Palangos senosios gimnazijos dešimtokė Mūza Svetickaitė LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vėl sulaukė sėkmės

"Palangos tilto" informacija, 2021-02-15
Peržiūrėta
2650
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos senosios gimnazijos dešimtokė Mūza Svetickaitė
Palangos senosios gimnazijos dešimtokė Mūza Svetickaitė

Vasario 11 dieną, ketvirtadienį, Palangos senosios gimnazijos dešimtokė Mūza Svetickaitė dalyvavo LRT projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vienuoliktokų finale Vilniuje ir vėl sulaukė sėkmės. Mūza užtikrintai įveikė visus šauniausius, atranką pusfinaliuose įveikusius šalies vienuoliktokus, laimėjo I vietą ir tapo „Lietuvos tūkstantmečio vienuoliktoke 2020-2021“. Garbingą „Tūkstantmečio vaiko“ titulą ir statulėlę M. Svetickaitė iškovojo jau penktą kartą.
M. Svetickaitė „Lietuvos tūkstantmečio vaikuose“ dalyvauja šeštus metus iš eilės. Šis žaidimas jai buvo jau keturioliktas, o šiame sezone – trečias. Prieš mėnesį gimnazistė užtikrintai laimėjo „Tūkstantmečio vaikų“ dešimtokų pusfinalį ir pateko į finalą, kuriame susirungė stipriausi šalies dešimtokai. Kova buvo stipri, konkurencija didelė, tačiau Mūzą lydėjo greita reakcija, sėkmė ir puiki forma, tad ji įveikė visus varžovus, iškovojo pergalę ir „Lietuvos tūkstantmečio dešimtokės“ titulą. Pagal projekto taisykles finalo nugalėtojas deleguojamas į aukštesnės klasės finalą, tad vasarį Mūza buvo pakviesta į pačių šauniausių vienuoliktokų kovą. Joje dalyvavo keturios vienuoliktokės (savo klasės pusfinalių nugalėtojos) ir M. Svetickaitė – dešimtokų pusfinalio ir finalo laimėtoja. Nors Mūza buvo jauniausia dalyvė, o klausimai apėmė pačias įvairiausias temas, susitvarkyti su jauduliu ir sužaisti jai pavyko puikiai: Mūza pademonstravo puikias žinias, greitą mąstymą ir laimėjo I vietą! Mokydamasi dešimtoje klasėje ji tapo „Lietuvos tūkstantmečio vienuoliktoke“ ir iškovojo kelialapį į dvyliktokų finalą.
Tačiau Tūkstantmečio dešimtokės ir vienuoliktokės titulai Mūzai atiteko ne pirmą kartą. Pernai mergina puikiai pasirodė devintokų pusfinalyje ir specialiame kalėdiniame žaidime, o sulig devintokų finalu prasidėjo pergalių serija: jame M. Svetickaitė laimėjo I vietą, tapo „Tūkstantmečio devintoke“ ir pateko į aukštesnės klasės finalą, tad po kiek laiko kovojo su šauniausiais Lietuvos dešimtokais. Ji užtikrintai nurungė visus varžovus ir būdama devintoke tapo dešimtokų finalo laimėtoja. Dėl to gimnazistė dalyvavo ir vienuoliktokų finale, kuriame varžėsi su keturiais pusfinalius įveikusiais
priešininkais. Ne vienas jų turėjo daug patirties ir laimėjimų šioje viktorinoje, tačiau Mūza pasiekė fantastišką rezultatą – mokydamasi devintoje klasėje ji laimėjo I vietą vienuoliktokų finale, tapo
„Lietuvos tūkstantmečio vienuoliktoke“ ir pateko į dvyliktokų finalą. Deja, dėl pandemijos jis nebeįvyko. Sulig nauju, šių metų sezonu viskas prasidėjo iš naujo, tačiau M. Svetickaitė neužleido lyderės pozicijų varžovams ir apgynė savo titulą. Ši pergalė Mūzai buvo šešta iš eilės, o per šešerius metus dalyvaujant „Lietuvos tūkstantmečio vaikuose“ – jau aštuntoji.
Linksmas ir pergalingas vienuoliktokų finalas per LRT televiziją turėtų būti rodomas kovo 7 dieną, 10.30 val., o kitų laidų įrašus bet kada galite rasti LRT mediatekoje.

„Palangos tilto“ info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Senosios gimnazijos stadione užvirė darbai – per metus sporto aikštynas bus atnaujintas, tad mokyklos vaikai turės puikias sąlygas sportuoti, o pedagogai – dirbti. 


Gera žinia Palangos senosios gimnazijos bendruomenei – bus rekonstruojamas Palangos senosios gimnazijos stadionas.


Kas pasakė, kad skaičiuose nėra šilumos? Na, gal skaičiuose ir nėra, bet bent jau skaičių mokslo mokančios Palangos senosios gimnazijos matematikos sklidinos ne tik šilumos, bet ir poezijos. 


Pirmasis Palangos senosios gimnazijos direktorius, praktiškai vykdęs šias pareigas, Juozas Butkus, net nebuvo paskirtas vadovu.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Palangiškė Mūza Olimpija Svetickaitė, IIB klasės mokinė, LRT projekto „Tūkstantmečio vaikai“ vienuoliktokų grupės finale pasirodė geriausiai – jai skirta I vieta!


Vasario 11 dieną, ketvirtadienį, Palangos senosios gimnazijos dešimtokė Mūza Svetickaitė dalyvavo LRT projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vienuoliktokų finale Vilniuje ir vėl sulaukė sėkmės. Mūza užtikrintai įveikė visus šauniausius, atranką pusfinaliuose įveikusius šalies vienuoliktokus, laimėjo I vietą ir tapo „Lietuvos tūkstantmečio vienuoliktoke...


Palangos Senosios gimnazijos auklėtinė Mūza Svetickaitė LRT televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ tapo Lietuvos tūkstantmečio dešimtoke ir iškovojo kelialapį į vienuoliktokų finalą. Tai jau ketvirta pergalė ir ketvirtoji Mūzai atitekusi statulėlė šiame projekte. Praėjusį savaitgalį Mūza Svetickaitė filmavosi LRT televizijos projekte...


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius