Palangos kelyje – vėl skaudi nelaimė: į medikų rankas perduotas partrenktas pėsčiasis

Palangos tiltas, 2024-01-06
Peržiūrėta
1194
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

"Facebook" paskyros "Reidas TV" nuotr.
"Facebook" paskyros "Reidas TV" nuotr.

Palangos kelyje vėl užfiksuotas skaudus įvykis – ketvirtadienį apie 21 val. ties Kalotės kaimu automobilis „Mazda“ kliudė į važiuojamąją kelio dalį išėjusį 1960 m. gimusį vyrą. Žmogus išvežtas į ligoninę.

Automobilį vairavo 1963 m. gimęs vyriškis. Surinkta medžiaga pagal Baudžiamojo kodekso 281 str.

Kodeksas byloja, kad tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo sunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Tame pačiame kelyje gruodžio 29 d. apie 18 val. buvo mirtinai sužalota moteris.

Tuomet automobilis „BMW 225XE“, vairuojamas 2003 m. gimusio vyro, partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį išėjusią pėsčiąją.

Parkritusią moterį iš karto pervažiavo iš paskos važiavęs automobilis „Mercedes Benz C220“, vairuojamas vyro, kuris gimęs 2001 m. Per eismo įvykį 1962 m. gimusi pėsčioji žuvo.

Ketvirtadienį, vos nežymiai pasnigus, Klaipėdoje ir apylinkėse pasipylė pranešimai apie eismo įvykius.

Palangos kelyje, netoli Jakų žiedinės sankryžos, į atitvarus trenkėsi „Renault“ automobilis.

„Nesveikai slidu“, – taip vairuotojai socialiniame tinkle apibūdino situaciją.

Kitas vairuotojas internete pasakojo, kad vos išvengė susidūrimo.

„Buvo vietos „mestis“ į šoną. Kol „žiedą“ apsukau, jau buvo „susikalusiųjų“. Tame ruože formuojasi spūstys“, – pranešė vairuotojas.

Viena vairuotoja tikino, kad jos automobilio padangos puikios, o pati mašina turi keturių varomų ratų transmisiją, tačiau jos transporto priemonę vis tiek „nešiojo“ į šonus, it važiuotų stiklu.

Kita vairuotoja patikino, kad ne tik Palangos kelyje, bet ir Klaipėdos gatvėse taip pat keturių varomų ratų automobiliu jai teko važiuoti 30 km/val. greičiu, nes buvo itin slidu.

Avarijų ketvirtadienį būta ir pačioje Klaipėdoje. Vien Taikos prospekte, beveik toje pačioje vietoje, įvyko dvi avarijos per pusdienį. Viename eismo įvykyje dalyvavo vairavimo mokyklos automobilis.

Dar viena avarija nutiko Tilžės gatvėje. Vairuotojai keiksnojo kelininkus ir skundėsi slidžia danga.

Asta Aleksėjūnaitė

klaipeda.diena.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos kelyje vėl užfiksuotas skaudus įvykis – ketvirtadienį apie 21 val. ties Kalotės kaimu automobilis „Mazda“ kliudė į važiuojamąją kelio dalį išėjusį 1960 m. gimusį vyrą. Žmogus išvežtas į ligoninę.


Trečiadienį, balandžio 26 dieną, Konkurencijos taryba paskelbė sprendimą „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos priimto sprendimo perduoti viešajai įstaigai „Palangos investicijų valdymas“ patikėjimo teise valdyti savivaldybei priklausantį baseiną. Deja, žinios iš Vilniaus atėjo liūdnos – iš Savivaldybės pavaldumo baseinas išbraukiamas. Baseinas, kurį Palangos savivaldybė pastatė savo...


Žiemos metu dėl slidaus kelio ir sudėtingų oro sąlygų, didelė dalis vairuotojų prisibijo viršyti greitį ir stengiasi kelyje laikytis visų eismo taisyklių.


Vidaus reikalų ministerija (VRM) paskelbė trečiadienį, gruodžio 1 d., kad Palangos reabilitacijos centras „Pušynas“, kaip ir kai kurios kitos VRM valdomos įstaigos, bus likviduotos, o jo turtas perduotas Turto bankui. „Ministerijos rūpestis ir atsakomybė yra pareigūnų sveikata, o ne poilsio namų administravimas,“– teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.


Trečiadienį, lapkričio 17 d., Palangoje pėsčiųjų perėjoje partrenktas 16-metis paauglys.


Pranešama, kad avarija įvyko trečiadienį, rugsėjo 22 d., apie 21.07 val. Kretingos rajone, Grykšių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A11 Šiauliai–Palanga, susidūrimo su į važiuojamąją kelio dalį įbėgusiu briedžiu neišvengė automobilio „VW Passat“ vairuotojas.


Gegužės 24 d. Klaipėdos r., Palangos kelyje, užfiksuotas „Nissan“ automobilis, lėkęs 175 km/h. ir „Lexus“ – skriejęs net 188 km/h. greičiu, kai leistinas yra 90 km/h.


Seimo valdyba sausį atšaukė keletą buvusių savo sprendimų ir atvėrė kelią gerokai didinti parlamentarų padėjėjų ir kitų politinio pasitikėjimo tarnautojų algas. O kokios yra Seimo narių algos? Kokį atlyginimą gauna palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas, „Palangos tiltas“ pasiteiravo jo paties. „Mano pareigybinė alga „į rankas“ yra 2026 eurai....


Palangos šauliai ir tremtiniai paminėjo Baltijos kelio 25-ąsias metines, nuvykdami į Panevėžio-Latvijos kelio 47-ąjį kilometrą, kuriame palangiškiai Baltijos kelyje rankomis susikabino ir prieš 25-erius metus.


Šeštadienį, birželio 14-ąją, Palangoje paminėta Gedulo ir vilties diena. Po Šv. Mišių Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, plazdančių vėliavų vedama palangiškių, kuriems 1941-aisiais prasidėjusi tautos kančios istorija – ne vien datos ir sausi faktai, eisena pro skaudžius įvykius menančią Senąją vaistinę, kur 1944-1951 m....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius