Palangos meras Šarūnas Vaitkus į žinią apie legendinės vilos "Auska" pardavimą reagavo rūsčiai: "Esu prieš! Priešinsimės privatizavimui."

Palangos tiltas, 2020-08-05
Peržiūrėta
218
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos meras Šarūnas Vaitkus į žinią apie legendinės vilos "Auska" pardavimą reagavo rūsčiai: "Esu prieš! Priešinsimės privatizavimui."

Į žinią, kad valstybė į privačias rankas ketina atiduoti 1973 metais statytą legendomis apipintą Palangos vilą „Auska“ Palangos meras Šarūnas Vaitkus reagavo greitai. www.palangostiltas.lt skelbia jo pareiškimą: "Esu PRIEŠ, kad šis pastatas ir unikali teritorija ant jūros kranto būtų parduota. Kas atsirastų po pardavimo ? Dar viena privati, prabangi vila, aptverta spygliuota tvora ? Ši teritorija turi likti ateities kartoms, negalime visko privatizuoti. Kodėl šioje vietoje negali atsirasti tarptautinio tinklo viešbučio pvz. HILTON ar kito ?, kuris sukurtų naujas darbo vietas ? Juk galima šį pastatą pagal Konsesijos įstatymą išnuomoti 25 metams su sąlyga, kad ateina tarpautinis viešbučio tinklas, kuris investuoja, o po 25 sukurtas naujas turtas palieka Valstybei. Kodėl šis pastatas negalėtų virsti moderniomis gydyklomis, juk ten yra atvestos visos reikiamos komunikacijos ir naudojamas jūros vanduo ? Arba kodėl pati Valstybė negali investuoti į tokią vienintelę unikalią vietą pajūryje ? Yra daug modelių kaip šį turtą išsaugoti, o nenueiti trumpiausiu keliu privatizuojant. 1992 metais jau pridaryta klaidų kai tuometinė Vyriausybė privatizavo pliažo infrastruktūrą, matome kas iš to išėjo. Ką galėsiu viską padarysiu, kad šis unikalus turtas ir teritorija nebūtų privatizuota. Kalbėsiu su Vyriausybe ir bandysiu įtikinti, kad Turto bankas atsisakytų šių planų."

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Į žinią, kad valstybė į privačias rankas ketina atiduoti 1973 metais statytą legendomis apipintą Palangos vilą „Auska“ Palangos meras Šarūnas Vaitkus reagavo greitai. www.palangostiltas.lts kelbia jo pareiškimą.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Interviu "Palangos tiltui" prieš pat karantino įvedimą miesto meras Šarūnas Vaitkus kalbėjo apie ankstesnę vasaros sezono pradžią kurorte šiemet, tačiau jis nė juodžiausiame sapne negalėjo sapnuoti, kaip vienas virusas ilgam pakeis pasaulį, Lietuvą ir mūsų Palangą.


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ką reiškia būti žymiausio Palangoje žmogaus, mero Šarūno Vaitkaus mama? Ko ponia Elena Vaitkienė mokė savo tris vaikus? Koks Šarūnas, jos pirmagimis, buvo vaikystėje ir jaunystėje? Ir be ko Elena Vaitkienė neįsivaizduoja Motinos dienos šventės? "Aš esu paprastas žmogus," - interviu nekart pabrėžė Elena Vaitkienė. Interviu skaitykite naujajame...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas