Palangos „Meatbusters“ Palangoje siūlo burgerius, firminius BBQ šonkauliukus ir firminę Tom Yum sriubą (NUOTRAUKŲ GALERIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2022-02-13
Peržiūrėta
6076
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

LT-FOTO
LT-FOTO

„Meatbusters“, Palangoje, Gintaro gatvėje 43, vietoje baro „Šilelis“ rugsėjį įsikūrusi nauja maitinimo įstaiga, puikaus pripažinimo jau sulaukė ir iš įžymybių svečių per jo atidarymą, ir iš „Riebaus katino“. O  gastrobaro savininkas, Vilniaus verslininkas Maksimas Chudasovas, kuris dabar didžiąją dalį laiko praleidžia Palangoje, gali didžiuotis, kad po itin palankaus Andriaus Užkalnio jo tinklinės burgerinės įvertinimo Vilniuje, Naujamiesty, jau po valandos prie jos nutįso ilgiausia eilė. Nors, tiesą pasakius, ir iki žinomo gastroblogerio apsilankymo burgerinė jau buvo pelniusi puikų vardą.

„Mes – mėsos griovėjai. Ne eilinė burgerinė. Skirtingai nei kiti, savo burgeriuose mes nenaudojame salotų lapų, pomidorų ir svogūnų. Jau pirmojoje savo „Meatbusters“ burgerinėje, atidarytoje prieš ketverius metus, vieni pirmųjų šalyje pradėjome jiems naudoti daigus – žirnių, ir saulėgrąžų, liucernos. Jie – sveika, be to, gerokai ilgiau burgery išlaiko savo maistines savybes ir skonį“, – „Lietuvos pajūriui“, laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partneriui, sakė M. Chudasovas, „Meatbusters“ įkūrėjas, kuris Vilniuje valdo trijų „Meatbusters“ burgerinių tinklą, taip pat azijietiškos virtuvės, Wok makaronų „Wokbusters“ restoraną prekybos centre „Ozas“.

„Visada norėjome būti pajūryje ir, aišku, Palangoje. Mūsų kurorto gastrobaro meniu – maistas, tinkamas ir alaus mylėtojams, ir jaunesnei, ir vyresnei publikai“, – sakė jis, kuris į Palangą įžengė prieš dvejus metus – Meilės alėjoje atidarė burgerinę.

Jau vien dėl „Meatbusters“ dizaino Palangoje verta apsilankyti – lubose „žaidžia“ žaismingi piešinukai su tekstukais, interjere vyrauja juoda ir raudonos spalvos, jis neperkrautas, erdvės tarp staliukų – didelės, užtikrina privatumą.

Palangos „Meatbusters“ siūlo aštuonių rūšių burgerius, įvairias plėšytas mėsytes, barbecue šonkauliukus, aštuonkojus, midijas, steiką, šnicelį, azijietiškas sriubas, įvairius kokteilius.

„Meatbusters“ mėsytę savo burgeriams užsiaugina savo ūkyje Telšių rajone.

„Telšiškių mėsos įmonė mėsytę augina, skerdžia, mala ir tiekia tik mums. Pagal mūsų receptą. Turime savo griežtus standartus – riebalo mūsų burgerių mėsoje yra gerokai mažiau nei pas kitus, apie 10 procentų, visa kita – 180 gramų maltinukas iš itin geros jautienos mėsytės, kurioje nerasite jokių nuopjovų, – atskleidė sėkmingas verslininkas, kurio verslo pradžia buvo autotransporto priemonių nuoma. – Bet mūsų trys firminiai patiekalai yra azijietiška jūros gėrybių Tom yum sriuba, barbecue išrūkyti kiaulienos šonkauliukai su cole slaw salotomis – savo kiekviename taške mes turime savo rūkyklas ir klasikinį jautienos burgerį „Booster“.“

„Meatbusters“ burgeriams bandeles kepa viena Vilniaus kepykla, su kuria „Meatbusters“ dirba jau ketverius metus. Per metus ji „Meatbusters“ parūpina apie 250 tūkst. bandelių. 

Pirmoji verslininko burgerinė Vilniuje atsidarė 2016 metais Naujamiesty, Kauno gatvėje.

„Nuo pat pradžių turėjome daug klientų – mes siūlėme itin didelius kokybiškus burgerius. O kad žmonės juos valgydami neišsitepliotų, pirmieji Lietuvoje pasiūlėme ir gumines pirštines.  Žalias – vaikams, juodas – vyrams ir rožines – moterims. Jas siūlome ir savo gastrobare Palangoje, – sakė M. Chudasovas. – Jos labai patinka mūsų lankytojams, ypač šeimoms.“

Vaikams kurorto gastrobaras „Meatbusters“ siūlo blynelius, varškėtukus, vištienos nuggets, saldžias bulvytes, batatus, makaroniukus.

Visai neseniai Palangos „Meatbusters“ nuo 11 iki 16 val. pradėjo siūlyti ir dienos pietus. Jiems galima rinktis vieną iš trijų dienos patiekalų, taip pat vieną iš dvejų sriubų.

„Jie pas mus – greiti, nebrangūs ir kokybiški“, – patikino Maksimas.

Gastrobaras Gintaro gatvėje dirbs visą žiemą – verslininkas Palangos „ Meatbusters“ įdarbina 14 žmonių, o visame verslininko burgerinių ir restoranų tinkle – apie 60 žmonių.

Pernai „Meatbusters“ gavo „Gazelės“ apdovanojimą už vienus aukščiausių maitinimo sektoriuje savo darbuotojų atlyginimus pagal įmonės apyvartos dalį.

Anot verslininko, tikėtina, kad jau šią vasarą Palangos „Meatbusters“ meniu, kuris dabar siūlo aštuonių rūšių burgerius, papildys keli „einantys“ patiekalai iš „Wokbusters“.

„Pirmiausia, ant garų kepamos Bao bandelės, taip pat azijietiški vokai“, – sakė verslininkas.

Naujai atsidaręs „Meatbusters“ gastrobaras Palangoje yra jautrus ir vietos bendruomenei – jis jau vaišino kurorto senjorus nemokamais pietumis. O Kalėdoms „Meatbusters“ supynė vieną įspūdingiausių kalėdinių pynių iš eglišakių.

Jūsų komentaras:

namai 2022-02-14 15:22 (IP: 172.70.250.67)
lietuviskai galetu pasivadinti. pulinio namai ir tt

labai gaila 2022-02-14 07:45 (IP: 172.70.246.143)
kad nebeliko lietuvisku pavadinimu. pasiulyceu nesdintis is Lietuvos sitiem parsidaveliam.

pagal pavadinimą 2022-02-13 18:45 (IP: 162.158.222.165)
jie užsieniečiai? Anglai? Dar lietuviškai nepramoko? Kur lietuvių valstybinė kalba?

Taip pat skaitykite

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kaip ir kasmet vasaros sezonui papildomai ieško apie 600 darbuotojų , kuriems siūlo nemokamą apgyvendinimą Baltijos pajūryje, kasmėnesines premijas bei ypač patogų darbo grafiką. 


„Meatbusters“, Palangoje, Gintaro gatvėje 43, vietoje baro „Šilelis“ rugsėjį įsikūrusi nauja maitinimo įstaiga, puikaus pripažinimo jau sulaukė ir iš įžymybių svečių per jo atidarymą, ir iš „Riebaus katino“.  „Mes – mėsos griovėjai. Ne eilinė burgerinė. Skirtingai nei kiti, savo burgeriuose mes nenaudojame salotų lapų, pomidorų ir svogūnų. Jau pirmojoje savo „Meatbusters“ burgerinėje...


Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas Saulius Skvernelis siūlo, atsižvelgiant į valstybės finansines galimybes, 2022 metais skirti 12 milijonų eurų  vienam iš Šventosios jūrų uosto rekonstrukcijos etapų – molų įrengimo darbams. 


Palangos bendruomeniniai šeimos namai (PBŠN), įsikūrę Jūratės g. 42 (II aukštas), ne vienam palangiškiui jau tapę žinomi kaip įdomių veiklų, remiamų Europos Sąjungos ir Savivaldybės lėšomis, centru, trumpam dėl koronaviruso pandemijos pritilo. „Tačiau net ir laikinai užvėrę savo duris, Palangos bendruomeniniai šeimos namai siūlo reikalingas...


Situacija Lietuvoje blogėja, o artėjančios šventės neramina ne tik epidemiologus. Kad situacija bloga, pripažįsta ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus, kuris tikina, kad reikėtų griežtesnių priemonių, o šventiniu laikotarpiu Vyriausybei siūlo įvesti ribojimus dėl patekimo į kurortus, neturint rimtų priežasčių. Jau dabar dalis lietuvių aktyviai rezervuoja viešbučius...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Kretingoje veikianti spaustuvė – UAB „Vakarų spaustuvė“ – daugeliui galbūt iki šiol žinoma kaip laikraščių spausdintoja, tačiau į tradicinę „popierinę“ žiniasklaidą vis labiau skverbiantis skaitmenizacijai, kretingiškiai sėkmingai prisitaikė prie laiko iššūkių ir šiandien siūlo atspausdinti ne tik lankstinukus...


„Neįtikėtina. Tiesiog pasaka. Nesuprantu, kaip iš paprasčiausių siūlų virbalais galima sukurti tokį grožį“, – penktadienio vakarą kalbėjo į A. Mončio namus-muziejų susirinkusios palangiškės ir palangiškiai, su nuoširdžia nuostaba ir susižavėjimu apžiūrinėdami Riho Toomra parodą „Nuo siūlo iki meno“.


Karšta sriuba šaltą žiemos dieną šildė susirinkusius į kurorto viešbučių ir restoranų asociacijos, Palangos Rotary klubo ir kai kurių kitų miesto įmonių surengtą labdaros renginį „Gerumo jūra“, vykusį  praėjusį šeštadienį J. Basanavičiaus gatvėje, ties Birutės alėja. Šis  renginys  buvo skirtas paremti Palangos...


Ne viename susitikime su valdžia gyventojų konstatuota, jog  valdantieji liberalcentristai sugebėjo padidinti visų įmokamų mokesčių naštą, kuri daugumai palangiškių tapo nebepakeliama. Miestelėnų įsitikinimu, paisoma tik verslininkų pageidavimų, neatsižvelgiant į gyventojus, kurių problemos ir bėdos valdantiesiems nerūpi. Miesto savivaldybės taryboje opozicijai atstovaujantys...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius