Palangos atviroje jaunimo erdvėje "Be stogo" vyks jaunimui skirtas renginys

Palangos tiltas, 2022-09-21
Peržiūrėta
1039
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos atviroje jaunimo erdvėje "Be stogo" vyks jaunimui skirtas renginys

Rugsėjo 30 d. 14:30 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje "Be stogo" vyks jaunimui skirtas renginys "Informacinės grėsmės ir technologijos: nuo deepfakes iki Roblox". Renginį ves Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros docentas dr. Ignas Kalpokas.

 

Trumpai apie renginį:

Šiandienos technologijos - nuo dirbtinio intelekto iki socialinių tinklų ir metavisatos plartformų - gali reikšmingai prisidėti prie patogesnio gyvenimo bei suteikti naujų bendravimo galimybių. Tačiau kartu šios technologijos atveria ir naujas galimybes manipuliuoti informacija bei ją skleisti. Nuo įrankių, galinčių suklastoti vaizdo įrašus iki žalingo ar neapykantą turinčio turinio populiariose socialinėse ir žaidimų platformose - šios ir panašios grėsmės net verčia kai kuriuos mokslininkus kalbėti apie realybės pabaigą. Šioje paskaitoje diskutuosime, ar tokios baimės yra pagrįstos ir ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, siekdami apsaugoti save ir aplinkinius.

Renginys nemokamas, kviečiame registruotis: https://forms.gle/6SHLs6Dg5MNwgpsz6

 

Šis renginys yra VšĮ „Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centro“ įgyvendinamo projekto „Kritinis mąstymas ir saugus naudojimasis medijomis“ dalis.

Daugiau apie projektą skaitykite: https://savanoriucentras.lt/projektas-kritinis-mastymas-ir-saugus-naudojimasis-medijomis/

Projektas bendrai finansuojamas Europos Sąjungos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ką saugojo trisdešimt penkis metus? Neslėpė, o vis dalino ir dabar dalins kovo 18 dieną 16 valandą Kurhauze.2022-ieji metai paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais, tad atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ šiandien, balandžio 29 d., laukiami palangiškiai, norintys tiesiogiai stebėti Jaunimo metų atidarymo renginį. Šią dieną jaunimui kurorte   siūloma ir daugiau veiklų. 


Jei dar nespėjote, dvi sausio savaites bus galima išbandyti jaunimo erdvės „Be stogo“ parengtą teminį pasivaikščiojimą Palangoje "Kino fanų maršrutas".


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Šeštadienį Palangoje vyks "Maisto banko" akcija

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 21 | Rubrika: Miestas

Šį šešadienį visoje Lietuvoje, ir Palangoje, jau 28-ąjį kartą vyks "Maisto banko" akcija. Šiemet pavasarį vykusioje „Maisto banko“ akcijoje geradariai paaukojo maisto produktų už daugiau nei 479 tūkst. eurų. Suaukoti maisto produktai 366 socialinių organizacijų dėka pernai pasiekė 61 tūkst. nepasiturinčių gyventojų stalą. Palangos m....Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius