Palangos "Palangos" likimas spręsis šeštadienį

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-24
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Šį šeštadienį, spalio 26 d,, Lietuvos "A" lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" žais pereinamąsias rungtynes dėl teisės kitą sezoną rungtyniauti A lygoje su Pirmos lygos antrąja ekipa. Atsakomosios rungtynės įvyks po savaitės.

 

Jūsų komentaras:

Aaa 2019-10-25 09:23 (IP: 82.140.177.206)
Koki suda cia rasot. Sestadieni zais paskutines sezono rungtynes su Atlantu

Taip pat skaitykite

Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Nuo 2020 m. birželio 3 d. Palangos kurorto muziejuje pradedama eksponuoti grafikės, kūrybinės grupės "Mostas" narės, Palangos miesto Garbės pilietės Gražinos Oškinytės-Eimanavičienės paroda "Kalbuosi su žeme".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Palangos "Palangos" likimas spręsis šeštadienį

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 24 | Rubrika: Miestas

Šį šeštadienį, spalio 26 d,, Lietuvos "A" lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" žais pereinamąsias rungtynes dėl teisės kitą sezoną rungtyniauti A lygoje su Pirmos lygos antrąja ekipa. Atsakomosios rungtynės įvyks po savaitės.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas