Palangos savivaldybės delegacija – Bergeno 400-ųjų metų jubiliejuje

„Palangos tilto” informacija, 2013-06-28
Peržiūrėta
196
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Bergeno 400-ųjų metų miesto jubiliejaus šventėje dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurioje buvo 13 žmonių.
Bergeno 400-ųjų metų miesto jubiliejaus šventėje dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurioje buvo 13 žmonių.

Riugeno salos (Vokietija) sostinės Bergeno, su kuriuo Palanga palaiko glaudžius draugystės ir bendradarbiavimo ryšius, 400-ųjų metų miesto jubiliejaus šventėje dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurioje buvo 13 žmonių.
Palangiškių delegacijai vadovavo meras Šarūnas Vaitkus.

Bergeno vadovai kvietimus dalyvauti miesto jubiliejaus renginiuose atsiuntė dar prieš metus.
Be palangiškių, iškilmėse dalyvavo ir delegacijos iš kitų Švedijos bei Lenkijos miestų, su kuriais Bergenas taip pat turi pasirašęs draugystės ir bendradarbiavimo sutartis.
„Neabejotinai, Bergenas yra mūsų miestas-partneris, su kuriuo palaikome intensyviausius ryšius“, – teigė meras Š. Vaitkus.
Jis Bergeno merei Andreai Koster dovanų įteikė palangiškio menininko Lino Žulkaus iš medžio išskobtus Palangos ir Bergeno herbus su gintarine inkrustacija.
Su Bergenu Palanga pasirašė draugystės ir bendradarbiavimo sutartį prieš tris metus.
Draugystės saitai jau sieja ne tik abiejų miestų savivaldybes, bet ir jų bendruomenes, mokyklas, meno kolektyvus, foto menininkus.
Pavyzdžiui, Bergeno viešose erdvėse jau antrus metus eksponuojami Palangos fotomenininko Ado Sendrausko darbai.
Prieš palangiškių vizitą į Bergeną Palangoje apsilankė kelių Vokietijos radijo ir televizijos stočių žurnalistai, kurių mūsų kurorte parengtus reportažus apie Palangą galėjo išvysti visos Vokietijos gyventojai.
Neseniai Bergene kultūros vadybos sėmėsi ir Palangos miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Robertas Trautmanas.
Jau liepos 6-ąją Bergeno delegacija atvyksta į Karaliaus Mindaugo karūnavimo renginius Palangoje.
Vasaros pabaigoje į Palangą turėtų atvykti apie šimtas Bergeno bendruomenės narių, kurie mūsų kurorte praleis savaitę.
„Tai bus ir nemaža ekonominė nauda Palangos verslui“, – sakė Š. Vaitkus.

Jūsų komentaras:

hmmm 2013-07-01 11:03 (IP: 78.61.104.50)
na kodel tu toks "netasytas" koment.Jei toks drasus, tai issakyk viska i veida, bet su plytom siulyciam niekam nesisvaistyti...

hrrrrrrrrrr 2013-07-01 10:48 (. / IP: 109.128.4.104)
jam plyta prie veido....JAM tinka

hmmmm 2013-06-28 14:44 (IP: 78.61.104.50)
einu pro savivaldybe siandien- ziu - prie pastato musu valstybines veliavos ner , kabo tik prie VMI.Nu, galvoju, negi sena valdzia nuverte tyliai...Pasirodo, tikrai valdzios ner, isvaziavo atstovauti...

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba atliko Palangos miesto savivaldybės 2019 metų konsoliduotųjų ataskaitų rinkinio, Savivaldybės biudžeto ir turto naudojimo auditą ir nustatė reikšmingų duomenų iškraipymų, turėjusių įtakos 2019 metų savivaldybės konsoliduotųjų finansinių ataskaitų rinkinio duomenų teisingumui. Nustatyti trūkumai apskaitant savivaldybės...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, itin paprastai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti, jos yra informatyvesnės.


2020 m. vasario 27 d. patvirtintas Palangos miesto savivaldybės 2020 metų biudžetas.


Palangoje penktadienį, rugpjūčio 23 d., lankėsi miesto-partnerio iš Latvijos ¬– Jūrmalos – kultūros įstaigų darbuotojų delegacija. Susitikimo su kolegomis palangiškiais metu dalintasi patirtimi, aptarti aktualūs klausimai, bendradarbiavimo galimybės.


Kodėl, anot Tarybos politinei daugumai oponuojančios Elenos Kuznecovos, savivaldybėje jau dirba net trys viešųjų ryšių specialistai? Diskusija apie tai ir kvietimas visiems palangiškiams teikti pasiūlymus dėl savivaldybės 2018-ųjų metų biudžeto buvo bene pagrindiniai vakar įvykusio Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžio akcentai.


Savaitgalį Palangos delegacija lankėsi Svetlogorske, kurortiniame miestelyje Kaliningrado srities vakarinėje dalyje. Tai yra Palangos miestas partneris, su kuriuo kurorto savivaldybei sekasi megzti puikius bendradarbiavimo saitus. Svetlogorske buvo švenčiamas miesto 70 metų jubiliejus.


Palangos miesto savivaldybės taryba antradienį, vasario 23 d., patvirtino Savivaldybės 2016 metų biudžetą, kurį sudaro 19 mln. 924 tūkst. eurų pajamų. Vienam Palangos miesto gyventojui teks apie 1148 eurų biudžeto asignavimų.


Riugeno salos (Vokietija) sostinės Bergeno, su kuriuo Palanga palaiko glaudžius draugystės ir bendradarbiavimo ryšius, 400-ųjų metų miesto jubiliejaus šventėje dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurioje buvo 13 žmonių. Palangiškių delegacijai vadovavo meras Šarūnas Vaitkus.


2013 m. kovo 14 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje pasirašyta šios didžiausios Lietuvos koncertinės įstaigos ir Palangos miesto savivaldybės bendradarbiavimo sutarti


Kurorte viešėjo Kaliningrado delegacija

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 03 03 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį miesto savivaldybės tarybos salėje kurorto meras Vytautas Stalmokas priėmė dešimties Kaliningrado  miesto verslininkų delegaciją, lydimą Lietuvos Respublikos generalinio konsulo Kaliningrade Vaclovo Stankevičiaus. Susitikime su kaliningradiečiais dalyvavo mero pavaduotojai, savivaldybės administracijos bei Turizmo informacijos centro atstovai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius