoje dar negirdėjome nieko. Gal galėtumėte rinkėjus supažindinti su konkrečiais šio politiko darbais, kuo jis prisidėjo prie Lietuvos žmonių gerovės, kokiems nenaudingiems žmogui įstatymams priešinosi, kokiems nesipriešino, kaip kovojo, kad nors kiek pagerėtų paprastų Lietuvos žmonių gyvenimas, gal pasirūpino, kad pensijų nesumažintų, neįgaliems Lietuvos žmonėms išmokos nesumažėtų, gal įnešė savo politinį indėlį, kad jaunos Lietuvos šeimos savo šalyje galėtų išgyventi ir nereikėtų vergauti kitose šalyse, palikus vaikus, gal pasirūpino smulkiais šalies verslininkais, kad neneštų ant pečių mokesčių naštos ir nebankrutuotų, gal labai siekė to, kad vaistų kainos būtų prieinamos ligų užkluptiems, gal nors kokius vaikų ar senelių namus aplankė kada, gal pasirūpino, kad sergantiems nepagydomomis ligomis žmonėms kančia ir skausmas palengvėtų, na, gal nors kokį šunelį sušalusį priglaudė. Na, nors ką nors...

Taip pat skaitykite

Praėjusiais metais pajūrio savivaldybių kišenes papildė milijonai eurų, surinktų už automobilių statymą.


Visos šeimos laisvalaikiui skirtą vaizdo transliacijų ir televizijos internete paslaugą „GO3” šiuo metu galima įsigyti itin palankiomis sąlygomis.


Palangiškio sėkmė „Teleloto“ TV studijoje– 3 000 eurų

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 10 | Rubrika: Miestas

Daug metų „Teleloto“ žaidžiantį palangiškį Antaną Jokšą vėl šioje loterijoje lydėjo sėkmė. Laimėjęs pakvietimą į "Teleloto" TV studiją, praėjusį savaitgalį aistringasis palangiškis susižėrė 3 000 eurų.


Palydovinė televizija, net ir atsirandant vis daugiau išmanių televizijos transliacijos būdų, vis dar išlieka populiaria galimybe matyti tiek lietuviškus, tiek užsienietiškus kanalus. Mažesnėse gyvenvietėse gyvenantiems asmenims tai dažnai tampa vieninteliu pasirinkimu ir nors interneto galimybės labai plečiasi (kartu su juo ir internetinės televizijos), visgi...


Šią savaitę, trečiadienį, Kretingoje ir Palangoje lankėsi žinomas Lietuvos gydytojas, diplomatas, politinis bei visuomenės veikėjas, nuo 2013 metų premjero Algirdo Butkevičiaus patarėjas sveikatos klausimais Antanas Vinkus.


Rinkimai pristabdė darbiečių agoniją Palangoje  13

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2012 10 25 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Panašu, kad Darbo partijos pažadai ir daugiau nei mėnesį per televiziją kartojama mantra „mes žinome kaip“, net ir politiniam sukčiavimui atspariems palangiškiams, regis, susuko protą.


Palangos apsisprendimas gali nulemti politinę šalies ateitį  19

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2012 10 18 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Nugalėtojo poza televizijos studijoje ant kėdės išsidrėbęs ir rankas į kelnių kišenes susikišęs darbiečių lyderis Viktoras Uspaskichas net paraudęs rėkia ant ekonominius argumentus dėstančio premjero Andriaus Kubiliaus.


Praeitų metų pabaigoje Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai. Jame dalyvavo ir „Palangos tiltas“. Mūsų redakcija laimėjo dalinį finansavimą, pateikusi du projektus: „Jūros mūšos aidai kurorto kūrėjų meninėje raiškoje ir gyvenime“ ir „ Mes-jūros vaikai“.


Šeštadienį, tiesioginio eterio metu, per šokių projektą „Šok su manimi“ pasirodė ir visus itin maloniai nustebino V.Jurgučio pagrindinės mokyklos jaunųjų palangiškių šokėjų grupė „Palangos vėtrungė“. Aktyvūs šokėjai dažnai savo pasirodymais geba sužavėti susirinkusius žiūrovus ir pavergti komisijos narius, tad nelieka prastai įvertinti. Šįkart juos įvertino ir televizijos prodiuseriai...


Kitąmet mokesčiai dar labiau patuštins smulkiųjų verslininkų kišenes, nes minimalus fiksuoto pajamų mokesčio dydis verslo liudijimus įsigijusiems gyventojams Palangos miesto savivaldybės teritorijoje negali būti mažesnis kaip 1440 litų. Šis mokestis bus tvirtinamas artimiausiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius