Neįtikėtinas protas – Palangos devintokė tapo „Lietuvos tūkstantmečio devintoke“, o vėliau vilčių nepaliko dešimtokų ir vienuolitokų finalo dalyviams

Palangos tiltas, 2020-03-23
Peržiūrėta
1843
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškė gimnazistė Mūza Svetickaitė padarė tai, ko dar iki šio nepavyko nė vienam kitam LRT TV žaidimo "Lietuvos tūkstantmečio vaikai" dalyviui - ji laimėjo  ne tik devintokų finalą (Mūza - devintokė), tačiau taip pat ir dešimtokų bei vienuoliktokų. Mergina  vieninteliam Palangos laikraščiui "Palangos tiltas"  taip pakomentavo savo sėkmę: "Jau dvylika metų gyvuojančiame LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvauju nuo penktos klasės. Tačiau šiemet, penktaisiais mano dalyvavimo viktorinoje metais, sekasi neįtikėtinai puikiai. Šį sezoną devintokų finale po ilgos ir įnirtingos kovos laimėjau I vietą ir tapau garbingo „Lietuvos tūkstantmečio devintokės“ titulo savininke. Pagal projekto taisykles, finalo laimėtojas deleguojamas į aukštesnės klasės finalą, tad vasarį rungiausi su šauniausiais Lietuvos dešimtokais. Užtikrintai nurungiau visus keturis savo varžovus ir būdama devintoke tapau dešimtokų finalo laimėtoja. Dėl to kovo mėnesį dalyvavau vienuoliktokų finale, kuriame varžiausi su keturiais pusfinalius įveikusiais priešininkais. Visi jie buvo dvejais metais už mane vyresni, ne vienas turėjo daug patirties ir laimėjimų šioje viktorinoje, tačiau finale žaidžiau tikrai labai užtikrintai ir galiausiai pasiekiau fantastišką rezultatą –  laimėjau I vietą vienuoliktokų finale ir tapau „Lietuvos tūkstantmečio vienuoliktoke“! Norint laimėti „Lietuvos tūkstantmečio vaikus“ reikia turėti ne tik daug žinių, bet ir stiprų loginį mąstymą, žaibišką reakciją, gebėjimą susitvarkyti su jauduliu, o kopiant klasėmis aukštyn klausimai sudėtingėja. Dabar, nurungusi visus vienuoliktokus, iškovojau kelialapį į dvyliktokų finalą. Žaisiu jau šeštą kartą šiame sezone, o skaičiuojant nuo penktos klasės tai bus dvyliktas mano pasirodymas „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ studijoje. Fantastišką vienuoliktokų finalą ir mano kelią iki pergalės kviečiu stebėti balandžio 5 d., sekmadienį, 10:30 ryte per LRT televiziją, o kitus žaidimus bet kuriuo metu galite rasti LRT mediatekoje," - sakė Mūza Svetickaitė, Palangos senosios gimnazijos IB klasės mokinė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį (balandžio 21-ąją) įvyko visą „7bet-NKL“ sezoną lauktas momentas – Palangoje startavo finalo ketvertas!


„7bet-NKL“ finalo ketvertas grįžta į Palangą. 2021-2022 metų sezono lemiamos kovos balandžio 21-23 dienomis šiame pajūrio mieste vyks jau trečią kartą.


Sausio 27-29 dienomis Palangos senosios gimnazijos gimnazistė Mūza Svetickaitė dalyvavo „Lietuvos tūkstantmečio vaikų” filmavimuose LRT.  Palangiškė nurungė visus varžovus ir trečiąkart iš eilės tapo „Lietuvos tūkstantmečio vienuoliktoke”. 


Vasario 11 dieną, ketvirtadienį, Palangos senosios gimnazijos dešimtokė Mūza Svetickaitė dalyvavo LRT projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vienuoliktokų finale Vilniuje ir vėl sulaukė sėkmės. Mūza užtikrintai įveikė visus šauniausius, atranką pusfinaliuose įveikusius šalies vienuoliktokus, laimėjo I vietą ir tapo „Lietuvos tūkstantmečio vienuoliktoke...


Palangos Senosios gimnazijos auklėtinė Mūza Svetickaitė LRT televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ tapo Lietuvos tūkstantmečio dešimtoke ir iškovojo kelialapį į vienuoliktokų finalą. Tai jau ketvirta pergalė ir ketvirtoji Mūzai atitekusi statulėlė šiame projekte. Praėjusį savaitgalį Mūza Svetickaitė filmavosi LRT televizijos projekte...


Kastyčio gatvėje jau nustojo burgzti sunkioji technika ir zuiti darbininkai – gatvės rekonstrukcija jau baigta. 970 metrų gatvė tapo gerokai gražesnė bei patogesnė visiems eismo dalyviams.


Palangiškė gimnazistė Mūza Svetickaitė padarė, ko dar iki šio nepavyko nė vienam kitam LRT TV žaidimo "Lietuvos tūkstantmečio vaikai" dalyviams - ji laimėjo ne tik devintokų finalą (Mūza - devintokė), tačiau taip pat ir dešimtokų bei vienuoliktokų.


Klaipėdoje vyko Lietuvos karatė kiokušin sporto vilčių žaidynių finalinis etapas, kuriame varžėsi sportininkai jaunių amžiaus grupėje (16-17 m.). Palangos karatė kiokušin klubo „Shodan” auklėtinės Adelė Arcimavičiūtė ir Jūratė Milašiūtė garbingai atstovavo klubui bei miestui šiose varžybose.


Šeštadienį per dešimtį Palangos miesto tarybos narių dalyvavo gražioje akcijoje – neseniai rekonstruotame Virbališkės take jie sodino medelius. Tačiau nuotaiką akcijos dalyviams apkartino žinia, kad sekmadienio naktį barbarai sugebėjo du pasodintuosius medelius nulaužti.


Dauguma mokinių mokosi, stengiasi, bet ar kiekvienas iš jų susimąsto apie galimybę tapti „Lietuvos tūkstantmečio vaiku“? Tikriausiai ne. Tačiau Palangos senosios gimnazijos 10 a klasės mokinys Andrius Kleiva nusprendė užpildyti anketą internete, todėl dabar šešiolikmetis turi dėl ko pasidžiaugti. Šis gimnazistas užėmė antrą vietą žinių viktorinos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius