Dainius Kepenis: „Kovidas“ – pasaulinės mafijos projektas, o skiepydamiesi tapsime eksperimentiniais triušiais". Palangos meras Šarūnas Vaitkus: "Jeigu Kepenis nebijo "kovido", gal galėtų padėti medikams ligoninėse?"

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-11-22
Peržiūrėta
33315
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dainius Kepenis: „Kovidas“ – pasaulinės mafijos projektas, o skiepydamiesi tapsime eksperimentiniais triušiais". Palangos meras Šarūnas Vaitkus: "Jeigu Kepenis nebijo "kovido", gal galėtų padėti medikams ligoninėse?"

Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui, tačiau žinomam palangiškiui, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjui, o dabar Seimo nariui (atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – L.J.) Dainiui Kepeniui „kovidas“ yra „pasaulinės vaistų gamintojų mafijos sąmokslas“, o vakcina – „prievartinis dalykas“, kuris visus pavers „eksperimentiniais triušiais.“  „Kad mūsų ligoti seneliai pagyventų dar vieną savaitę ar kitą, mūsų valdžia padarė šitą siaubingą suvaržymą (karantiną) su visomis tomis kaukėmis. Man tai – absurdas. Kodėl mes uždarome visą šalį, įkaliname visą visuomenę, užuot paraginę mūsų senelius laikinai gyventi namų režimu – neiti į viešumą?“ – svarstė D. Kepenis. Seimo narys iš Palangos savo požiūrį dėl "kovido" plačiau išdėstė "Palangos tiltui". 

Nuleidžia „kovido“ skaičius iš „lubų“?

„Tik pažiūrėkite: 90 procentų visų susirgimų yra besimptomiai ligoniai. Ką tai reiškia? Koks iš tavęs ligonis, jeigu nėra jokių ligos simptomų? Dabar iš „lubų“ skaičius nuleidžia – prie bendros (koronaviruso) statistikos prideda ir tokius besimptomius ligonius-neligonius,“ – sakė Seimo narys.
Jis prisimena buvusio Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktoriaus Sauliaus Čaplinsko žodžius: „Užsikrėsti (koronavirusu), palietus paviršių su koronavirusu, neįmanoma. Lauke juo taip pat neįmanoma užsikrėsti. O mes sėkmingai pardavinėjame dezinfektantus, kaukes. Mano nuomone, tai – pasaulinės vaistų gamintojų mafijos projektas,“ – sakė D. Kepenis.

Palangiškis Seimo narys nebijo „kovido“
Kai jo kolegai Seime, Valerijui Simulikui, sėdinčiam Seimo salėje šalia D. Kepenio, prieš dvi savaites nustatė koronavirusą, D. Kepenis nė kiek nesijaudino: „Negalėjau aš nuo jo susirgti, nes mano imunitetas geras – aš rūpinuosi juo ir visa savo sveikata,“ – „Palangos tiltui“ tvirtino pašnekovas.
Dėl kontaktų su koronavirusu susirgusiu parlamentaru Valerijumi Simuliku Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) izoliuotis jau nurodė 10-čiai asmenų.
D. Kepenis prisiminė ir Seimo narę Rimantę Šalaševičiūtę, kuriai praėjusį trečiadienį buvo nustatytas koronavirusas.
„Dabar ji yra išsigandusi, nežino, ką daryti. Kiti irgi išsigandę. Matyt, vėl ji turės sumokėti papildomą šimtą eurų naujam koronaviruso testui. Man tai – aukštasis mafijos pilotažas,“ – piktinosi D. Kepenis.
Parlamentaras ketina kreiptis į aukščiausias valstybės institucijas, net į Saugumo departamentą, kad, anot jo, žmonės nebūtų daugiau „durninami“: „Matyt, to – šitos visos suirutės – kažkam labai reikia,“ – spėja Seimo narys.

Kas skiepysis, bus „eksperimentiniai triušiai“?
„Koronavirusas, kurio visi taip baisiai bijo ir kuriuo taip gąsdina mūsų valdžia, nėra nei maras, nei dėmėtoji šiltinė. Žmonių negalima priversti skiepytis (prieš koronavirusą), ir to nebus. Turi praeiti nors penki metai, kad pasakytumėme, kad vakcina yra efektyvi. Dabar nepraėjo nė metai, o Lietuva jau perka vakciną. Tai – absurdas,“ – „Palangos tiltui“ sakė D. Kepenis.
Vis tik, anot jo, tie, kurie norės skiepytis, galės tai padaryti – net su rizika savo sveikatai.
„Visi tie mūsų žmonės, kurie skubės vakcinuotis, bus eksperimentiniai triušiai su labai neaiškiomis pasekmėmis jų sveikatai. Ar jie tikrai to patys nori? Pasaulinė mafija toliau eksperimentuoja su žmonėmis. Jeigu žmogus – sveikuolis, jam nereikia jokių vakcinų, jeigu nesirūpina sveikata – mirs, anksčiau ar vėliau. Juk mes visi miritngi,“ – pastebėjo D. Kepenis.
„Man džiugu, kad mūsų visuomenėje daugėja žmonių, kurie supranta imuniteto stiprinimo naudą, tuo rūpinasi. Tik man yra labai apmaudu, kad valstybės sveikatos institucijos nevykdo Seimo rezoliucijos dėl visuomenės imuniteto stiprinimo. Net neinformuoja apie tai,“ – piktinosi D. Kepenis.
„Mes rūpinamės pasekmėmis, o ne priežastimi,“ – pabrėžė palangiškis.

SAM nori įsigyti 1,5 mln. vakcinų dozių
 Kadenciją baigianti Vyriausybė pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui įsigyti 1,24 mln. vakcinos nuo koronaviruso dozių iš jas kuriančių farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“. Su šiomis bendrovėmis Europos Komisija praėjusią savaitę sudarė išankstinę sutartį, tačiau tam atskirai dar turi pritarti Europos Sąjungos šalys. EK su „BioNTech“ ir „Pfizer“ sutarė dėl 200 mln. vakcinos nuo koronaviruso dozių įsigijimo. Taip pat sutarta dėl dar 100 mln. dozių rezervavimo. Lietuva siekia įsigyti 70 proc. šalies gyventojų paskiepyti reikalingą vakcinų kiekį. Atsižvelgiant į medikų rekomendacijas, toks vakcinų kiekis reikalingas kolektyviniam imunitetui susiformuoti. Lietuva yra apsisprendusi dėl vakcinų įsigijimo ir iš farmacijos kompanijų „Astra Zeneca“ ir „Janssen Pharmaceutica NV“ įsigijimo.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus: "Gal Kepenis galėtų padėti medikams?"

Šeštadienio popietę straipsniui su Dainiaus Kepenio mintimis apie koronavirusą laikraščio "Palangos tiltas" interneto tinklapy www.palangostiltas.lt peržengus 9 tūkstančių peržiūrių ribą, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus reagavo į ažiotažą šalyje sukėlusią publikaciją ir paskelbė tokį įrašą savo paskyroje Facebook: "2500 Lietuvos medikų, kurie kovoja dėl žmonių gyvybių, gelbėdami kitus žmones nuo Covid infekcijos, patys užsikrėtė ir serga šia klastinga liga. Tūkstančiai medikų iš perpildytų ligoninių negali išeiti namo, negali apkabinti savo vaikų, nes nėra kam prižiūrėti ligonių. Ar esant tokiai situacijai normalu Seimo nariui šitaip kalbėti? Pagal Seimo nario logika ši visą pasaulį apėmusi pamdemija yra išgalvota? Išsigalvojo visas pasaulis? Tai, jeigu viskas išgalvota ir Dainius Kepenis nebijo kovido, galėtų padėti medikams ligoninėse? Būtų tikrai geras Seimo nario darbas - nors vienas per 5 kadencijos metus? Kviečiu palangiškius kritiškai verinti šį bei panašius pasisakymus. Būkime atsakingi, rūpinkimės savo ir savo artimųjų saugumu. Būkime sveiki!"

Dainiui Kepeniui įtarimą kelia ir 5G tinklo diegimas
„Palangos tiltas“ primena, kad šių metų vasario pabaigoje Dainius Kepenis į Seimą sukvietė 5G – naujos kartos mobilaus ryšio – priešininkus: kalbėjo apie vėžį ir ryšį su koronavirusu. Jie tvirtino, kad 5G turi neigiamą poveikį žmonių sveikatai. LVŽS narys D. Kepenis parlamente surengė spaudos konferenciją „Elektromagnetinė spinduliuotė ir penktos kartos judrusis ryšys (5G): potencialios grėsmės“. Joje be D. Kepenio dalyvavo Vilniaus universiteto (VU) fizikos profesorius emeritas Jonas Grigas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno klinikų Onkologijos skyriaus vadovė doc. Rasa Jančiauskienė. D. Kepenis sakė, kad konferencijos tikslas atsakyti, kas yra 5G ryšys ir, ar jis kenksmingas ar naudingas. „Visuomenė šį klausimą kelia vis dažniau.... Visuomenė nerimauja ir nori žinoti tiesą“, – tvirtino Seimo narys.
J. Grigas konferencijoje tvirtino, kad kalbama tik apie 5G privalumus ir atnešamą naudą. „Visas tas tiesa. Bet nutylima apie potencialią žalą žmonių sveikatai“, – kalbėjo profesorius. Profesorius pasakojo, kad elektromagnetinė spinduliuotė yra jonizuojanti arba nejonizuojanti. Jo teigimu, jonizuojanti spinduliuotė krisdama į žmogaus kūną trikdo cheminius ryšius žmogaus molekulėse. „Tai tarsi akmuo į voratinklį... Tie ryšiai vėl susijungia, bet ne taip kaip Dievas sukūrė“, – aiškino J. Grigas. Jo tvirtinimu, tai gali sukelti vėžinius susirgimus. J. Grigo teigimu, VU ir VGTU mokslininkai nekalba apie 5G ryšio žalą, nes Lietuvos telekomunikacinės bendrovės remia universtietus.

Kur lengviausia užsikrėsti?
Nemažėjant naujų užsikrėtimų COVID-19 skaičiams, Vilniaus universiteto (VU) medicinos profesorius Vytautas Kasiulevičius nurodė delfi.lt, kokiais keliais visuomenėje plinta koronavirusas. Pavyzdžiui, susidūrus su sergančiu darbovietėje „pasigauti“ virusą šansų daug daugiau, nei visuomeniniame transporte. Savo įžvalgomis, paremtomis kitų šalių mokslininkų studijomis, profesorius pasidalino feisbuke. „Visuomenėje COVID-19 efektyviausiai pasklinda įvairių žmonių susibūrimų metu, kai vienu metu įvyksta daug artimų rizikos kontaktų: ilgesnis negu 15 minučių trunkantis buvimas arčiau kaip 2 metrų atstumu, ypač jeigu nenaudojamos apsaugos priemonės. Skirtingai nuo SARS-CoV-1 viruso, kurį susirgęs asmuo intensyviausiai platina antrąją ligos savaitę, COVID-19 pandemiją sukėlusią infekciją susirgę asmenys intensyviausiai platina dar iki klinikinių simptomų pasireiškimo bei pirmosiomis ligos dienomis. Reikia nepamiršti, kad aukštos rizikos kontaktai su COVID-19 asimptominiais asmenimis sudaro ne mažiau kaip 30 procentų visų kontaktų. Štai todėl tokiomis masinio žmonių užsikrėtimo vietomis tampa įvairūs klubai, viešojo maitinimo įstaigos, mokyklos, darbovietės, bažnyčios. Tokiose žmonių susibūrimo vietose vienas asmuo gali užkrėsti keletą asmenų, nors superplatintojai (kai vienas asmuo užkrečia 10 ir daugiau asmenų) nėra toks dažnas reiškinys. Uždarose bendruomenėse (slaugos, nakvynės namai, sulaikymo vietos, kalėjimai) užsikrėtimo lygmuo taip pat yra labai aukštas. Tyrimai rodo, kad uždarose bendruomenėse gali užsikrėsti net 60 – 80 proc. gyventojų. Aukštos rizikos kontaktų tyrimai labai svarbūs. Kinų mokslininkų atlikta studija rodo, kad iš 1015 COVID-19 rizikos kontaktų namų aplinkoje užsikrėtė 105 t.y. kas dešimtas, gydymo įstaigoje iš 679 aukštos rizikos kontaktų užsikrėtė 7 asmenys t.y. 1 proc., laisvalaikio vietose ir darbovietėse iš 875 aukštos rizikos kontaktų užsikrėtė 11 asmenų t.y. 1,3 proc., iš o iš 818 viešajame transporte užsikrėtė tik 1 asmuo arba 0,1 procento. Gyvenimas viename būste, o ypač maitinimasis kartu tampa reikšmingi COVID-19 infekcijos plitimo rizikos veiksniai. Kaip jau buvo minėta, iš visuomenės į šeimas patekusi infekcija plinta efektyviai. Tyrimai rodo, kad namų aplinkoje įvyksta nuo 17 iki 38 procentų COVID-19 rizikos kontaktų ir nuo 46 iki 66 procentu visų antrinių užsikrėtimų šia infekcija.“

 LRT.lt nuotrauka

 

Jūsų komentaras:

Saunuolis 2021-09-17 08:30 (IP: 162.158.222.130)
Va tokį reikia Sveikatos ministrą.

Ricardas 2021-04-15 14:29 ([email protected] / IP: 162.158.159.11)
Sveiki mano nuomone buvo tokia pat kaip Kepenio tik jis garsiai pasake saunuolis

Daly 2021-04-03 20:01 ([email protected] / IP: 162.158.183.174)
Šaunuolis! Aš jam pritariu.100 balų jam.

Eric Jones 2021-02-24 19:27 (New York / IP: 172.69.35.54)
Cool website! My name’s Eric, and I just found your site - palangostiltas.lt - while surfing the net. You showed up at the top of the search results, so I checked you out. Looks like what you’re doing is pretty cool. But if you don’t mind me asking – after someone like me stumbles across palangostiltas.lt, what usually happens? Is your site generating leads for your business? I’m guessing some, but I also bet you’d like more… studies show that 7 out 10 who land on a site wind up leaving without a trace. Not good. Here’s a thought – what if there was an easy way for every visitor to “raise their hand” to get a phone call from you INSTANTLY… the second they hit your site and said, “call me now.” You can – Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re literally looking over your site. CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better! That’s why we built out our new SMS Text With Lead feature… because once you’ve captured the visitor’s phone number, you can automatically start a text message (SMS) conversation. Think about the possibilities – even if you don’t close a deal then and there, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship. Wouldn’t that be cool? CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. You could be converting up to 100X more leads today! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE https://talkwithwebvisitors.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitors.com/unsubscribe.aspx?d=palangostiltas.lt

Aru 2021-02-13 11:18 (IP: 162.158.111.210)
Pagaliau žmones pradeda šnekėti samoningai. Kai visi nubus daug kam bus per vėlu.

elvyra 2021-02-12 23:13 (IP: 172.69.190.65)
Kepenį sveikatos ministru paskirti būtina!!! šaunuolis

Vera 2021-02-11 18:36 ([email protected] / IP: 162.158.114.149)
Šaunuolis D. Kepenys, kad daugiau būtų tokių teisingu žmonių Lietuvoje.

Diedas 2020-12-07 17:13 (IP: 172.69.190.67)
Visai Kepeniui stogas nuvažiavo, gaila senuko...

koronos sektantų himnas 2020-11-26 20:09 ([email protected] / IP: 172.69.114.65)
Visi dabar su antsnukiais, Tikroji lygiava Ir Seimas, ir policija, Kartu su šunauja O antsnuki, o antsnuki! Sulyginai visus. Todėl mes tau dainuosime Šituos gražius žodžius: „Daugiau nesibučiuosime, Nestosim per arti, Ir KARANTINO didžiojo, Mes būsime verti. Naujais kvapais kvepėsime, Rytais ir vakarais, Nes skystį dezinfekcinį, Naudosim kibirais. Senelių nelankysime. Užkrėsti juos baugu, Ir su leidimais vaikščiosim, Tik paskirtu laiku. Ataskaitas rašysime, Kur, kaip ir nuo kada. Kol būsime išnuodyti, Naująja vakcina. Algos nebemokėkit mums, Mes dirbsime dykai. Svarbiausia apsaugos daugiau, Ir kiekvienam- nuodai! Tuos kas išdrįs be antsnukio, Į viešumą išeit- Mes smerksime be gailesčio, Priversim užsidėt. Nauja tvarka pasaulyje, Čia nebėra veidų, Vien antsnukiai nuo viruso Kuriam nėra lygių.

Kazys Strolys 2020-11-25 08:16 (IP: 172.69.190.67)
Dainių Kepenį labai gerbiau ir jo imuniteto stiprinimo metodiką labai vertinau. Iki jis tapo Karbauskio partijos seimo nariu ir Seime ėmė skleisti erezijas. Gal tai jau senatvės požymiai?

Rimas 2020-11-24 21:52 (IP: 172.69.190.67)
Gerai kad pasakė, bet kodėl tik dabar?...Kad virusas egzistuoja tai akivaizdu, bet kad karantinas- nauja pasaulio totalios kontrolės tvarka, tai faktas!!!

Vytautas Kirvaitis 2020-11-24 19:55 ([email protected] / IP: 108.162.229.105)
Galiu pagirti Seimo narį, D. Kepenį, išsakantį tiesiai - šviesiai. Liuks.

Rolka 2020-11-24 19:00 (IP: 172.69.190.66)
Juokingiausia, kad jis atsibudo dabar, kur buvo visus bamaž metus? Ką veikė jis, kai maukšlino kaukės? Tai galėjo aklbėti tada... Kai jau nebėra valdžioje pradeda eilinė savo propagandą... o karžygys.lt kažkodėl palaiko ir nepaklausiausia kur jis buvo ankščiau?.... O jei karzygys.lr palaiko... reiktu pagalvoti ir ka jis veikia... Beje kur jo drąsa buvo prieš pusę metų...

Era 2020-11-24 18:24 ([email protected] / IP: 172.68.50.67)
Super! Palaikau, taip ir toliau, gal pavyks pabudinti ir kitus.

Morta 2020-11-24 13:26 ([email protected] / IP: 172.69.190.63)
karžygys.lt duoda daug alternatyvios įspūdingos informacijos, kokios nepamatysite per TV. pas juos viskas paremta straipsniais iš pasaulinės spaudos. O masinės žiniasklaidos priemonėm pasitikėti nebegali, jie taip persijoja informaciją ir taip atskiria grūdus nuo pelų, kad jums mielieji, telieka vien pelai....

Morta 2020-11-24 13:18 ([email protected] / IP: 172.69.190.63)
Na kažkodėl apie konferenciją dėl 5G niekaip nebuvo pranešta masinės žiniasklaidos, o ir pamatyti buvo galima tik youtube, o tema visiems gyventojams labai aktuali, ir ekspertai pasisakė labai aktualiai. Visa mūsų žiniasklaida pučia į tą pačią dūdą, nes irgi yra magnatų remiama ir seniai visa nupirkta. Tiesos žodžio neišgirsi, o tie, kas galvoja kitaip yra iškoneveikiami ir sumarginalinami. Mačiau tarybų sąjungos prpogandą, tai šių laikų smegenų plovyklos veikia taip rafinuotai, kad žmonės galvoja, jog vis dar yra demokratija... ir jie turi laisvą žodį...ir per TV girdi laisvą žodį, deja... Džiugu, kad dar yra laikraščių nepasiduodančių totaliai melo mašinai, nebijančių parodyti ir kitaip kalbančių žmonių. Pagarba Palangos Tiltui.

Rasa Dijokaitė 2020-11-23 21:44 ([email protected] / IP: 172.69.190.57)
Ačiū Dainiui Kepeniui už drąsą. Tikiuosi, kad atsiras Seime ir daugiau sąžiningų, žmonėmis besirūpinančių parlamentarų.

Arvydas 2020-11-23 21:12 ([email protected] / IP: 172.69.190.65)
Daug idomiu dalyku vyksta: zmones nebeserga gripu, nemirsta nuo kitu ligu, viskas siejama tik su korona. O jeigu ta korona tokia pavojinga, kodel policininkai nebijo sulaikyneti zmoniu, kurie nedevi kaukiu. Kai ateini covid-19 testo darytis, medike visa kostiumuota, kaip kosmonaute, kodel vien kaukes ir pirstiniu nedevi, neuztenka? Bet pareigunai ir kt valtstybes tarnautojai eina ir tikrina kur tie koronos zidiniai kirpyklose, kavinese devedami tik kaukes... o dabar realiai pagalvokime, nuo kinu prasidejo viskas ir kinai sustabde pas saves virusa. O Lietuva ir europa nesusitvarko tipo? Vasara palanga pilna zmoniu buvo, nebuvo kur pleduko pasitiesti pliaze ir masiskai niekas nesusirgo...

Kestutis 2020-11-23 20:35 (IP: 172.69.190.65)
Kepeni ar ten kas kitas neberašyk iš to pačio IP nesamonių 172.69.190.63. Gėda ne tik Valstiečių partijai, bet ir visai Palangai, kad tokį turi :( :(

šaunuolis 2020-11-23 20:07 (IP: 172.68.50.63)
Šaunuolis Dainius, dar yra kas blaiviai masto ir gina žmones. Pagarba laikraščiui.

albinas 2020-11-22 21:58 ([email protected] / IP: 141.101.69.205)
teisingai kalba,pritariu,kam tiesa akis bado matosi is komentaru

Marina 2020-11-22 20:27 ([email protected] / IP: 172.69.190.65)
Visos gerb. Dainiaus Kepenio išsakytos nuomonės yra sveiko proto pamąstymai. Įrodymų ir tyrimų ir dėl vakcinacijos ir dėl 5G tinklo pakanka, "jei kas turi ausis klausyti-teklauso!". Skaitykite (6 kalbomis įskaitant rusų): https://www.naturalscience.org/news/2020/11/sars-cov-2-vaccines-should-you-get-one-every-year-part-i-of-ii/ https://www.naturalscience.org/news/2020/05/how-the-fifth-generation-wireless-standard-5g-contributes-to-the-corona-pandemic/

Modsss 2020-11-22 11:17 (IP: 172.69.190.63)
Bravo Kepeniui Uz pasakyta tiesa

ieva 2020-11-22 09:10 (IP: 172.69.190.65)
Bet kuris, viešai kalbantis tiesą šiomis temomis, bus žlugdomas ir niekinamas medios, todėl ačiū, kad vis dar turime drąsių žmonių :)

Palangiskis 2020-11-22 08:57 (IP: 172.68.182.63)
Atsibodo tos kaukės, tas varžų ašis ir visa ta perdėta situacija dėl tos coronos. Žmonės bankrutuoja, nebegydomi, vaikai nebemokinomi ir tt... Žinoma valdininkams isitaisiusiems šiltuose kėdėse kurie dirbt gali ekstra nuotoliniai būdais lengva šnekėti, valdininkai ir pensininkai pinigus gauna...

Darius 2020-11-22 08:02 (IP: 172.69.190.65)
Super palaikau šitas Kepenio mintis greičiau tauta atsibustu nuo šito melo

Darius 2020-11-22 08:01 (IP: 172.69.190.65)
Super palaikau šitas Kepenio mintis greičiau tauta atsiųstų nuo šito melo

Kristina 2020-11-22 06:29 (IP: 172.69.190.57)
Ačiū už tiesą !

UŽ❗ 2020-11-22 05:44 ([email protected] / IP: 162.158.183.106)
Ačiū,kad kalbate tiesą,o ne tai,ką liepia kalbėt parsidavėliai!Palaikau 100 %!

Jolita 2020-11-21 23:07 (IP: 162.158.183.122)
SAUNUOLIS Kepenis! Palaikau! Su protinem negaliom tie kai kurie pakomentave.... Kurie nesupranta kas vyksta.

Irena Gražulienė 2020-11-21 18:06 ([email protected] / IP: 162.158.183.208)
Matyt, būnant Seime, pradėjo važiuoti stogas. Kas bus dar po keturių metų?

Svajonė 2020-11-21 17:29 ([email protected] / IP: 162.158.183.106)
Šaunuolis. Tiesą sako. Žmonės bunda .Pagaliau. Ateis tiesos diena ir gyvensime draugiskai laimingai visi kaip broliai ir seses.

Vytautas 2020-11-21 16:48 (IP: 172.69.190.52)
Nesveiko proto kepenis

Algis 2020-11-21 15:01 ([email protected] / IP: 162.158.183.208)
Super straipsnis Pilnai palaikau Dainiu. Jis visiskai teisus. Viska mafija ir pinigai daro. Paskelbtas genocidas. Gyventoju dusinimas.

Raimis 2020-11-21 14:56 ([email protected] / IP: 172.69.190.67)
Pagarba laikraščiui, ir Kepeniui.

Viktoras 2020-11-21 14:38 (IP: 162.158.183.106)
Šaunuolis! Pagaliau kažkas pasako tiesą!

gintas 2020-11-21 14:17 ([email protected] / IP: 172.69.190.63)
Taip. Tai pasaulinės "medicinos" afera. Kai buvo demaskuota medicinos veikla, kai daug žmonių suprato, kad farmasepsion (vaistai) - tai biznis, tai parazitinis "verslas". Parazitas - tai, kuris egzistuoja kito, dirbančio, sukurenčio produktą, sąskaita. Ir tokių parazitinių organizacijų daug. Tai bankai , "Regitra". Regitra, kaip ir medikai, neduoda teisių visais neįmanomais būdais. Kad tik "išmeldžti" jus. Pažiūrėkite kokios eilės ir pažiūrėkite kiek parazitų sėdi Regitros padaliniuose. Ir jiems visiems reikia mokėti algas. Gal ne minimalias. Iš kur? Teorijos egzas - 10€ , kurį apsprendžia kompas. O va praktinį egza "kontroliuoja" žmogus-parazitas. Jis padarys taip, kad jūs mokėtumėte, mokėtumėte ir dar kartą mokėtumėte 31€

gėda 2020-11-21 12:46 (IP: 172.69.190.65)
Geda Palangos laikraščiui ir tinklapiui, kad skelbia tokias nemokslines, anti-specialistiškas žinias.

Tomas 2020-11-21 11:13 (IP: 172.69.190.64)
Nors vienas neskleidžia propagandos žiūrėdamas tiesiai į akis.

Inga 2020-11-21 10:50 (IP: 162.158.134.90)
Vienintelis kuris sako tiesą ir nebijo to sakyti. Palaikau labai, šaunuolis. Ir Ačiū “palangos tiltui” kad keliat tokius straipsnius.

Kristina 2020-11-21 10:09 (IP: 162.158.183.106)
Pritariu dėl daug ko.

Valdutė 2020-11-21 09:22 ([email protected] / IP: 172.69.190.63)
Pagarba Jūsų laikraščiui, kad spausdinate tokius straipsnius.

aaa 2020-11-21 09:22 (IP: 172.69.190.52)
Tikras "mokslo genijus",kūno kultūros (chaltūros)specialistas.

Master 2020-11-21 09:15 ([email protected] / IP: 172.69.190.57)
Ir šitas pusdurnis su folijos kepuryte sėdi parlamente.

Vilma 2020-11-21 09:09 ([email protected] / IP: 172.69.190.63)
Ačiū už atvirai išsakytą nuomonę. Tai aukšto sąmoningumo žmogus.

ARUNAS 2020-11-21 08:36 ([email protected] / IP: 162.158.183.207)
NUSTEBES kad PALANGOS TILTAS išspausdino toki straipsni ....TEISINGA kryptim einama ...žiniasklaida turi rašyt tiesą o ne tik tai kas propagandiškai typo TEISINGA ....pradesiu gerbt laikrasti

JASMONTAS 2020-11-21 08:31 ([email protected] / IP: 162.158.183.207)
AČIŪ DIDELIS AČIŪ BLAIVIU PROTU MĄSTANČIAM KEPENIUI ...daugiau tokiu tai gal atgimtume

Marius 2020-11-21 08:10 ([email protected] / IP: 141.101.69.30)
Saunuolis, pagarba.

Vika 2020-11-21 06:35 ([email protected] / IP: 172.69.190.57)
Šaunuolis, kad nebijo tiesos kalbėti! O smerkti ir įžeidinėti gali tik neapsiskaitę, žemo intelekto individai!

Bokas 2020-11-21 06:32 ([email protected] / IP: 172.69.190.65)
O jis savęs seneliams nepriskiria? Pagal savo logiką turėtų namie uzsidaryti ir laukti mirties.

Kepenis 2020-11-21 06:24 ([email protected] / IP: 172.69.190.57)
Pamąstymui... Kepenis - šūd... Gabalas

:( 2020-11-21 05:59 ([email protected] / IP: 162.158.183.192)
"Palangos tiltas", kodėl jūs spausdinate žmogaus su protine negalia komentarus. Apie jo iniciatyvas labai taikliai pakalbėjo LSMU profesorius, apibūdinęs tai kaip didžiausius kliedesius.

Neringa 2020-11-21 00:02 ([email protected] / IP: 141.101.76.119)
Teisingai pasakyta

kepenis 2020-11-20 23:47 ([email protected] / IP: 172.69.190.63)
yra šizofrenikas

Mysa 2020-11-20 23:07 ([email protected] / IP: 172.68.182.63)
Šaunuolis kad tiesa drasei sakote ! Tik reik pamineti kad antenos mus kepina ir zudo mus kasdien ! Reikalaut rei mazinti gale iki miniumo

Aurelija 2020-11-20 19:26 ([email protected] / IP: 172.69.190.63)
Teisingai viska pasake. Dabar zmogui galva uz tai nuraus.

Taip pat skaitykite

Šį sezoną Palangos „Olimpą“, 7bet-NKL klubą, kuris pusfinaly sensacingai nusileido „Jurbarkui-Kariui“, tačiau pasidabino bronza, lydėjo – tiesa, su pertrauka – legendinis Juozukas. Oficialiai Juozas Petkevičius, ilgametis šalies nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės masažuotojas. Ko gero, visiems laikams atsisveikinęs su „Olimpu“, su Palanga jis nesiskiria: dėsto sportinio masažo paslaptis...


Buvęs Būtingės naftos terminalo vadybininkas, nepanoręs skelbti savo pavardės, sakė PT, kad dėl inicidento, tikėtina, kaltas "kovidas" ir karantinas ir Orlen Lietuva taupymo režimas. " Jeigu anksčiau prie (naftos produktų) vamzdžių dirbo trys žmonės, dabar taupo - dirba vienas žmogus." "Ką tik savivaldybė gavo pranešimą, jog Būtingės terminale nutrūko žarna...


Lapkričio mėnesį „Palangos tiltui“ savo Facebook paskyroje Facebook/Palangostiltas paskelbus dvi itin didelį skaitytojų dėmesį pritraukusias žinutes su nuorodomis į laikraščio internetinį puslapį www.palangostiltas.lt, „Palangos tilto“ puslapis Facebook ir internetinė svetainė sumušė visus lankomumo rekordus. Žinutę apie straipsnį „Dainius Kepenis:...


Nepaisant to, ką teigia mokslininkai, kasdien su virusu susiduriantys medikai, Pasaulio sveikatos organizacija ar net Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga – vis tiek išlieka skeptikų, kurie nuvertina COVID-19 riziką ar net platina dezinformaciją apie šią ligą. Vienas iš tokių asmenų – Seimo narys ir ministro bendražygis Dainius Kepenis. Savaitgalį...


Šią savaitę vieninteliam Palangos laikraščiui „Palangos tiltas“ galėjo pavydėti didžiausi šalies portalai. „Palangos tilto“ straipsnio „Dainius Kepenis: „Kovidas“ – pasaulinės mafijos projektas, o skiepydamiesi tapsime eksperimentiniais triušiais“ anonsą laikraščio Facebook paskyroje pamatė 30 050 žmonių....


Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui, tačiau žinomam palangiškiui, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjui, o dabar Seimo nariui (atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – L.J.) Dainiui Kepeniui „kovidas“ yra „pasaulinės vaistų gamintojų mafijos sąmokslas“, o vakcina –...


Per visą savo gyvenimą šventojiškis Ramutis Šeštokas, dirbantis statybininku vienoje Palangos statybų bendrovėje ir kuris daugeliui yra žinomas kaip aktyvus visuomenininkas, niekada gyvenime sveikata nesiskundė. Tačiau koronavirusas (COVID-19) šią savaitę savo šešiasdešimtmetį švenčiančiam vyrui smogė netikėtai ir skaudžiai –...


Startuoja projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Gegužės 20 d. startuoja projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Šalia to, kad bus renkamos elektronikos, baterijų ir akumuliatorių atliekos, organizatoriai tikisi, kad projektas stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu kovoti su aplinkos...


Praėjusį šeštadienį Italijos Bassano del Grappa mieste vykusiame Pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių jaunių iki 16 metų čempionate palangiškių pora iškovojo įspūdingą laimėjimą – ketvirtąją vietą. Palangos moksleivių klubo sportinių šokių kolektyvo nariai švyti – pirmasis pasaulio čempionatas ir stulbinanti sėkmė.


Šeštadienį Italijos Bassana del Grappa mieste vykusiame Pasaulio jaunių II grupės Lotynų Amerikos šokių čempionate palangiškių pora iškovojo įspūdingą laimėjimą – ketvirtąją vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius