Palangos pulsas

Palangos tiltas, 2017-08-21
Peržiūrėta
233
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos pulsas

Ligoninėje mirė per gatvę bėgęs vyras

Kaip praneša Policijos departamentas, incidentas įvyko ketvirtadienį, rugpjūčio 17 d. per pietus, apie 12 val. 2 min., Palangoje, Plytų gatvėje. Automobilis „Audi 100“, vairuojamas jaunuolio (gim. 1995 m.), partrenkė ir sužalojo per gatvę bėgusį vyrą (gim. 1944 m.). Sužeistasis dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę, kur tos pačios dienos vakarą, apie 19 val. 51 min., mirė.

Palangos policija ieško moters

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities VPK, penktadienį, rugpjūčio 18 d., į Palangos policiją kreipėsi 1955 m. gimusi moteris. Ji pasakojo, kad dar ketvirtadienį apie 16 val. Palangoje, Vytauto g. esančios kavinės lauko terasoje pro šalį ėjusi nepažįstama moteris griebė ant kėdės buvusią pranešėjos rankinę ir bandė ją pasisavinti. Tačiau poilsiautoja nesutriko. Ji iš vagilės rankų savo rankinę išplėšė. Tuomet nepažįstamoji čiupo poilsiautojos akinius tiesiai šiai nuo nosies ir leidosi bėgti. Bėgdama vagilė akinius netrukus numetė ant gintaro prekeivių staliuko. Akinius poilsiautojai pavyko atgauti, tačiau nusikaltėlė paspruko. Palangos policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Elektriniai paspirtukai kelia pavojų

Palangos valdžia nebeišmano, kaip atsiginti nuo kurorto gatves tiesiog okupavusios naujos pramogos – elektrinių paspirtukų, kurie jau pradėjo kelti rimtą pavojų pėstiesiem, rašo „Lietuvos rytas“. Iš pirmo žvilgsnio su paspirtuku nieko bendra neturinti akumuliatoriumi varoma dviratė transporto priemonė plačiais ratais yra panašesnė į elektrinį motorolerį. Jų nuomos punktai yra išsidėstę J.Basanavičiaus gatvėje. Nepaisydami žmonių gausos išsinuomojusieji juos lekia didžiuliu greičiu ir pėsčiųjų gatvę yra pavertę lenktynių trasa. Didžiausią pavojų kelia tai, kad šios transporto priemonės išnuomojamos net mažamečiams, kurie stengiasi išspausti visą įmanomą greitį. Prieš keletą dienų važinėdamos elektriniais paspirtukais dvi paauglės partrenkė iš motinos rankos išsprūdusį dvejų metų berniuką. Ant grindinio parkritęs vaikas atsipirko sumušimu. Palangos policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius teigė, kad šią vasarą dėl elektrinių paspirtukų užfiksuoti keli incidentai: „Buvo partrenkti pėstieji. Kai kuriais atvejais jie patyrė nesunkių sužalojimų ir teko spręsti, kokią atsakomybę kaltininkams taikyti“. Jo manymu, elektriniai paspirtukai yra pavojingesni už dviračius, nes staigiau pasiekia didesnį greitį ir yra sunkūs, todėl susidūrę su pėsčiaisiais gali juos sunkiai sužaloti. Kaip sutramdyti Palangą užplūdusią naujovę, policijos pareigūnai receptų dar neturi. „Pagal galią elektriniai paspirtukai yra prilyginami dviračiams, todėl jais galima važinėti visur, kur nedraudžiamas dviračių eismas“, – aiškino G.Pocevičius. Šią transporto priemonę, kaip ir dviračius, viešosiose vietose vairuoti gali tik 12 metų sulaukę vaikai. Tačiau elektrinių paspirtukų keliamą pavojų pajutusių kurorto pareigūnų manymu, daugiau nei 30 kilometrų per valandą greitį pasiekianti nauja transporto priemonė dviračiams neturėtų būti prilyginama.

Palangoje žmonės pasijuto apkvailinti

Tikėjęsi koncerte išvysti legendinės grupės „Boney M“ atlikėjus, bet jų taip ir neišvydę, kai kurie žiūrovai Palangoje sukėlė skandalą ir net iškvietė policininkus. Antradienį, rugpjūčio 15 d., Palangoje vykęs vadinamasis „Boney M“ koncertas patiko ne visiems į jį susirinkusiems žiūrovams. Negerų įtarimų jiems kėlė vien tas faktas, kad kartą jau atidėtas „Boney M“ grupės pasirodymas iš Palangos koncertų salės buvo perkeltas į kurorto Senosios gimnazijos salę. Prasidėjus koncertui, kurį vedė garsūs humoristai Raimondas Šilanskas ir Raimondas Bingelis, scenoje pasirodė jauni vaikinai ir pradėjo dainuoti garsios švedų grupės ABBA dainas. Anot kai kurių žiūrovų, garso kokybė buvo labai prasta. Žmonės pasijuto kvailinami, kai po dainų pasigirsdavo net įrašyti plojimai. Koncerto rengėjai buvo apkaltinti sukčiavimu, o į salę iškviesta net policija, rašo „Lietuvo rytas“. Nepatenkintus žiūrovus papiktino tai, kad vietoj tikrų garsios grupės dainininkų jie išvydo „Boney M“ dainas atliekančius studentiško amžiaus vaikinus. Palangos koncertų salėje organizuojamiems renginiams paraiškas priimantys Palangos savivaldybės Kultūros skyriaus darbuotojai teigė, kad šį koncertą rengusi bendrovė „Elgera“ iš karto sukėlė abejonių. Anot savivaldybės specialistų, per 2 tūkst. žiūrovų vietų turinčios didžiausios kurorto salės rezervaciją koncerto rengėjai atšaukė dėl to, kad į renginį pavyko parduoti nedaug bilietų. Pardavus tik apie 400 bilietų, „Boney M“ pasirodymas buvo perkeltas į mokyklos salę. Davė tai, ką ir žadėjo? Tačiau šiuos priekaištus neigė bendrovės „Elgera“ koncertų organizatorius Vykintas Rimkus: „Numatytas koncertas per Jonines buvo atidėtas dėl to, kad susirgo pagrindinė grupės vokalistė SheylaBonnick, ji nepasveiko iki šiol. O salę pakeitėme dėl to, kad Palangos koncertų salėje nepavyko išgauti norimos garso kokybės“.

Kviečia į žygį dviračiais

Rugpjūčio 26 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos pakrančių apsaugos rinktinė (VSAT PAR) kviečia visus dalyvauti turistiniame žygyje dviračiais „Sudie, vasara 2017“. Žygį planuojama rengti Klaipėdos, Palangos savivaldybių teritorijoje. Trasos ilgis – 37 km. Žygio pradžia – 11 val. Lietuvininkų aikštėje, Klaipėdoje. Registracijos pradžia – nuo 10 val. Pakrančių apsaugos rinktinėje (Gintaro g. 1, Klaipėda). Norintys dalyvauti prašomi iki rugpjūčio 18 d. registruotis Štabo Bendrųjų reikalų skyriuje (specialistas Valentinas Danilevičius), el. p. valentinas.danilevič[email protected], tel. 8 46 397879. Startinis mokestis – 10 eurų, nepilnamečiams iki 12 m. mokėti nereikia.Žygio dalyviai privalo turėti dviračius, liemenes bei šalmus (nepilnamečiams iki 18 m. – privaloma).Vietų skaičius ribotas.

Savivaldybė perka dvejų kambarių butą

Palangos miesto savivaldybės administracija (8 460) 41 402, faks. (8 460) 40 217, el. paštas [email protected]) perka 2-jų kambario butus Palangos mieste (išskyrus Šventąją). Butui keliami šie reikalavimai: 1. Perkamas socialinis būstas turi būti įvertintas ir sertifikuotas pagal Lietuvos Respublikos statybos įstatymo nuostatas ir statybos techninio reglamento STR 2.01.09:2012 reikalavimus. 2. Bute turi būti įrengti vandens, elektros, dujų apskaitos prietaisai. 3. Buities ir santechnikos, patalpų šildymo prietaisai ir kita įranga turi būti techniškai tvarkingi, veikiantys ir kokybiški. 4. Butas turi būti be išorinių matomų defektų, nereikalaujantis remonto. 5. Butui negali būti uždėtas turto areštas. 6. Neturi būti įsiskolinimų už komunalines paslaugas. 7. Negali būti įsipareigojimų kredito įstaigoms (susijusių su kredito lėšomis (valstybės parama) dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų. 8. Buto bendrasis plotas neturi viršyti 52 kv. m ir jis negali būti mažesnis nei 30 kv. m. 9. Atstumas nuo buto iki artimiausios viešojo transporto stotelės negali būti didesnis kaip 500 m. 10. Jeigu butas pasiūlymo pateikimo dieną yra neįrengtas, jis turėtų būti įrengtas iki pirkimo–pardavimo sutartyje nurodytos datos. 11. Butas perkamas su inventorizuotais ir teisiškai įregistruotais buto priklausiniais (rūsiais ir pan.), jei tokie yra.

Vyko pėstininkų lauko pratybos

Rugpjūčio 18-20 dienomis Palangos – Būtingės gyvenviečių prieigų vietovėje vyko 306 lengvosios pėstininkų kuopos lauko taktikos pratybos. Pratybų metu buvo naudojami imitaciniai šaudmenys, sprogstamieji paketai ir dūminiai užtaisai. Garsinės imitacinės priemonės minėtomis dienomis buvo naudojamos nuo 8 iki 22 val.

Ieškomi žmonės masinėms scenoms

Rugsėjo 4-5-6 dienomis Palangoje vyks vaidybinio ilgametražio filmo filmavimai. Masinėms scenoms ieškoma įvairaus amžiaus vaikinų/vyrų, merginų/moterų. Už filmavimąsi yra mokama. Susidomėjus rašyti [email protected] įrašant temą „Palanga“.

Varniuose prasidėjo Žemaičių vyskupystės jubiliejaus iškilmės

Šeštadienį, rugpjūčio 19 d. vakarą Varniuose vyko Žemaičių vyskupystės 600 metų jubiliejaus ir penktojo Eucharistinio kongreso iškilmės.Į pirmąsias Šv. Mišias Varnių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje (Senojoje Katedroje) gausiai rinkosi tikinčiųjų bendruomenė, dalyvavo garbūs svečiai. Po Šv. Mišių aukos prasidėjo Švč. Sakramento Adoracija, kuri tęsis iki sekmadienio 9 valandos ryto. Šv. Aleksandro aikštėje būrį žiūrovų pritraukė grupė „Thundertale“. Prieš atlikėjų pasirodymą susirinkusius pasveikino ir mintimis apie tikėjimą dalijosi Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto dekanas Religijos studijų katedros docentas Benas Ulevičius. „Šis įvykis mums primena, jog, nepaisant dažnai mūsų tautos atžvilgiu skelbiamų pesimistinių ateities prognozių, vis dėlto galima tikėtis ir šviesesnės ateities. Labai norėtume, kad šio jubiliejaus minėjimas padėtų ir vėl atrasti tą tikėjimą, kuris buvo atrama per 600 metų mūsų protėviams santykiuose su kaimynais“, – kalbėjo Telšių vyskupas JE Jonas Boruta SJ. Telšių vyskupas koadjutorius JE Kęstutis Kėvalas pabrėžė, kad 600 metų Žemaičių vyskupystei yra ne tik didžiulė dovana visai Lietuvai, bet ir šventė: „Tai šventė, kurioje žymime mūsų tėvynės žengimą į Vakarų kultūrą ir civilizaciją, kurioje švenčiame savo europietiškumo šaknis“.Sekmadienio rytą įvyko vargonų muzikos koncertas (vargonavo Balys Vaitkus) Senojoje Katedroje, Šv. Aleksandro aikštėje.

Telšių kultūros centro inf.

Kada sutvarkys Ramybės gatvę?

Mindaugas Šeduikis socialinio tinkle paskyroje „Mano Palanga“ rašo: „Pražygiavo vieną rytą Palangos pučiamųjų orkestras Ramybės gatve. Pražygiavo negrodami... Paklausiau vadovo, kodėl nepučiate? Atsakymas buvo paprastas: išsidaužys dantis... Gerb. mere, ar dar reikia didesnio argumento, kad įtrauktumėte Ramybės g. į renovuojamų gatvių sąrašą?”

Palangoje nežinoma dviratininkė sužalojo vaiką

Kaip pranešė policija, ketvirtadienį, rugpjūčio 17 d., 15.20 val. į Klaipėdos vaikų ligoninę buvo atvežtas 9 metų berniukas. Nustatyta, kad apie 14 val. Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje jį partrenkė nenustatyta dviratininkė. Dėl kaulų lūžių vaikas gydomas ambulatoriškai. Dviratininkės asmenybės kol kas nustatyti nepavyko.

Kas matė katiną?

Guoda Ri socialiniame tinkle „Facebook“, paskyroje „Mano Palanga“ rašo: „Prieš tris dienas dingo mūsų katinukas. Naminis, turi tik vieną iš iltinių dantų, gali būti sužeista kojyte, nes iškrito per balkoną. Dingo Sodų gatvėje prie 26 namo, bet ten ir aplink nerandame. Gal kas nors netoliese matėt panašų katinuką, ačiū, tel. 868269116“.

Dingo šuniukas Šventojoje

Regina Mykolaitienė socialinio tinklo„Facebook“ paskyroje „Mano Palanga“ rašo, kad rugpjūčio 14 d. 13.30 val. Šventojoje, Ošupio take dingo (mini) Jorkšyro terjeras. „Labiausiai tikėtina, jog buvo PAVOGTAS nuo kiemo tvoros. Trumpai kirpta patelė. Ženklinta. Gal kas matėte? Kas galite, prašau pasidalinti šiuo post‘u. Tel. susisiekti: 860351533. Neliksime skolingi!“ – rašo moteris.

Paplūdimio futbolo aistros

Savaitgalį Palangoje virė paplūdimio futbolo aistros. Šeštadienį antrajame Lietuvos čempionato ture vyko lemiama kova dėl titulo ir kelialapio į šių metų Europos Čempionų lygą, o sekmadienį kontrolines rungtynes žaidė paplūdimio futbolo rinktinė.

FK „Palanga“ – FK „Pakruojis“: 3-1

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionato 2017 m. sezono 21 turo rungtynės Palangoje tarp FK „Palanga“ ir FK „Pakruojis“ šeštadienį baigėsi palangiškių pergale 3-1.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ siekia Jums pateikti kuo daugiau įvairesnių žinių. Skaitykite nuo šiol „Palangos pulsą“ laikraščio antrajame puslapyje. Norite pasidalinti žinia, naujiena, informacija? Praneškite mums! Redakcijos telefonas – 8 460 40004


Savaitės pulsas (2011-01-15)  1

Žinias rinko Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, Alfredas Pumpulis, 2011 01 17 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2011-01-08)

Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 10 | Rubrika: Miestas

Savaitės pulsas (2011-01-08). Savivaldybės internetinė svetainė neatitinka reikalavimų.  Moldavai Palangoje. Sveikuolių negąsdina joks oras. Moksleivių klube atsisveikinta su eglutėmis: Tautinių šokių kolektyvų – jaunųjų narių bei „Bočių“, kuriems vadovauja Janina Serapinienė ir Rimas Tranauskas, aktyvumo dėka visi drauge dainavo ir šoko, aplinkosaugininkas...


Savaitės pulsas (2011-01-05)  1

Linas Jegelevičius, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 05 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-18)  1

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Alfredas Pumpulis, 2010 12 20 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-15)

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, 2010 12 15 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-11)

Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, 2010 12 13 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-08)

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, 2010 12 08 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa GEDVILAITĖ, Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 12 06 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, Gediminas Griškevičius, Dalia Jurgaitytė, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite [email protected] , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius